www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Psihiski neadekvati vaditaji

Rīgas Satiksme - Psihiski neadekvati vaditaji

Labdien!
Man ir gan sudziba, gan jautajums:)

Es braucu ar autobusu (11, 2, 24) un biezi staveju salona prieksa, bet no viena briza uz mani saka kliegt un dazados veidos izradit necienu, pat lamaties un vienu reizi uzbruka autobusa vaditajs
neesmu redzejusi, ka kadam teica, ka tur nedrikst stavet, NEVIENAM!!! un peksni ...

kur tad es staveju?
ziniet, kur atrodas pasas pirmas sedvietas, vaditajam preti? tur vel ir tads stikls.

pirmo reizi, kad saka kliegt, tiesam staveju pie pirmas durvis, (vaditajs iznaca no savas vietas un uzbruka man virsu un saka fiziski mani stumst, ta ka es gandriz kritu. )
pec kada laika es tomer uzdrikstejos iet uz prieksu.
otro reizi staveju talak no durvis, bet ar kermeni pieskaros puses no stikla,
treso reizi, tatad sodien, es vispar tur nestaveju, bet "gajteni" preti pirmam vietam un turejos ar roku (pec tam ienaca puisis un staveja man blakus),
un vaditajs saka kliegt, ka es nedrikstu tur stavet, vins kliedza, kliedza ka uz suni, es paludzu (tiesam mierigi) nekliegt uz mani, ka uz pasazieri, vins kliedza "kas tu esi par pasazieri", etc.

es tiesam baidos, ka atkal uzbruks, ja es stavesu salona prieksa, jo mana sudziba par pirmo gadijumu, netika izskatita.

nezinu, bet kad "mana" vieta stav kada tante, neviens vaditatj nesaka neko. nesen redzejusi pariti stavot pie pirmam durvim, visu celu skupstejoties, jakas uzlikusi uz turetaja prieksa.. neko...
stavu prieksa, kad autobus ir pilns ar cilvekiem, ne uz vienu citu cilveku tadu reakciju neesmu redzejusi...

adekvati vini nav, tas ir fakts. jo viena tada gadijuma. viens no tiem vaditajiem, ar kuriem man bija nelaime satikties, pietura aizgaja uz kiosku un nopirka sev saldejumu.
sodienas vaditajs viena pietura aizmirsa, ka aizvert durvis, un ludza lai kads pienak vinam un parada, ka to darit, pec kada laika atcerejas un braucam talak.
esmu soka.

es izlasiju visus Rigas satiksmes rakstus par uzvedibu sabiedriskja transporta. varbut tiesam nedrikst. nekur nav rakstits kur pasazieriem nedrikst stavet. un vaditaju argumenti ir tadi "ti kritisi", "salona ietriecisies motocikls, tu nomirsi", "tu izsitisi stiklu", bet galvenais, ka NEDRIKTS. kapec? klusums. kur pieminets? klusums. ES SAKU NEDRIKST!!!

pat ja pasaziers nedrikstetu stavet salona prieksa (ko patiesiba drikst), vai vinam ir tiesibas rupji kliegt uz mani, viklt aiz jaku prom, kliegt "kas tu esi seit? " " vienigais ko es gribu lai tu vacies prom" (negribas visu pat rakstit).

jautajums. 2.:)
vai uz jums kadreiz kliedza par to, ka stavejat autobusa prieksa,
kur un ka var reaget uz to, ka tiesam kliedz un lamajas ne par ko.

pienemsim, ka nedrikst,
vai kads brauc pec biletes,
vai pazaudeja bileti,
vienalga kas, - vai aizvainot un rupji izteikties par personibu ir tiesigs? var teikt, nevis pavelet, aizvainot vai lamaties.

ceru, ka manas kludas netrauceja sasrast, ko es meginaju teikt
un paldies par komentriem.

V

U uh 04.12.2008

Nu, īstenībā, dēļ kļūdām neko nesapratu:D...un tās visas reizes uz tevi bļāva tas viens vai dažādi šoferi?

L LLLL 04.12.2008

Ir tādi cilvēki, ar kuriem nevar normāli runāt, kuri krīt uz nerviem jau no sava izskata vien un kurus gribās sist... Tu laikam piederi pie tiem!!!

A Aggressive 05.12.2008

Klausies, Viktorija, man liekas, ka tu esi tada kretine, kadus vel pameklet. Es tevi nekad neredzeju, bet kad lasiju tavu sudzibu man ari radas velme iesist... Noperc sev masinu un dav ko braukat un dist autobusos.

M mja 05.12.2008

Mja, tochno kretine... Nakm reiz ej kajam!!! stulbene kaut kada... Izskatas ta, itka tev butu 70 gadi... Veca dirsa tu esi, neskatoties uz vecumu... Dirsa po zhizni.

L Linda 05.12.2008

Lasot jūsu komentārus paliek bēdīgi, jo kā var apvainot cilvēku kurš raksta latviski, bet ar kļūdām, vai tādēļ viņš nevar izteikt savas domas...un otkārt, tie, kas tik šausmīgiem lamu vārdiem apvaino cilvēku, nav īsti pieklājīgi...rupji cilvēki...nevajag savas negatīvās rupjības izgāzt pupliski...

