Rīgas Satiksme - Netaisnība

11.12.2017 novietoju savu mašīnu wolkswagen ku 7282 Maskavas 1 stāvvieta. Piegāju pie automāta lai samaksātu 2 eiro par stāvēšanu bet konstatēju ka skaidru naudu nevar maksat un uz karti man nauda nebija. Uzskraidīju visas malas lai samaksātu bet beztolkam un talāk aizsteidzos bērnam uz skolu uz sapulci. Deļ tā lai samaksātu par stāvvietu pat kavēju sapulci. Atgriežoties atpakaļ aptuveni pēc st loga bija soda kvits un jāmaksā nu jau 17 eiro. Kviti fiksēts laiks cikos mašīna novietota bet kapēc tai bridi kad skraidīju un meklēju kam samaksat naudu nebija neviens. Esmu no laukiem uz Rīgu aizbraucu 2 reizes gada un nu jau atgriezos majas ar sodu.

Papildināts Ziedone 10.01.2018

Ssoda atmaksas termins ir sodien.man uz doto bridi nauda nav.varbut atnaks soda kvits ka jamaksa ir nu jau 170 eiro.loti dargi lauciniekam izmaksa lai bernam aizbrauktu uz Rigas skolu uz sapulci

Z

K KKaķis 10.01.2018

Nav ko bērnu Rīgā skolā sūtīt :D :D :D

Dainis 10.01.2018

Jā nākamreiz lai bērns parkojas. :D

K KKaķis 10.01.2018

Lauciniece pilsētā, bet ar mašīnu brauc. Labi ka ne ar traktoru vai ragavām.

TasEsLV 10.01.2018

blakus ir europark un centrāltirgus apkalpota stāvvieta (varbūt no 2018 gada kautkas ir mainijies) Bet Europark joprojām tur atrodas.
tur var arī skaidrā naudā norēķināties, vai arī nākamreiz parkojaties pie Salu tilta, tur vēl ir atrodamas bezmaksas stāvvietas (2 pieturas tālāk)

D Dusmīgā Baiba 16.05.2018

Jūs nesamaksajat par stāvvietu, jums izrakstīja pēcapmaksas kvīti, kur problēma?!