www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Sabiedriskais transports un vadītāji

Rīgas Satiksme - Sabiedriskais transports un vadītāji

Pēdējā laikā esmu saskāries ar gadījumiem, kad sabiedriskajā transportā jūtos kā malkas pagale, jo vadītājiem ir pilnīgi vienaldzīga attieksme pret saviem pasažieriem - klientiem, kuriem būtu jāatgriežas un kas tomēr uzņēmumu "baro". Vairākas reizes esmu gājis pie transportlīdzekļa vadītāja un jautājis, kas ir par lietu, kāpēc tik pavirša braukšana, strauja bremzēšana bez iemesla, strauja kustības uzsākšana, agresīva braukšana, nelaipna attieksme pret pasažieriem (uzbļaujot - "paņemiet biļeti", nevis izskaidrojot, kādu praksi piekopj "savā" valstībā uz riteņiem, jo viens ļauj pasažieriem pašiem paņemt izdrukāto biļeti, otrs aizrāda, ka pats tikai drīkst iedot..) vai vienkārši nesaprot, kā ir jābrauc ar attiecīgo kategoriju (pašam ir visas). Visādi gadījumi krājās. Līdz brīdim.. Tagad to visu par katru transporta vadītāju vai pašu transportu izsaki atsauksmju lapā www.rigas-satiksme.tk , lai citiem un pašam pēc tr.līdz. numura uzreiz būtu skaidrs, kādā "buldozerā" esi iekāpis. Cerams, ka spēsim viens otram palīdzēt un izskaust bezjūtīgos pūķus no šīs bedres, lai mēs saņemtu vismaz to, par ko maksājam dārgo biļeti.www.rigas-satiksme.tk

P

Sardele 12.04.2015

Staigā ar kājām, - atradies kundziņš. Paskaties, kādā stāvoklī ir ielas: katru dienu kāda jauna bedre - kā lai nebremzē, ja negrib bez riteņa palikt.

P pasazieris7 13.04.2015

Ja Tev nav, ko teikt, tad neraksti savus murgus. Vai arī neatšķir nemākulīgu braukšanu no prasmīgas bedru apbraukšanas?

G ggggggggg 13.04.2015

Pēc Sardeles rakstītā noprotu, ka tad jau visi šoferi brauc kā maniaki. Arī ar savu auto mauc tā, ka bez traumām 10 km nobraukt nevar.

Likumsargs 13.04.2015

Man vislabāk šajos sūdzmaņos patīk, ka nopērk biļeti par 1, 15 EUR, bet uzvedas tā, it kā būtu visu autobusu nopircis! Labāk aizej pabļausties lai valdība sāk remontēt ceļus, tad nebūs jākratās!

P pasazieris7 13.04.2015

Saslimušie komentētāji ar komentēšanas pļūtīšanu. Izlasiet rakstu ar smadzenēm, nevis komentējiet komentēšanas pēc, "Rīgas Satiksmes" aizstāvīši. Palasiet, par ko vispār ir rakstīts, nevis truli izbļaujat savas bēdas un nepiepildītos sapņus. Rakstā ir runa par attieksmi, nevis bedrēm vai biļešu cenu - tas tā - īpaši stulbiem, ja nespēj iedziļināties tekstā.