www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Slikta pakalpojuma sniegšana

Rīgas Satiksme - Slikta pakalpojuma sniegšana

Šodien no rīta mani kārtējo reizi pārsteidza 40 autobusa izskats (nr 79610) . Ar šādu netīru, vecu, salauztu autobusu nākas pārvietoties katru rītu. Šis autobus bija netīrs, smirdēja, izskatījās kā iepriekšējā vakarā vispār nav tīrīts, salauzts, otrajā bildē pie tās vietas kur grozās autobusā vidus var redzēt ka ir caurums un kāds tur var netīšām ielikt kāju un iespējams to salauzt. 40 autobus ir viens no vairāk lietotājiem pilsētā un ar garu maršrutu. Vai tiešām nevar nodrošināt normālu autobusu. Par ko es maksāju 30 un vairāk eiro mēnesī ja pretī tiek sniegts šāds pakalpojums.

09.04.2019

Arkukušjans 09.04.2019

"Par ko es maksāju 30 un vairāk eiro mēnesī ja pretī tiek sniegts šāds pakalpojums" par to arī maksā, bonusā vēl nāk bomzītis...:D
Nopērc mašīnu...:D

V VilnisBanga 09.04.2019

Ja visi tagad nopirks mašīnas, tad tu uz darbu brauksi 6x ilgāk :D

A AnnaPanna 10.04.2019

Nopērc mašīnu un maksāsi vairāk kā 30 euro mēnesī,toties kāds koooomforts. Par pakalpojumu maksā un pakalpojums tiek nodrošināts,no punkta A līdz punktam B taču nonāc.

N NeviensKa 10.04.2019

Atceroties vecos Škoda trolejbusus, kuri vēl salīdzinoši nesen brauca pa Rīgas ielām un dzeltenos Ikarusus, kuri gan tā ilgāk vairs nebrauc pa Rīgu, šad tad varēja redzēt ne vien tādus vien skatus. Salīdzinot tos laikus ar šīm bildītēm, smiekli sametas par šo brēku. Mīļo cilvēk, tak beidzot iegādājies mašīnu vai sāc izmantot velosipēdu, ir tak ilgi gaidītais pavasaris, un problēmas ar šādiem ŠAUSMU skatiem nebūs.
Derētu arī atcerēties, ka sabiedriskais transports ir visiem, nevis KĀDAM speciāli pasūtīts, kādreiz tomēr jāaizdomājas ka tikpat labi salons netīrs jau paspēja būt līdz brīdim, kamēr iekāpi. Nesēdēsim telefonos, bet turēsimies pie speciāli paredzētiem turēšanās balststieņiem un tad nevienam nebūs ne jāklūp, ne jālauž kāja, ne jāskrien pēdējā brīdī ārā vajadzīgajā pieturā, kad durvis jau veras ciet.

Оккупант 10.04.2019

10 лет экономии бюджета со стороны Ушакова на лицо.