J joko 05.12.2008

Aggressive un Mja- iemācieties pareizi uzrakstīt vārdus latviski, tad sakāt kaut ko! Un jums nav tiesību apvainot cilvēku!! Aggressive- pēc tava nika jau vien var pateikt, ka ar tavu psiholoģisko stāvokli ir problēmas. Pluss vēl tava nesenā tēma, ko ieliki sudzibas.lv . Padomā varbūt tu, ko par tevi liecina tas, ko tu raksti. Tevi nepazīstam - bet tas lai paliek uz tavas sirdsapziņas. Jo tas nu tik tiešām nav normāli, ko Tu/ Jūs rakstat.

Un par Tēmu-Viktorija- es tavā vietā šoferim uzreiz pajautātu viņa darbinieka Nr. Un ja nevar savādāk, tad ir tak visi šie TV raidījumi, kur var iet sūdzēties. Painformē mēdijus. Vēl: autobusos ir konduktori, pieej varbūt pie tāda? pajautā ko viņš par to domā, vai tas ir normāli??

A Aggressive 05.12.2008

Ha ha. Murmuli... "iemacies rakstit, iemacies rakstit..." Es maku rakstit! Gan latviesu, gan krievu, gan anglu valodas. Garumzimes sados forumos ne vienmer lieku. slinkums.

Un man vispar pohren vai sudzibas autore raksta gramatiski pareizi, vai ne. Vina raksta ka histerike, tapec normali uztvert tadu sudzibu nevar. Prieks kam vina iet visu laiku tur stavet pie sofera? Kaut kada mazohiste, vai? Visdrizak vinai patik, ka uz vinu blauj, vot i staiga...

Vai tad neatrodas vairak neviens iznemot Mja, kas doma lidzigi? Vot patik jums te soplus taisit: uzzinat darbinieka numuru, telefonu, vel kaut ko... Laujiet tacu citiem normali dzivot bez jusu paranojam!

Man niks man atbilst, a vot ko nozime Joko - vispar nav skaidrs.

J joko 05.12.2008

Tapēc jau tāds niks..lai nav skaidrs!!!Un es neesmu viņš, bet gan viņa!!!

Saku Tev vēl vienu reizi, ja tev nepatīk ka šeit cilvēki sūdzas, ja tas tev sagādā problēmas un Tev apgrūtina dzīvi.TAD NENĀC ŠAJĀ SAITĀ. Tad nebūs jālasa histēriskas sūdzības.

A Aggressive 05.12.2008

A kapec nav sudzibu par psihiski neadekvatiem pasazieriem? Man liekas, ka Viktorija (autore) varetu tur klut par varoni :)))).

Labi, dzeriet nomierinosol lidzeklus pirms ejat ara no majam un viss bus OK.

A Aggressive 05.12.2008

Viktorija, vai tu esi te, ar mums? Padod balsi.

J joko 05.12.2008

Pameklē, gan jau ir arī par tādiem!!!

M mja 05.12.2008

Ka es teicu, ta ari ir. Nevag begt no patiesibas. Krizes laika daudz psihu pa ielam staiga un autobusois brauka.

J joko 05.12.2008

Un tu vienīgā - vesēlā :)

vai veselais :)

A Aggressive 05.12.2008

Joko, dod mieru. Es tevi personiski vispar nekadigi neaizvainoju, ka ari visus parejos. Runa iet par Viktoriju un vinas histerisko sudzibu. Vai tu esi vinas advokate, vai ka? Lai pati atnak un pasaka.

Un ja atklati: vai tu pati rakstitu sadu sudzibu?

J joko 05.12.2008

Es vienkārši gribu pateikt to, ka nevienam nav tiesību aizskart otru. Un viņai šī tēma likās svarīga, tātad cilvēks rakstīja un gribēja izkratīt savu sirdi!Viņam palika vieglāk.
Vai es rakstītu, nezinu..es droši vien rīkotos savādāk.Bet tas nedod man tiesības nosaukt viņu par kropli, kazu un vēl smukākiem vārdiem.

M Māra 05.12.2008

Diez" vai viņai kļuva vieglāk, pēc šādiem komentāriem! Gribētu ieteikt Viktorijai, turpmāk, kā saka, mīļā miera labad, nestāvi tur tajā pašā priekšā, lai "netracinātu" šoferus.

A Aggressive 05.12.2008

Māra: beidzot kāds sakarīgs koments :)

L Ligita 05.12.2008

aggressive, pats/ti pirmstam nozāgāji cilvēku, bet tagad sakargs komentārs, tev gan ātri domas mainās!!!

A Aggressive 05.12.2008

Bibigugu: es pirmstam neko nebiju teicis Mārai. Un šī viņas frāze "nestāvi tur tajā priekšā" man liekas vienīgais sakarīgs kas šeit bija rakstīts.