www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Noziedzīgā attieksme pret braucējiem

Rīgas satiksme - Noziedzīgā attieksme pret braucējiem

Pulksten 9:30 5.septembrī 12.autobusa maršruta autobuss, braucot uz Abrenes ielu, pieturā Lejupes ielā divas reizes taisīja durvis ciet, kamēr pa tām kāpa ārā sieviete gados ar bērnu ratiņiem. Pie tam pēc pirmā mēģinājuma aiztaisīt durvis šoferim aizrādīja braucēji, taču viņa mēģinājums aizstaisīt durvis, kas faktiski bija neapzināts uzbrukums sievietei un mazgadīgam bērnam. T
Kompānijas atrašanās vieta

2 results are available, use up and down arrow keys to navigate.
Uzņēmuma mājas lapa


Simbolu skaits vismaz 639 / 350
Ielādēt vai vilkt failus šeit

Pieas notika autobusā, kura parka kolektīvs ir Nr.72601, autobusa numurs:EL-2371.
PS.Tā nav pirmā reize Rīgas Satiksmes autobusu darba pieredzē. Vienu reizi manā klātbūtdne trolejbusa šoferis neielaida invalīdu ratiņos, kaut gan tas bija uzspiedis attiecīgo pogu.

Papildināts Artūrs Olekšs 05.09.2016

Pulksten 9:30 5.septembrī 12.autobusa maršruta autobuss, braucot uz Abrenes ielu, pieturā Lejupes ielā divas reizes taisīja durvis ciet, kamēr pa tām kāpa ārā sieviete gados ar bērnu ratiņiem. Pie tam pēc pirmā mēģinājuma aiztaisīt durvis šoferim aizrādīja braucēji, taču viņa mēģinājums aizstaisīt durvis, kas faktiski bija neapzināts uzbrukums sievietei un mazgadīgam bērnam.

Tas notika autobusā, kura parka kolektīvs ir Nr.72601, autobusa numurs:EL-2371.
PS.Tā nav pirmā reize Rīgas Satiksmes autobusu darba pieredzē. Vienu reizi manā klātbūtdne trolejbusa šoferis neielaida invalīdu ratiņos, kaut gan tas bija uzspiedis attiecīgo pogu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes