Rīgas Satiksme - Rīgas Satiksme

Lasot internetā visus rakstus, atsauksmes un arī Rīgas Satiksmes vadītāju atbildes, tad saprotu, ka Rīgas Satiksmē darbinieki tiek atlaisti par sīkumiem un tiek vienkārši likvidēti, šoferiem vienmēr par katru sīkumu liek sodu, samazina algu, pat tad, ja viņam ir taisnība un nav vainīgs kādā situācijā. Vienkārši, sanāk, ka tur cilvēki tiek pamatīgi dresēti un sodīti ar naudas sodiem, atlaišanu no darba, vai algas samazināšanu.
Iespējams, pareizi jau vien ir, jo kā gan savādāk motivēt darbam un noteikumiem tos nekaunīgos šoferus un kontrolierus. Bet tad cik saprotu, šajā uzņēmumā jābūt visam ideālam par šādām kapeikām ko maksā cilvēkiem par diezgan grūtu darbu, bet tam jābūt ideālam? Nezinu, es vienkārši secinu pēc faktiem un realitātes, kā cilvēki strādā un ko ar tiem dara, ja tiem tiek dots sods. Bet protams, nekas jau nenotiek tāpat, iespējams, ka šie sodi ir pilnīgi pelnīti Rīgas Satiksmē, jo šoferi bieži vien nerunā latviski, neatver pirmās durvis, vai arī kādas citas durvis, ir nekaunīgs, nepalīdz pasažierim, nepiestāj kādā pieturā un nepilda pienākumus kurus ir jāpilda obligāti. Tāpēc, malači, Rīgas Satiksmes vadītāji, vadība, jo man jūs patīkat, ka dresējat tos cilvēkus, kuri pret darbu izturas ar necieņu... Pret darbu, kurā ir liela atbildība par cilvēkiem - pasažieriem. Kā jau tas traģiskais notikums Baložos, kur gāja bojā 2 jaunas meitenes, dēļ dzērāja šofera. Tas ir labi, ka sodiet cilvēkus par to kļūdām un rūpējieties par pasažieriem. Paldies, Jums, cerams, kad darbinieki kļūs laipnāki, atsaucīgāki un ka sodi tiem būs daudz lielāki un bargāki. Paldies.
(Bildē esmu es, Anna V.)

G Galīgsstulbums 16.06.2011

Kā cilvēks var kļūt laipnāks, ja, kātu saki, viņam dod nepamatotu sodu un + vēl nogriež algu, laimes pilna pakaļa vnk, domā ko raksti...

T ToGalīgsstulbums 16.06.2011

Kad tu mācījies 7 klasē, tu arī apmēram šādi rakstīji.

G Galīgsstulbums 16.06.2011

Tad man bija nesaprotamāks rokraksts.

T ToGalīgsstulbums 16.06.2011

Vai tad tu neredzi, ka viņai jau spārni aug, tādēļ arī tik pareiza. Dienās būs ministre!

Oj, nepamanīju :D

T ToGalīgsstulbums 16.06.2011

Lai izprastu šofera darbu, es viņai iedotu ķerru un norīkotu kaut kur kādā stroikā pa vasaru vadāt ķieģeļus. Domāju, ka rudenī būtu pavisam savādāka attieksme pret līdzcilvēkiem, jo Darvina teorija māca, ka no pērtiķa esot izveidojies cilvēks, un tas noticis apgūstot darba iemaņas.

H he he 16.06.2011

šobrīd latvijā darbinieku motivācijai pamatā ir sodīšana ar naudas atvilkumiem algas samazināšanu un citiem ar naudu saistītiem sodiem, pastāvīga turēšana to bailēs un stresā, samazinot to veicamā darba kvalitāti un ceļot konfliktsituāciju biežumu. darbinieki pastāvīgi ir bailēs vai tiks atlaisti, vai saņems pilnu algu, vai spēs pabarot ģimeni, jo uz doto brīdi ļoti retā ģimenē abi pieaugušie ir pelnošie.
a vainīgie šādu situāciju radīšanā ir zemāko līmeņu menedžeri un uzņēmums kopumā kas neko nedara lai šo situāciju vērstu par labu...
Nav briesmīgāka zvēra uz pasaules par stūrī( bezizejā) iedzītu cilvēku.

zini anna v. cilvēka attieksmi nevar nopirkt, to var iegūt tikai ar ar tādu pašu attieksmi pret cilvēku un nepārzinot uzņēmumu un cilvēkus nevar objektīvi spriest ... tikai savā nodabā kaut ko subjektīvi murgot...

T To Ferratum 16.06.2011

Anna V. Jūs cienītā esiet kādreiz smagi strādājusi?Jums ir pienākums pabarot ģimeni, audzināt bērnus, nomaksāt rēķinus utt.Tad lūk par visu ir jāmaksā, bet naudiņas nav.Ir pašam bijuši gadījumi, kad man personīgi nav naudas par ko uz darbu aizbraukt un noķer kontrolieri.Runa iet par to, ka naudas nav, slikti bez biļetes braukt, bet šajā gadījumā arī darbā jābūt, bet ar kājām iet nozīmētu mājās pl.23.00 un uz darbu atkal iziet 4.00 Cilvēki ir stresaini, jo viņiem ir jāstrādā vergu darbs par santīmiem jo ilgāk strādā(jo citu darba variantu nav), jo dziļākos parādos nokļūsti un arī tas rada stresu.Darbā jābūt motivācijai, kura ir tieši saistīta ar darba izpildes kvalitāti.Motivācija ( piem. karjeras izaugsme, prēmija finansiāla, prēmija matereāla utt.), labs atalgojums, kurš rada drošības sajūtu darbiniekā un viņa ģimenē un TIKAI TAD CILVĒKS STRĀDĀS AR MĪLESTĪBU, CENTĪBU, UN IZCILU KVALITĀTI.:)