www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme platformas nenolaišana

Rīgas Satiksme - platformas nenolaišana

Labdien. Man ir maza meitina ratinos. sanak bieiz braukt ar sab.tr. 22.trol. vai 11.trol.. No 10 braksanas reizem varbut tikai 1 reizi soferis nolaidis platformu, pec pogas nospiesanas. esmu lamajusies ar soferiem, vini atbild, ka platforma domata tikai invalidu ratiem. bet ta naw!!!!!! citi uz mani paskatas itka butu NEKAS un aizver durvis. kad zvanu uz rigas satiksmi man pateica es jus saprotu. citreiz pec zvana pienem sudzibu, bet nekas naw mainijies. loti daudzas reizes ir sanacis ta, ka rati butu apgazusies, ja kads preti nepaspej palidzet man. esmu izmisuma un loti dusmiga. es maksaju naudu, pa zaki nekad nebraucu. man nepienakas apkalposana, kadu es ludzu??????

е Екатерина 11.08.2013

Nu 4to uze koljasku ne vibratj s trolejbusa ej bogu, videla takuju kartinu kak stojala devuwka az orala wtob ej otkrili pričjom s avtobusa kotorij bil plotno podjexavwi k bardjuru! Pri etom ona ne vipuskala ljudej s dverej zagorodiv dveri, sprawivaetsja pocemu ja dolzna bila zdatj poka ej kto to cto to sdelaet. Naskoljko pomnju koljaska sto kilogram ne vesit i problemi ne kakoj ne vižu. I pricjom tut estj bilet ili net

S smīkņa 11.08.2013

Kā vajag ripināt ratus no trolejbusa, lai tie gandrīz apgāztos? Varbūt problēma ir nevis RS, bet tevī? Apstāklī, ka rokas no dir$as aug un smadzeņu nav (ja reiz par tādiem sīkumiem sūdzies)? Lai tavam bērniņam turpmāk valoda raustās!

P pavasarisinga 11.08.2013

zini, smikna, tew netikai valoda raustas, bet ari smadzenes kratas. man rokas aug pareizaja vieta. tawi aizstavamie soferisi apstajas talu no trotuara un tadel ari rati sasweras. ja nezini, vai esi tada profesore, tad sac biznesu un apmaci, tadas ka es..

S smīkņa 11.08.2013

Būs drīzāk jāsāk ar valodas kursiem, jo latviešu valodā "w" nelieto, tā vietā ir burtiņš "v". Arī to, ka pirmais burts jaunā teikumā ir jāraksta lielais, māca sākumskolā.
Nez vai es ar tādu biznesu tālu tiktu, diez vai būtu daudz tik īpašu dāmu, kuram vajadzētu ratu stumšanas un cilāšanas nodarbības. Parasti cilvēki ar savu ķermeni (t.sk. rokām!) rīkoties iemācās jau bērnībā.

P pavasarisinga 11.08.2013

ludzu, nemaci mani, kas un ka ar latviesu valodu. looooooti labi to zinu.
jebkura gadijuma talu netiktu ar biznesu :D

labi, beidz, ja?? palasiju taWus kom. ari citiem cilvekiem. ari tik pat nosodami. padoma kada esi, jo katram saWas problemas un dusmas par kko. teW tie ir sikumi, bet man ne. es neprasiju pec padoma, tikai gribeju pateikt, kas mani neapmierina.

ja jau tik gudra esi, tad pasaki, vai man naw taisniba, ka pienakas platformas nolaisana, ja piespiezu pogu???????? tads ir galvenais jautajums. nevis kkas cits!!!

A Artanis 11.08.2013

Pavasarīgā - ja cilvēks raksta tādā tīņa līmenī kā tu, tad viņš pēc definīcijas nav ņemams par pilnu, neatkarīgi no tā, par ko cepšanās notiek. Biznesmene, vai zinies... :D

Z Zvezda! 12.08.2013

2 goda otjezdila s koljaskoj! I nichego! Nikakaja platforma ne nuzna bila! Chto to ti zdesj gonish!

Nandia 12.08.2013

Am, dīvaini, bet es NEKAD neesmu redzējusi, ka māmiņām ar ratiņiem kāds būtu nolaidis platformu... precīzāk, ka būtu prasījušas pēc tās. Vienmēr pašas tiek galā, vai citi piepalīdz piepacelt ratiņus kāpjot iekšā vai ārā. Vai tad grūti to pašai izdarīt. Pēc pieredzes zinu, ka dižu problēmu ar to nav.
Sagribējās, lai visi pasažieri gaida tik uz tevi vai principiāli izmantot to, kas tiek apmaksāts.. amm, biļete tak ir braucienam, a ne speciāli autiņa detaļu izmantošanai. Tad jau sanāk, ja es nopērku biļeti un autiņā nav brīvu sēdvietu, tad arī savā ziņā varu sākt rakstīt sūdzības, jo es tak iegādājos biļeti, lai brauktu uz vēlamu vietu un gribu sēžot, jo tas ietilpst pakalpojumā .

Un vienmēr tak var palūgt kādam palīdzību.

J jack 12.08.2013

es arī NEKAD neesmu redzējusi, ka māmiņām ar ratiņiem kāds būtu nolaidis platformu...
kaut kāds stulbums..

P pavasarisinga 12.08.2013

nu es loti atvainojos, ja esmu jus traucejusi ar sawam problemam. dzivojat sawu varonigo dzivi talak...

Z Zvezda! 12.08.2013

Obidelasj!

N neaizmirstulite 13.08.2013

Varbūt palasi internetā kādam mērķim ir paredzēta invalīdu platforma un tad sūdzies! Divus bērnus esmu izaudzinājusi un nu dien nezinu kādam tizlenim ir jābūt lai nevarētu bērnu ratiņus izcelt no sabiedriskā transporta. Un par smīkņa runājot. Tas nu gan bija stulbuma kalna gals, novēlēt bērnam valodu raustīt! Ceru ka tavējiem gan tāda nelaime nenotiks.

B BIBIS 14.08.2013

beidz čīkstēt!!!
tava mamma tevi stiepa tramvajos un ikarusos kuros bija pa 3 pakāpieniem un nečīkstēja!!!
vai arī nopērc ratus ar 4 riteņiem, nevis ar 2...

H Homura 10.03.2017

Varbūt šoferiem vēl tev jāpiedāvā bezmaksas kafija un jāuzceļ tronis tavā vārdā, tāpēc, ka tev ir bērns ar ratiņiem?
Kas notiks, ja iecelsi bērnu ratiņus pati, nadziņš nolūzīs? :(
Katrā ziņā, ja jau tik lielas problēmas ar transportu, tad kāpēc nepajautāt vīram lai aizved?

"Sāge" rakstāms visos lauciņos.