Rīgas satiksme - Pensionāri

Man apriebies skatīties kā pensionāri ar bērniem apietās kā ar vecām lupatām! Bērns noguris pēc skolas vai pulciņiem brauc, apsēdies, bet pensionāri vienkārši sāk nelabā balsī lūgties, lai palaiž. Pēc tam bērnu izgrūž un apsēžās! Jā, lai gan apsēsties viņiem ir jāļauj, bet ir jāizrāda arī cieņa pret mazākiem. Ieskaidrojiet, ka viņi nav autobusa karaļi! Vēlāk skaidroties jau var, bet vai kāds tevi vispār ieraudzīs?

Komentāri (6)

M Manon64 05.06.2018

"Man apriebies skatīties kā pensionāri ar bērniem apietās kā ar vecām lupatām" 50/50. Arī bērni apietās ar pensionāriem kā ar vecām lupatām - ne par velti pensionāriem ir jāuzprasās uz sēdēšanu. Pamēģini nu nodzīvot līdz pieklājīgam vecumam bez sāpošas muguras utt. Ir gan bezkaunīgi pensionāri, gan arī bērni.
Un vispār dzīve ir skaista beigu beigās. :)

Kolta 05.06.2018

Tie bezkaunīgie pensionāri pārsvarā ir krieveļi. Neesmu redzējusi, ka latvietis tā uzvestos.

B bbking 17.10.2019

Tipisks latviešu pariotiskais uzskats. Protams, ka tikai krievi ir tie sliktie un nepieklājīgie.

McFly 05.06.2018

Jā jā. Nesen redzēju kā divas pensionāres nospārdija un izmeta no krēsla nabaga skolnieku. Citviet viens pensionārs tramvajā ar pudeli pārsita kādam skolniekam galvu un pēc tam iespieda durvīs. Vispār tie pensionāri vieni nelieši! Vai vai vai!

Dainis 05.06.2018

Iemāciet savam šmurgulim elementāras pieklājības normas un pensionāriem nebūs jālūdzas, lai viņus palaistu apsēsties.

Šitās divas nekaunīgo bezmaksas braucēju sugas varētu mazliet aizdomāties arī par tiem, kuri maksā par to, lai viņi brauktu par velti. Citādi jau izskatās, ka sabiedriskais transports paredzēts tikai skolniekiem un pensionāriem, kuri nedz maksā nodokļus, nedz maksā par braukšanu. Tas, ka cilvēki pēc darba brauc mājās, bet transportā sēdvietas pārsvarā aizņēmuši "pārgurušie skolnieki" un "kauslīgie pensionāri" , šos "haļavščikus" pilnīgi neinteresē!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes