www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Штраф за то, что не успела зарегистрировать билет за 1 минуту

Rīgas Satiksme - Штраф за то, что не успела зарегистрировать билет за 1 минуту

14. 01.23 в 6.35 я ехала по маршруту 23 троллейбуса с остановки" Ilukstes iela". , до следующей остановки"Mebelu nams" троллейбус идёт одну минуту. Здесь зашли контроллеры, я только заканчивала регистрировать билет. Они выписали мне штраф 15 евро. Сказали, что эта ситуация записывается.

14.01.2023

Papildināts Римма Железцова 14.01.2023

Кк ранее изложенной ситуации могу добавить номер контроллера 208024.
Прошу разобраться в данной ситуации.
С уважением, Rimma Zelezcova. [slēpt]@inbox.lv

S Samanta D. 21.01.2023

Tā jau vienmēr. Standarts Rīgā. Redz,ka cilveks skrien un tikko
iekāpušam pat nelauj nopikstinat un uzreiz saka ka zaķis.

G Gate123 10.02.2023

Sveiki tikko ar mani notika tas pats! Nepaspēju piereģistrēt biļeti un saka ka ir nederīga un būšot jāmaksā sods. Kontrolieris ļoti necienīgi izturējās un pat izteica tādus komentārus kā: ja jums nav naudas staigājiet ar kājām! Laikam būs jānodod šāda informācija uz kādu avizi vai beztabu.

Dīvaini. Man, kā cilvēkam, kurš pastāvīgi izmanto RS transportu vēl ne reizi nav gadījies pat redzēt, nerunājot jau par, piedzīvot šādu situāciju. Taču tas droši vien tāpat kā ar SKDS aptaujām - visi aptaujāti, bet tev neviens neko nav prasījis...