www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Patiesi dvēseliska pateicība

Rīgas Satiksme - Patiesi dvēseliska pateicība

Vēlamies pateikties no visas sirds burvīgajai tramvaja vadītājai, kura bija kā labā feja, jo tad kad viena mazulīti sāka nepārtraukti skaļi raudāt, viņa pieturvietā izkāpa no savas vadītājas kabīnes un aizejot līdz pašām beigām pie nabaga mazulītis pastiepa viņai konfekti un sāka viņu maigi mierināt, kas viņai burvīgi izdevās, atšķirībā no mazulītis mammas. Un pēc tam sāka atkal vadīt tramvaju, kurā visiem bija miers un patiess smaids uz lūpām un sajūta kā kāda jaukā pasakā. (10. Tramvajs nr. 30776. 2020. G 15. Janvārī plkst-17.00. Un šo skatu vajadzētu no videonovērošanas kamerām iemūžināt labo darbu arhīvā un parādit tautai, lai tauta zin savus cēlos varoņus!)

15.01.2020

BondsBonds 15.01.2020

RS piar kampaņa? Ņemot vērā, ka bērnu vietās vienmēr sēž pnesionāri, kur būtu jābūt bērniem līdz3-4 g. vecumā ar vecākiem, bet atsevišķas vietas ar drošības jostām nav. Tik mazi bērni nespēj noturēties.

BondsBonds 15.01.2020

Manis ienīšana nemainīs RS problēmas saknē ilgtermiņā. Igaunijā un Luksemburgā sabiedriksais jau nemaksas, jo manam komentāram ir stiprs pamats.

G Galdnieka Dēls 16.01.2020

Kuras ir tās bērnu vietas? Braucu ikdienā ar tramvajiem/autobusiem/trolejbusiem, bet es par tādām nekad neesmu dzirdējis. Laikam skaitos laucinieks.

BondsBonds 16.01.2020

Uzlimes pasakties uz sienam.

L Linda_J 16.01.2020

Sīdzības.lv šādus jautājumus nerisina.. Šis portāls ir šaubīgs un šeit sūdzās neadekvāti un naivi cilvēki, kuri domā ka šis portāls ir izveidots Latvijā un var palīdzēt. Īstenībā portāla vadība slēpjas Baltkrievijā un veicina personīgo datu noplūdi, kā arī pārkapj likumu par datu aizsardzību, veicina uzņēmum neslavas celšanu u.c..,ievietojot nepārbaudītu informāciju no nepārbaudītām personām.

T Tas123 24.01.2020

.. Pierasts, ka krāpnieki visos pakšķos, ja būtu patiesība, ko Jūs sakāt, nebrīnītos.

N NeviensKa 25.01.2020

Linda Baltkrievijā ieēda vecu kartupeli un tāpēc tagad viņai tāds zobs uz turieni. Domā ka vispasaules hakeri utt nāk no turienes..