Rīgas Satiksme - pīpmanis

Vēlētos pajautāt Rīgassatiksmes vadībai, vai autobusa vadītājam ir atļauts smēķēt autobusa kabīnē, ja visi dūmi nāk autobusa salonā kur pasažieriem tie jāelpo?!Pie vadītāja kabīne uzlīmēta zīme smēķēt aizliegts!!!Minēšu piemēru vakar 23.03.2011. ar 21.maršruta autobusu kas iziet 10.03 garāžas numurs 65263, salons bija tā piesmēķēts, ka zili dūmi griezās, arī maršruta laikā autobusa vadītājs smēķēja!!!Kamdēļ tad man visa brauciena laikā būtu jāelpo kaut kādi mēsli, pats esmu nesmēķētājs un ja maksāju par braucienu, tad vismaz nodrošiniet lai salonā būtu tīrs gaiss!!!Vai nu arī tad pieņemiet darbā vadītājus nesmēķētājus!!!Tagad taču ir ko izvēlēties!!!

E Esesesseseseseses 24.03.2011

Andris, a kakovo hrena Tu šeit to raksti??? Te takš nav RS mājaslapa! Jebšu gribēji, lai citi arī iztirzā Tavu sūdzību.

č ČangalsPleška 24.03.2011

, ,,, 24.03.2011

Kāda starpība ko elpot: cigarešu dūmus, izpūtējgāzes, dzērāju dvingu vai siļķītes smaku?

6 69 24.03.2011

Andris, tu vienmer sudzas par visadiem sikumiem ? Fui . Staiga ar kajam, tas ir veseligi .

A AnGos 25.03.2011

Kārtējo reizi jāatkārto! Rakstiet uz [slēpt]@rigassatiksme.lv Šeit rakstīt nav nekādas jēgas!