www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme par 10. tramvaja kustības grafiku

Rīgas Satiksme - par 10. tramvaja kustības grafiku

10. maršuta tramvajs virzienā Centrāltirgus - Bišumuiža (tramvaja nr.30691) neievēro kustības grafiku, respektīvi tramvajs pieturā pienāk ātrāk un līdz ar to pamet pieturu arī atrāk, šorīt -17.06.2011 tramvajam kuram no Torņakalna stacijas pieturas vajadzēja attiet 8:02 uzsāka kustību 8:00. (2 min. ātrāk nekā paredzēts grafikā). Piebildīšu, ka manā gadījumā transporta kustības grafiks ir ļoti svarīgs, jo braucu ar vilcienu un saskaņoju vilciena grafiku ar tramvaja grafiku, kā arī man nebūtu pretenzijas, ja šī būtu vienīgā tāda reize, bet tā diemžēl nav un esmu saskāries ar šā tramvaja maršruta grafiku neievērošanu jau agrāk!

G Galīgsstulbums 17.06.2011

Varbūt šoferim pulkstenis steidzas?

A AnGos 19.06.2011

Būtībā jau laiks tiek skatīts vadītāja e-talona validatorā! Ja tas ir regulāri, tad uzraksti uz [slēpt]@rigassatiksme.lv. Protams, to vajag saprotami, bez liekām emocijām (lai izskatītos kā oficiāla sūdzība). Nākošā jau būs pārbaude un tad jau redzēs :)