www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme pazemojumi pret vadītāju

Rīgas Satiksme - pazemojumi pret vadītāju

Nav svarīgi kas ir vadītājs Autobusa vai tramvaja vai trolejbusa fakti ir tādi ka tas ir uz visiem attiecās. Vienkārši man ir labi avoti no kā uzzināt. Un ja tas tā turpināsies nu tad vajadzēs ziņot masu mēdijiem lai to lietu pārbauda kā tā var rīkoties ka maršruta pāraugs saņem vairāk nekā vadītāji kas brauc dienu no dienas pa līniju un saņem tikai grašus, bet maršruta pāraugs 600 Ls uz rokas ko tas ir godīgi. nožņaukt viņus būt ļoti maigi vajadzētu izrūnīt visus pēc kārtas bez izņēmuma. Arodbiedrība es jums saku tas ir tikai nosaukums ja var izvēlēties kuri brauks un kuri nē nu tad atvainojiet kas tad tā ir par arodbiedrību ja pa latu varēja organizēt braucienu uz Stoholmu un no malas paaicināt svešu cilvēkus un noformēt papīrus kā Rīgas satiksmes darbinieki nu tad atvainojiet kur ir loģika un kur var būt par korumciju tā ir tīrākā naudas atmazgāšana. Tā pat kā viņi grib saucamo Rīgas aci ko nebūs naudas atmazgāšana tīrākā naudas atmazgāšana būtu labāk vadītājiem algas pacēluši nevis otrādi vēl samazīnāt par 30% ko Ušokovam par maz alga ir un Bemhema ko katram par 6000 Ls vajag lai brauktu uz kūrortiem nošaut abus uz vietas. Un ja tā tad jau varam strādāt pa velti un pārdosim kādu RS transportu un no tā tad arī dzīvosim tā būs labāk ko uz to pusi jau iet un vadītāji nemainīsies ja nemainīsies vadības attieksme pret vadītājiem kas ta galu galā vadītājs ir kāds šakālis kas sēž vai kāds lops vai kāds izdzimtenis vai vēl kāds radījums par ko paņirgāties ko vai tiešām ir jāiet uz augstāko komiteju lai pārskata ko viņi visi dara ko. To tak var nokārtot un tad kārtīgi izpurinās pa notīm. Visiem Latvijas reģionā tiek paceltas algas ja ne visa kas bija bet daļa tika atdota un kas mums nekā viss notiek otrādi kur tad ir mūsu 450Ls ko paņēma no mūsu algām ko pusi nevar atdot ko žaunas plēš pušu ko pēdējais laiks ir atdot parādus jo parāds nav nekāds brālis ja tas netiks darīts ziņosim Eiropas tiesai un arī Eiropas mēdijiem tā tas nevar vienkārši turpināties visam ir savi mēri.

S students 22.05.2011

Piekrītu signei pilnībā tiesā RSat. vadību lai palokās maitas tādi.

M Moira 22.05.2011

Jāpiekrīt gan. Būtu brīnums, ja beidzot tos RSatiksmes galvenos pareizā vietā ievietotu- ķurķī. Tur viņiem īstā vieta, smejas tikai par zemāk padotajiem, pamuļķa pasažieriem, kas maksā tādu!!!naudu par biļetēm, kuras mūsu apstākļos varēja maksāt par 1 braucienu ne vairāk par 0.20 sant. Kas mēs kāda Ņujorka vai Tokija, ka mums tik dargas biļetes? Atšķirība tikai ta, ka tur algas visiem lielas.. Ta vien liekas, ka gan Saeimai, gan Rīgas domei, gan Bemhema(Iedomājas, laikam Deivida Bekhema radinieku..) vajadzētu paārstēties tvaika ielā..Kaut kā sakāpis berniem galvā, izskatās, ka viņiem visādi tur psiholoģiski kompleksi, tapēc arī ekspluatē zemākos, jo beidzot pie varas tikuši. Vēl atrodas autiņu līmenī, intelektuālās pieredzes nekādas..Ķēmi pēdējie..