www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Rīgas Satiksmes 6 tramvajs un 6T autobuss

Rīgas Satiksme - Rīgas Satiksmes 6 tramvajs un 6T autobuss

No Rīgas Satiksmes mājas lapas varēja saprast, ka 6.tramvajs un 6T autobuss pa remonta laiku būs faktiski viens maršruts, kas nozīmē, ka 6.tramvaja un 6T autobusu attiešanas laiki būs savstarpēji saskaņoti: 6T autobuss pievedīs pasāzierus, kurus sagaidīs tramvajs un otrādi. Kopējais brauciena ilgums faktiski nemainīšoties.
Diemžēl, tā tas nav iznācis. Lūk, piemērs: 16. aprīlī ar 6T autobusu, kam no Juglas jāattiet 11.25, dodos uz jauno 6.tramvaja galapunktu pie 45. Vidusskolas. Autobuss tramvaja galapunktā pienāk- tramvajs stāv. Autobuss vēl nav atvēris durvis, kad tramvajs aizbrauc. Vismaz 7 minūtes jāgaida nākamais tramvajs.
Atpakaļbraucot izkāpu no tramvaja- autobuss jau priekšā. Gaidam kādu laiciņu. Tikko pieturai tuvojas nākamais no centra braucošais tramvajs- braucām prom. Lai tā pasažieri gaida nākamo tramvaju. Pie tam tramvaja galapunktā iekārtots dispečerpunkts. Ar ko tur nodarbojas, ja nevar sakaņot saistīto transportlīdzekļu attiešanu?

C

D Dailis Bezvārdis 17.04.2012

Pilnīgi piekrītu, vakar tieši tas pats bija. To ko viņi teica, ka kopējā braukšanas atšķirība būs 4-5 min. ir pilnīgi meli. Vakar braucot uz darbu patērēju ~ 20 min. vairāk. Un šitas bardaks, ka cilvēki izkāpjot nesās uz tramvaju, klupdami krizdami pa dubļiem, tramvajs vēl deguna priekšā aizver durvis.Labi, ka man vēl mēnešbiļete līdz nedēļas beigām, vairāk šo maršrutu neizmantošu. Kārtējais seicnājums par Rīgas satiksmi-naudu mēs maksājam lielu par savu dibenu vadāšanu un par Rīgas satiksmes liekēžu uzturēšanu, bet servisu iegūstam kā senos krievu laikos !
P.s Gribētu vēl Rīgas satiksmei atgādināt, ka tramvaju vadītāju regulāra smēķēšana pasažieru iekāpšānas laukumā ir pretrunā ar viņu pasu noteikumiem, bet tas jau protams uz viņiem neattiecas. Saucās, pīpējiet veseli pasažieri !

E edgpavl 17.04.2012

Tad braucat ar citiem transportiem, tajā maršutā taču izvēle ir liela. Kā jus iedomājaties to ka VIENMĒR sanāk saskaņot autobusu ar tramvaju, taču ir aktīva satiksme un visur sanāk aizkavēties.
Beidziet te slapināt biksēs.

M mja 17.04.2012

tikai latvanija atrodas tadi individi ka edgpavl, kuri atlauj sev slapinat uz galvas un parmet citiem, kad tie censas par savam tiesibam cinities.

E edgpavl 18.04.2012

cik var cīnīties par tām tiesībām, tev būtu jāsaprot ka iedzīvotāji nezin ko vēlas. Jeb precīzak zin ko vēlas, bet par sekām nedomā. Neviens augstu sēdošs cilvēks apzināti tautai pāri nedara, ir jānes upuris visiem, smagi ir visā pasaulē, jābeidz čīkstēt par katru sīkumu un jādzīvo dzīve kā pienākās.