www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nevar atvērt priekšējās durvis

Rīgas Satiksme - Nevar atvērt priekšējās durvis

23.05.2019, 21:16, 9.autobuss, pietura - Brīvības bulvāris, autobusa borta numurs - 76712.

Autobusa vadītājs speciāli nevēra vaļā priekšējās durvis. Es protams atvainojos, bet kāpēc man ir jāmaksā par braukšanu sabiedriskajā transportā, kur sistemātiski vadītāji vienkārši tāpēc, ka negrib, never vaļā priekšējās durvis? Viņiem pirksts salūzīs, ja uzspiedīs uz to pogu?
Labi, vēl ir piedodami, kad to dara ziemā, kad vadītājs sēž kreklā un ārā ir auksti, bet vasarā, kad ārā ir silti, kur ir problēma atvērt durvis? Un kad Tu stāvi un gaidi, kamēr tomēr vadītājs izdomās uzspiest pogu un ielaist Tevi, viņš skatās dusmīgi, kaut ko murmina un lamājas.

23.05.2019

D

L Linda* 23.05.2019

Gribi atklāšu noslēpumu? - priekšējās durvis nav vienīgās autobusam, ir arī citas pa kurām var tikt iekšā.!

D Dem 23.05.2019

Un tālāk? Kāpēc es nevaru ieiet pa tām durvīm, pa kurām gribu? :D

Pacco_al 28.05.2019

Nu var būt ar vārdiem, kur gribu tur sēdu, apēdies vadītāja vietā, kas tur liels, pabīdīsies.

N Niko8 23.05.2019

arii neveertu

L Linda* 23.05.2019

Nu tad stāvi kā muļķis un gaidi, kamēr visi normālie cilvēki sakāps pa citām durvīm.

Tas bija domāts autoram :D

D Dem 23.05.2019

Bēdīgi, ka mūsu valstī visi ir tik aprobežoti cilvēki un ir gatavi samierināties ar to, ar ko noteikti nevajadzētu samierināties. Gan jau paši vien ir tādi, tik par sevi domā ;) nedomājot par to, ka diemžēl ir arī veci cilvēki, kuriem tiešām ir grūti paiet tos dažus soļus līdz nākamajam durvīm.

M Mego izmeklētājs 24.05.2019

Izlasi noteikumus kam ir paredzētas priekšejās durvis .katrā autobusā ,trolejbusā ,tramvajā ir šie noteikumi.

Interesanti, kur?

M Mego izmeklētājs 24.05.2019

Autobusā pie šofera kabīnes

D Dem 25.05.2019

Es zinu, kur ir noteikumi, bet kur noteikumos ir rakstīts par iekāpšanu pa durvīm?

T TavaMamma 24.05.2019

Tiesības iekāpt pa priekšējām durvīm ir: Gados veciem cilvēkiem un invalīdiem;
Pasažieriem ar bērniem līdz 7 gadu vecumam;
Grūtniecēm.

Kurš no šiem 3 esi Tu? Varbūt atbilsti katram kritērijam?

A AlEl 24.05.2019

Šis likums ir zaudējis spēku.

D Dem 24.05.2019

Atbilstu vienam no kritērijiem, kur problēma?

T TavaMamma 24.05.2019

Tad jau šoferis neievēro noteikumus. Vai arī Tava invaliditāte nav vizuāli redzama.

D Dem 24.05.2019

Es atvainojos, bet kurš teica, ka man ir invaliditāte? Varbūt atbilstu citam kritērijam?!

Garīgās saslimšanas, kā arī smadzeņu deficīts nav vizuāli redzams. Jā, šoferi tīšām never vaļā priekšējās durvis, jo pasažieri iekāpj, labākajā gadījumā nopīkstina e-talonu, un paliek stāvēt pie durvīm, kas savukārt traucē šofera redzamību.

:D

N NeviensKa 25.05.2019

Izskatās, ka sūdzības autoram ir daudz smagākas problēmas par mentālām vai kādām citām problēmām. Un bēdīgāks fakts ir ka sab. transporta vadītājiem bieži nākas ar šādiem indivīdiem saskarties ikdienā. Redzu - vecs tirgus tantuks ar visu savu piekrauto dranduļetu kāp iekšā pa aizmugurējām durvīm, kājas knapi kust un tiek kur vajag. Mammas ar maziem bērniem uz pleciem un citi, kuriem kustība ir traucēta. Kaut kā tādas sabiedrības grupas neredz rakstam sūdzības. Nebrīnos ka sūdzību vēl dabūja tas kurš bija tavu mīļāko vietiņu aizņēmis. Dēļ tādiem morāliem ... kā tu tāpēc tie šoferi paliek īgni un nekomunikabli. Diemžēl lika saprast, ka pasaule atļaujas negriezties ap tevi.

D Dem 28.05.2019

Izskatās ka problēmas ir Jums :)

P Pikacu55 08.06.2019

Ir arī tāda lieta kā priekšējās durvis atveras ar pogu kas atrodas ārpusē, nospied un durvis pašas atveras, ja neesi invalīde bez rokam, un derētu palasīt pasažiera noteikumus kur par to tieši ir rakstits