www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Papildus rejsi svetku dienas

Rīgas Satiksme - Papildus rejsi svetku dienas

Eto kakoj-to kosmar! 17.08.2013. avtobusom 3-go marsruta ehatj bilo nevozmozno. Pitalisj sestj na avtobus s ostanovki *Valguma iela* vse avtobusi bili nabiti bitkom, prostojali na ostanovke s malenjkin rebenkom propustili 4 avtobusa. V konce koncov prislosj sestj na 21 avtobus ehatj do Imanti i peresazivatjsa na 36 avtobus stobi dobratjsa do *Vakarbulli*. A kak ze obewannie dopolniteljnie rejsi transporta na vremja *Rigas Svetki 2013*? Esli na *Spilve* provodili avia6ou mozno bilo podumatj i o tom kak ljudjam tuda dobiratjsa, v konce koncov 3 avtobus idet ne toljko do *Spilve* i estj ljudi kotorim nado bilo i v Bolderaja i daljwe. Ocenj ploho organizovano, ne produmano. POZOR!!!

P

B Brexis 18.08.2013

Ne nado zitj v lesu :) nado zitj gde normalnije ljudi zivut, a vnekakom to getto. Togda problem ne budet :)

V Vadim 18.08.2013

А маршруток нет разве до Вакарбулли ?

M Maya 18.08.2013

Šodien, braucot trešajā autobusā, kas bija pārbāzts, bijām acu liecinieki ļoti nepatīkamai situācijai.
Kāda jauniete bija lūgusi kādam vīrietim, lai viņš pabīdās un ļauj viņai paiet garām. Diemžēl visa situācija izvērtās ļoti neglīti- viss nonāca līdz kautiņam, kurā jaunietei uzbruka gan šis vīrietis, gan viņam blakus esošā sieviete. Vīrietis šo jaunieti izgrūda no autobusa pieturā un saplēsa viņai brilles.
Pēc bļāvieniem bija bail, ka viņu galīgi piežmiegs...
Diemžēl tam pozitīvajam bezmaksas transporta faktam nāk klāt arī daudzas ļoti nepatīkamas problēmas- visi transporti ir pārpildīti, bieži pasažieri ir iereibuši un neadekvāti uzvedas..

Nandia 18.08.2013

Maya - njam, ko līdzīgu arī mēs redzējām. Tauta vienkārši kā suņi no ķēdēm norāvušies uzvedas. Un pats pretīgākais, ka visi stāvēs un neko nepalīdzēs, jo paši dabūt padegunu negrib.