www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Par 4. tramvaja satiksmi

Rīgas Satiksme - Par 4. tramvaja satiksmi

Esmu diezgan vīlies, ka 4. maršrutā visbiežāk brauc tramvajs ar reģistrācijas numuru 51776 + 51787. Kapēc nevarētu braukt biežāk 6. maršrutā. Ja biežāk brauktu 6. tramvaja maršrutā, tad es neko neteiktu, bet kapēc visbiežāk brauc 4. tramvaja maršrutā. Es šajā vietā gribētu, lai 4. tramvaja maršrutā brauc Lipton tramvajs, bet 6. tramvaja maršrutā lai brauc tramvajs ar reģistraācijas numuru 51776 + 51787. Ja līdz nākamajai pirmdienai nebrauks vēl tā kā es vēlos, palikšu vēl dusmīgāks. Bet tas ka biežāk šis tramvajs brauc 4. maršrutā, nu tās ir pilnīgas šausmas. Lai šis T3A tramvajs ur vienīgais no modernākajiem tramvajiem, kāds brauc Rīgā un izbrauc no 5. tramvaju depo. Ja biežāk brauktu 6. tramvaja maršrutā, tad es neko neteiktu.

D

P pufa 31.07.2010

negaidi pirmdienu, aizej jau pie daktera tagad!

R RS 31.07.2010

Jā, Dzintar, Tev ir pilnīga taisnība - Tu tiešām pateici visu pēc būtības Gaidām jaunas ierosmes arī par citām mūsu sadzīves negatīvajām lietām.

Z zeeninjsh 02.08.2010

Shis albs :)
Lai arii diezgan tradicionaals sviests, tomeer lasaams!

V vilhelms 09.08.2010

Jāteic, ka viena no labākajām sūdzībām visā šajā lapelē :D

A AK 14.03.2011

Tagad tas brauc pa 6 marshrutu. Tas ir aprikots ar BUSE informatīvo sistemu, ar drošam durvīm, normālu vadītāju un krāsots ar dārgam VIVAKOLOR krāsam ;)

J Juris 14.03.2011

Sviests!