www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Rīdzinieka karte

Rīgas Satiksme - Rīdzinieka karte

Tātad, vai tas vispār ir pieņemami,? Es būdams skolnieks aizmirsu nopīkstināt savu e-karti, jo skrēju uz autobusu un ieskrienot iekšā pavisam aizmirsu. Man kontroliere (gados, parasti tas, kuras ir gados ir visneapmierinātākās un nejaukākās, var redzēt, ka bērnībā viņas kāds apdalījis vai darījis pāri, jo šajā profesijā viņas var citiem atriebties) pienāca klāt un paprasīja e-karti, es iedevu un izrādas ka nebiju nopikstinajis, piedāvaju nopikstinat, bet viņa man man sāka skalot smadzenes ar to ka valstij deļ manis nepienāk nauda, līdz šim man likās, ka skolēniem e-kartes ir pavelti, bet tas tā. Viņa man izrakstīja protokolu un tagad esmu diezgan sašutis par notikušo. Kāpēc cilvēki izsmej kontrolierus un izrāda necieņu pret viņiem, tapēc ka viņu attieksme ir neciešama, (sieviete ar mani runāja loti slikta latviešu valoda, es vispār gandrīz nesapratu ko viņa teica jo krievu akcents bija parāk liels) lūdzu uzņemiet darba normālus darbiniekus, nevis vecas, neapmierinātas “babuļas” kurām sen jau pensija jāiet.

V Viktorija001 24.11.2017

Kur problēma nopīkstināt?
Tavs pienākums bija VIENKĀRŠI nopīkstināt un nebūtu problēma. Par ko sūdzība? Par savu aizmāšību un stulbību?

S Sūdzītis 24.11.2017

Forša sūdzība - pats nenopīkstināja savu e-talonu, bet vainīga kontroliere. Mūsdienu jaunatne...

donna b 24.11.2017

Ja esi skolnieks, ko tu daudz zini par sievietem, ipasi gados, ar ko vinas ir apmierinatas, vai nav apmierinatas? Tavs PIENAKUMS ir nopikstinat to etalonu (tas ari ir rakstits uz transporta durvim), un ar ko bija TIK aiznemts, ka aizmirsi? Ar kartejo youtube video vai FB jocinu lasisanu? Tapec ej mammai pasudzies, varbut vina uzrakstis tikpat stulbu sudzibu uz RS...

veesaa007 24.11.2017

Par laimi (vai diemžēl) ir noteikumi. Noteikumi, kā uzvesties sabiedriskajā transportā, kā rīkoties ar e-talonu utt. Ja noteikumi netiek ievēroti (kas tas par attaisnojumu- aizmirsu?), tad ir sekas. Uzņemies atbildību par savu rīcību, nevis vaino citus.

Ikvienam iekāpjot transporta līdzeklī ir pienākums reģistrēt e-talonu. Ko nozīmē - aizmirsu? Veikalā aizmirsīsi samaksāt, nāksies atbildēt par zādzību. Šajā gadījumā ir tieši tas pats! Tev, kā skolniekam ir iespēja braukt transportā par citu cilvēku nodokļiem, pretī prasot tikai reģistrēt braucienus. Ja tev tas šķiet tik apgrūtinoši, varbūt labāk čāpo kājām?! Tā nu tas pasaulē ir iekārtots, ka NEKAS nav "pavelti", kāds par to visu maksā.

S SESKIS12 25.11.2017

Tādu sūdzību kā šī dēļ šim portālam ir graša cena. Te salasās šimveidīgi čīkstuļi un čīkst, kādi paši ir m... :D Šim tak nav pienākumu, ir tikai tiesības :D FUJ.

S SESKIS12 25.11.2017

Jā, un ja runa ir par latviešu valodu...Palasi pats savu sūdzību. Drausmīgi.