Rīgas Satiksme - Slikts servis

Labdien!Kāpēc 1.tramvajā ir ieslēkts aukstais gaiss.Pūšs virsū tā ka mati plīvo.Jūs maksāsiet par ārstēšanos!Kas tas par ārprātu?Par ko Mēs maksajām 1.15 par to ka transpota iekāp un pēc tam dodies uz slimnīcu ārstēties!Jau otro dienu braucu un aukstums ir briesmīgs un ko drīt tiem kam mazi bērni?

16.10.2019

G Galdnieka Dēls 16.10.2019

Paldies Dievam, ka viņi kondicionieri slēdz iekšā! Citādi tāds karstums pēdējās dienas, ka traki!

L Lailailai 16.10.2019

Rekomendēju saģērbties atbilstoši laika apstākļiem un personīgajai ziem(rudens)cietībai. Un brīvā laikā rūdīt savu rumpi, kaut vai izmantojot kontrastdušu, lai ventilācijas plūsma neizsauktu tik smagas komplikācijas līdz slimnīcai.

Ventilators 16.10.2019

1.15eiro maksājat nevis par iekāpšanu, bet par jūsu nogādāšanu no Pieturas A uz Pieturu B. Cik man zināms, RS nav ārstēšanās pakalpojumi. Nejaucat gadījumā ar ātro medicinisko palīdzības transportu? Varbūt ne tur iekāpāt.

N Noboby 16.10.2019

Vai arī pats neesi sajaucis par ko ir rakstīts?

O Otis 16.10.2019

Vienam auksti, citam karsti. Klasika.

N NeviensKa 16.10.2019

Tā ka mati plīvo...:D...vismaz pie jaunas frizūras tiks..