www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme par priekšniecibu

Rīgas Satiksme - par priekšniecibu

Nu beidzot pacietības mērs ir pilns.
Paskaidrojumi, paskaidrojumi, paskaidrojumi un naudiņa no algas nost, nost, nost.
Mums liekas ka labam priekšniekam nevar būt slikto padoto.Vai tad patiešam 1.TP darbinieki strādā tik slikti?A var būt vaina nav darbiniekos bet priekšniekos!!!
1.TP darbinieku kolektīvs.

č ČangalsPleška 14.04.2011

I u menja tak ze! Novie kommenti ne pokazivaet!

č Čoms 14.04.2011

Zna4it u nih tam problemi.4to bude6 delatj ve4erom posle 22.00?Poob64aemsja?

Pozdno budet! Ne znaju!

č Čoms 14.04.2011

A ran6e?Obi4no posle 22.00 vse pidriki uze spjat.Esli u tebja toze Tele-2, tak mozem obmenjatsja SMSkami.

č Čoms 14.04.2011

Esli soglasna, pozvoni v te4enie 5 min. na Nr 25610988.pole.etogo nomera ne budet i vsjo.

Ne mozem!

č Čoms 14.04.2011

Nu, esli ne ho4e6, togda ne nado.Spasibo!

R ruks 14.04.2011

Izskatās ka tajā satiksmē vieni komunisti un krievi strādā

T ToRuks 14.04.2011

Ne tikai izskatās, be tā arī ir .Rīgā gandrīz visi strādājošie ir krievvalodīgie, bet plikdirsainie bezdarbnieki-tūdaliņi tikai sēž un dirš netā, aizejot no diršanas brīvajā laikā uz pašvaldību pēc pārtikas pakām.

P PēterisPastalnieks 14.04.2011

Esmu tik laimīgs, ka gribas dziedāt!!!
"Tūdaliņ, tāgadiņ,
pastalnieki danco,
Cits ar kurpēm,
cits ar vīzēm,
cits ar basām kājām."

ha ha! Tak i estj!

T ToPēterisPastalnieks 14.04.2011

Pēterīts ar Miķelīti, bija lieli pipelītes,
Tūdaliņu uzdancoja, galīgi bez biksēm!

J Juris 17.04.2011

Atvilkšana no algas NAV likumīgs disciplinārsoda veids.
Vairāk info: http://www.darbatiesibas.lv/

kaina 22.07.2014

Strādāju pietiekami ilgi, lai varētu apstiprināt par prēmijas noņemšanu un uzrakstīt dažus "labus" vārdus par šo uzņēmumu. 1 TP priekšnieks GEISELIS, tas ir baigais " putns" - neizprot trolejbusa vadītāja darba atbildību, slodzi, intervāli, saloni pilni, cilvēki nikni...un tā visu maiņu. Tagad tiek kultivēts sūdzēšanās kults, pasažieri ka tik kaut kas jums neapmierina rakstiet ... būtu labi ja rakstītu pēc būtības par lietu, bet tak raksta visādas izpušķotas aplamības. Uz kurām GEISELIM jādod personīgu atboldi, redz mēs to vainīgo dabūjām rokā, un ja jums tā labpatiksies..pakārsim !
Rezumē - Grūti strādāt pie sliktas priekšniecības kāda pašlaik 1 trolejbusu parkā !!!

P.S.

To ka tev noņemta prēmija, to uzzināsi tikai tad kad saņemsi algas lapiņu