www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Samàksāts par e talonu, bet tas nestrādā

Rīgas Satiksme - Samàksāts par e talonu, bet tas nestrādā

Šodien 07.11.2017 no rīta 8.00 caur Rīgassatiksmes mājas lapu nopirku studenta mēneša biļeti pa 16 eiro. Bija rakstīts, ka tas darbosies sākot ar pirmo reğistrāciju, bet iekāpjot autobusā uzrāda, ka tam ir beidzies derīguma termiņš.
Ko tagad darīt?

D

Dainis 07.11.2017

Uzbūve viņam altāru un atkailinājies pielūdz Rīgas satiksmi un varbūt braucieni parādīsies.

S sviesta afēriste 07.11.2017

Ak šie cilvēki kuri uzskata, ka ir tikai tiesības.
Par pienākumiem aizmirst.Piemēram, pienākums izlasīt ko un kā tiek papildināts e-talons.Ja nemaldos viņš papildinās 24h laikā caur internetu.Un to brīdina pērkot, pēc apmaksas. Vismaz es tieku brīdināta vienmēr, bet Jūs varbūt esat atsevišķa persona.

Sigita Bronze 07.11.2017

The thing goes skrra - pa pa pa! brum ! tra ta ta chki tiki taa! 2+2=4-1=3 quick maths. the boys not hot. never hot.

P Pretenzija Pretenzija 08.11.2017

Vnm vajag čeku saglabāt, kad pērc e-talonu, vnm! un nofilmē, ja jau tā gadās!