Rīgas Satiksme - Rīgas satiksme

Būtu jauki ja Rīgas satiksme slēgtu visus trolejbusus un tramvajus, pārdotu tos un iepirktu jaunus autobusus un lai brauc tikai autobusi, kuri var braukt bez robežām un kur vien vēlas un nav jādomā par tiem nekam nederīgajiem vadiem, sliedēm un tāpat knapi brauc tie trolejbusi un tramvaji. Un viņi arī rada troksni un ir smirdīgi. Tikai autobusus vajag un cilvēki būs laimīgi!

K

H Haralds 13.12.2011

Vel labak butu, ja cilveki macetu lidot, nevajadzetu registret e-talonu.
Kikinai vajadzetu aiziet pie arsta, kas vinai galvaa salabotu gan vadus,
gan sliedes, tad vina varetu uzsmeket un aizlidot.

K Krotow 14.12.2011

Kikiņai galva jāremontē. Un ar putekļu izpūšanu nepietiks. Tur nopietns darbs santehniķim.

E 15.12.2011

ахах, во дура ))

D Dzintars 17.12.2011

Stulba esi, tramvajus nekādā gadījumā negribu ka tiek slēgti, jo es izmantoju tikai tos, par trolejbusiem arī nebūtu lāgā, jo es biežāk izmantoju gan tramvaju, gan trolejbusu. Labāk ej ārstēties.

P puka2303 11.11.2014

Tu esi idiote... Jo ja ir sastrēgums tramvajs var braukt uz priekšu, bet tu kā Stulbene sēdi savā autobusā, un nekur uz priekšu netiec!