www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Rīgas satiksmes stulbums

Rīgas Satiksme - Rīgas satiksmes stulbums

Kapec uz kaut kadiem smirdigiem Darziniem, jeb Darzinu apkaimi kurse veseli 3 autobusi 15, 18, 31... Kapec tik daudz uz vietu, kur dzivo maz cilveku un ir daudziem savs auto vai dzivo bomzi!
Ta nav godigi un domaju, kad vajag atstat vienu! Paldies

O

V Vilnis 12.06.2010

Tas tāpēc, ka uz turieni brauc daudz cilvēku!!!

H Homo begemnotikus 12.06.2010

Lōģiski

O Olga 12.06.2010

Uz darziniem nebrauc daudz cilveku! tur maz dzivo!

L Lita 13.06.2010

Tur daudziem ir dārzi, tāpēc vasaras laikā tur iedzīvotāju ir pavairāk.
PS. Rīgas Satiksme pati tak labāk redz vai tas ir izdevīgi vai nav. Ja kursē šie autobusi, tātad ir pieprasījums. Ko te var plēsties.

E Emma 13.06.2010

Un kā Jums tie autobusi tracē?

L lietpratējs 14.06.2010

Dāarziņu autobusi mūždien ir pilni, īpaši 18. Patiesībā būtu nepieciešami vēl papildus reisi, kad autobuss ir pārpildīts. Stulbā zoss olga varēja noformulēt savu sūdzību racionālāk. Dārziņi kļūst par ļoti normālu dzīvojamo rajonu, kādai Zolitūdes vai Imantas padibenei tas laikam skauž :)

P PingviinsIvars 14.06.2010

A kāpēc smaržigajai Olgai tas vispār interesē ???

B Bencha 18.02.2011

Uz Daarzinjiem brauc daudz... 15. autobusaa 9 no riita sestdienaa ne iekaapt nevar. Normaala vieta, labs transports.