www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Rīgas Satiksmes neizdarības

Rīgas Satiksme - Rīgas Satiksmes neizdarības

No 1 aprīļa autobusos tika ieviestas e-talonu sistēma. Bija visos preses izdevumos izreklamēts ka tās varēs iegādāties jau marta beigās. Varbūt centrā var iegādātiesб bet Ķengaragā tramvaja galapunktā
biļešu kasē var dabūt tikai reklāmas bukletu. Saprastu ka paies laiks kamēr tiks noslēgti līgumi ar veikaliem un kioskiem par to pārdošanu, bet kas maisa laicīgi tos dzeltenos e-talonus nogādāt galapunkta kasē man nav saprotam. Tātad ja es vēlos braukt ar autobusu man jābrauc pa zaķi ja es negribu pārmaksā 10 santīmu pērkot biļeti pie vadītāja.

T

A Aija 01.04.2009

Jā!Šodien NEKUR Natvasen kioskos nevarēja dabūt tās biļetes! Varbūt RS vispirms varētu nodrošināt biļēšu tirdzniecību un tad sākt realizēt savas ģeniālās idejas, kuras nevienam 100 gadus nebija vajadzīgas!

W www 01.04.2009

Ko jūs gribat, tā ir mūsu Stupid "Gudrā" valdība :)

R RSkontrolieris 16.04.2009

Nav ko jums te braukāt. Sēžat mājās un es vienmēr atradīšu veidu, kā nokāst sodu. Lūdzu arī mani saprotiet, jo es pelnu naudu tikai no iekasētājām soda naudām. Man ir maza alga uz rokas 120 LS, tāpēc esmu motivēts katram pasažierim piekasīties un lai mēs brigāde varētu normāli pa dienu nopelnīt. Saprotiet arī mūs. Pie tam no skolēniem ir viegli dabūt to soda naudu. Tāpat arī pensionāri no mums baidās un maksā gan to soda naudu, ka nemetās. Mēs izvēlāmies un izvēlēsimies par upuriem ārzemniekus, kuriem ir nauda, lūk tā. Pārējie pasažieri ir netīra, pelēkā masa.

P Piekrītu 25.04.2009

Mani personīgi priecē, ka beidzot ar 20.04.2009 Rs vadība tos suņus met no darba. Lai iet no kurienes nākuši- bomžu patversmēm. Atliek tikai sūdzēties, jo to trūcīgo diedelnieku vietā strādāt gribētāji rindā stāv!

K Kristine 21.10.2009

Man vispar sanaca sastrideties ar autobusa vaditaju...vinš neatvēra pirmajas durvis, ņemot vēra ka autobuss bija parpildīts.
Es iesniedzu sudzību.
Ka vajag, a autobusu numuru, maršrutu un t.t.

Atbilde mani šokēja: pēc RS vārdiem uzradīta datuma un laika ar šo numuru autobuss nekursēja...sanāc ka es esmu akla, un lidoju uz majam pa gaisu...