Rīgas Satiksme - Sīkumi

Vai Rīgas satiksme nezināja, ka 17.11 vakarā uz minūtēm 40 tiks pilnībā slēgts akmens tilts, kamēr Nbs "atstrādās" militāro parādi? Neticu, ka nezināja. Bet nekādas informācijas - nekur. Nezinu, vai tas radīja baigās ērtības visiem?
P. S. Tā kā šeit prasa ievadīt vismaz 350 rakstu zīmes (lai ziņu publicētu) , varu vēl piebilst, ka savā mājaslapā rs "salabojuši" arī transporta kustības sarakstus tā, ka vairs ar chrome nevar atvērt, vien izmet šo:

saraksti. Rigassatiksme.lv izmanto neatbalstītu protokolu.
Err_Ssl_Version_Or_Cipher_Mismatch

paldies

17.11.2019

_ _Barons_ 17.11.2019

Gailīt, pirms bļausties, iemācies lasīt. Lūdzu - Tava dārgā informācija.

"Aicinām ņemt vērā, ka Nacionālo bruņoto spēku vienību militārās parādes norises laikā, kā arī lāpu gājiena laikā īslaicīgi var slēgt sabiedriskā transporta kustību un iespējami sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas skar Akmens tiltu, Aspazijas bulvāri, Brīvības bulvāri, Brīvības ielu, Bruņinieku ielu, Krišjāņa Valdemāra ielu, Raiņa bulvāri".
AVOTS https://www.rigassatiksme.lv/lv/aktualitates/18-novembri-sabiedriskais-transports-un-autostavvietas-riga-bus-bez-maksas/

No šodienas plkst.10 līdz 19.novembra plkst.6 slēgs transportlīdzekļu satiksmi 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai un Poļu gātē, kā arī Bīskapa gātes posmā no 11.novembra krastmalas līdz ielai, kas atrodas paralēli krastmalai.

AVOTS http://www.la.lv/saksies-butiski-satiksmes-ierobezojumi-rigas-centra

"Tostarp no 17. novembra plkst. 10.00 līdz 19. novembra plkst. 6.00 slēgs transportlīdzekļu satiksmi 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai un Poļu gātē, un Bīskapa gātē, posmā no 11. novembra krastmalas līdz ielai, kas atrodas paralēli 11.novembra krastmalai."

AVOTS https://pasvaldiba.riga.lv/LV/PostingData/News/2019/11/informes-par-valsts-svetku-pasakumiem-latvijas-galvaspilseta-riga-un-festivalu-staro-riga-2019.htm?Date=17.11.2019

Man turpināt vai būsi ieredzējis faktu, ka nemāki lasīt?... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Cūkurgailis 17.11.2019

Nu paturpini gan, pagaidām šajā trillerī neko neatrodu par 17.11. Man ejot pa durvīm ārā būs jāpārlasa viss Riga.lv portāls?

R RedSquall 18.11.2019

Bljaviens lasit iemacies vai mamma ari nav tev iemacijusi ka dirst vajag toleta uz poda?