Rīgas Satiksme - Slikts servis

Sveiki. Vairāk kārt braucot uz darbu ar 22 autobusa kas brauc uz lidostu esmu saskarušies ar neadekvātu un agresīvu šoferi…lūdzu izvērtējiet vai tāds cilvēks var strādāt tādā vietā.. Šis šoferis lieto necenzētus vārdus turklāt aizskar pasažierus.. Citēju “ tā ir kad bikses uz galvas uzviktas” “beha ir galvas nav” gribētu arī noskaidrot! Kāpēc cilvēki nevarētu kāpt iekšā pie lidostas izkāpšanas? ! Jo vairāk kārt esmu dzirdējusi, kā šis šoferis bļauj uz autobusa pasažieriem tieši par šo!
Es domāju lai nedrūzmētos pie iekāpšanas tas būtu tikai normāli ja cilvēki kāptu iekšā kur viņiem vieglāk…
autobusa numurs - 78659

12.12.2023

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 12.12.2023

Labdien!
Lai saņemtu atbildi par situāciju, lūdzu rakstiet uz [email protected], norādot notikuma laiku un datumu.