Rīgas Satiksme - Saraksts

Sveiki.
Šodien es pieturā Ķengarags biju 12:00,pēc dotā saraksta pieturā 209. mikroautobusam bija jābūt 12:07,kurš protams taa arī neatbrauca.Nākamajam bija jābūt 12:27,kurš atbrauca 12:52.Es vesalas 50.min stāvēju un gaidiju,lai tiktu uz Dominu.
Kam ir domāts saraksts?Viņi brauc tad kad grib,nevis pēc saraksta??
Šī nav pirmā reize,ka šādi notiek.
Noņemiet sarakstus ja viņi ir nepareizi,lai nemaldinātu cilvēkus.

C caply 14.01.2014

vakar, pie t/c Domina 209.miriņam vajadzēja būt kā parasti 21:06, bet nebija, nakošai vajadzēja būt 21:23 - nebija, nakoša atbrauca 21:50 izlaida vienu pasažieru un nodzesot visas gaismas aizbrauca projām. Visi cilvēki kas stavēja pieturā palikuši mēmi no tādas nekaunības. Jautājums, ka cilvēkiem desmitos vakarā no t/c tikt uz Ķengaragu. Tāda situācija jau atkartojas ne vienu reizi. 11.01.14 bija gan drīz līdzīga situācija, 21:06 mikriņa nebija, 21:23 arī nebija, atbrauca tikai 21:50 un vēl 20 min stavēja uz vietas, ka paskaidroja šoferis, tajā dienā maršrutā bija tikai trīs mašīnas, jo nav kam strādāt. Jautājums, priekš kam ievest jau pakalpojumu, nenodrošinot to 100% izpildi un jācieš cilvēkiem, bez nosakot tik augstu pakalpojuma cenu pie tik zemas kvalitātes. Es uzskatu tādu Rīgas satiksmes vadības un tā darbinieku rīcību par bezatbildīgu un nekaunīgu, jo es vakar bju spiesta no t/c Domina līdz Mēbeļu namam iet ar kājām, lai uz Ķengaragu aizbraukt ar 15. maršrūta autobusu, kas gāja precīzi pēc saraksta.