Rīgas Satiksme - Netaisnība

Šorīt iekāpu Rīgas satiksmes autobusā nr. 2, virzienā uz centru, plkst. 7:35. Cilvēki kā vienmēr šajā maršrutā ir līdz durvīm. Nakamajā pieturā iekāpa kontrole. E-talonu nereģistrēju, bet man ir tekošā meneša biļete uz visiem transportiem 50 Eur. Kura darbojas visu mēnesi.
Uzlika sodu 30 Eur.
Vai tas ir godīgi ka sodu maksā cilvēks, kas samaksājis ir par visa mēneša visām dienām?
Pilnīgi man nav ko teikt.
Paldies!

Dainis 02.11.2017

Kontrolieriem nospļauties, viņi nopelna uz % no sodiem! :)

A AndrisLiepins54 02.11.2017

Sods ir pilnīgi aplams. Punkts par kuru tieku sodīts neatbikst reālai situācijai.

P PurvaBrideejs 02.11.2017

Sodu nevajag maksāt, tad nekāds % arī viņiem nebūs.

M Macc 02.11.2017

Manliekas ka transportā ir rakstīts : Brauciens jāreģistrē visiem !

A AndrisLiepins54 02.11.2017

Jā, bet ja tu esi kā siļķe konservbundžā, ko tad?

J Jānis 02.11.2017

Rīgas satiksmes transports ir tikai bomžiem pa brīvu!

A AndrisLiepins54 02.11.2017

Nejau 80 Eur mēnesī man jāmaksā, lai varētu to izmantot.

L Lolita Jansone 01.12.2017

precīzi teikts! Tie braukā uz urraa!

TasEsLV 02.11.2017

Kontrole kautkā tika līdz e-talona reģistrātoram ne? Vajdzēja arī jums tikt.

A AndrisLiepins54 02.11.2017

Samina visiem kājas un nopikstināja savu štruntu. Bet jautājums un sašutums jau nav pa to. Labi, nenopikstinaju savu e-talonu. Vai tas ko maina ja man jau ir apmaksāts viss mēnesis visi maršruti.
Un vel iedod sodu 30 Eur.

Likumsargs 02.11.2017

Brauciens ir jāreģistrē un nav svarīgi kāda vērtība ir jūsu nopirktajai biļetei! Ja biļete nav reģistrēta, jūs tiekat uzskatīts par pasažieri bez biļetes ar visām no tā izrietošajām sekām!
Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības!
Pēc jūsu loģikas tad sanāk arī ka mobilie operatori nedrīkst ņemt naudu par sarunām, jo jūs taču esat samaksājis uz priekšu!

A AndrisLiepins54 02.11.2017

Es veicu apmaksu par tekošo mēnesi. Kāda jēga tad tirgot mēnešbiļeti?????????????
Jālaužas cauri cilvēku pūlim un jāreģistrē brauciens ka man nav nekāda labuma ja viņu nereģistrēju.

A AndrisLiepins54 02.11.2017

Cilvecības faktors. Tev likumos būs rakstīts viens, bet vai tas ir cilvēcīgi tas ir jautājums.