www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nervozs vadītājs

Rīgas Satiksme - Nervozs vadītājs

Šodien braucot 21 autobusā nokļuvu ļoti neērtā situācijā! uzmanās visi tie kas mīl klausīties mūziku izmantojot "austiņas". iekāpu 21 autobusā kā vienmēr pilns ar cilvēkiem, apsēdos brīvajā vietā, klausijos mūziku izmantojot telefona austiņas, kad apm. kādas 20 min. bija pagājušas, autobuss apstājās kārtējā pieturā un jutu ka kāds man uzsit pa plecu, pagriezos un ieraudzīju niknu šofera seju kurš uz manīm bļāva lai es vai nu kāpjot ārā vai izslēdzot telefonu, jo redz te neesot nekāda disene! vienkārši biju šokēta jo neklausījos tik skaļi mūziku lai kādu traucētu, un ne es vienīgā tajā momentā klausījos mūziku! varbūt tomēr nevajag strādāt tādu darbu ja ir tik briesmīgi nervozs cilvēks! katru rītu braucot uz darbu klausos mūziku braucot sabiedriskajā transportā, bet kaut ko tādu piedzīvoju pirmo reizi...

I

P piparins 19.09.2008

nta idiotisms kkads!es ari klausos sabiedriskaja muziku!vienk man besi ara ka tas klacu babas apdirs visus un man ipsai nepatik klausities ka piem dusmigs virs karo ar savu sievu sab transporta!to soferi vajadzeja izmest pasu ara no autina:D

A aero 19.09.2008

tam vadītājam nebija gadijumā tādi iesirmi mati uz gadiem apmēram 50? ja tā tad man ar viņu ir sanācis ļoti līdzīga situacija.. viņš tāds nervozs cilvēks..

N niknspasazirs 19.09.2008

un par ko mums jaamaksa 0/40 ls, lai visi tadi debili, sabojaja garastavokli

A Alīsija 19.09.2008

Besī, ja kāds sēž blakus, un man jāklausās kaut kādi traļi vaļi, bāc, kas tās par austiņām un začem tādas ja mūziku dzird apkārtējie.

A aero 20.09.2008

--->Alīsijai
aizej tad uz otu autobusa galu ja nepatīk ''dzirdēt''. kur problēma? :D

D dagnija 21.09.2008

Man ari nepatīk, ja kāds man blakus klausās kaut kādu smago metālu vai tam līdzīgi, apsēžās blakus un džinkst visu ceļu, vnk krīt uz nerviem, ne tu īsti dzirdi, ne nedzirdi.Un kad gribi izkāpt, tad nekas cits neatliek, kā tam cilvēkam piebikstīt, jo viņš neko nedzird.Un jāpiebilst, ka uz otru autobusa galu ir jājiet tiem kas klausās to mūziku, tad visi kopā tur lai arī tirinās:)

T toony 22.09.2008

Vajadzēja šoferi sūtīt pastaigāties un viss.

I Ivans 22.09.2008

Man riebjas, kad es braucu trasportaa, iekapj kaut kads ar austinaam vai bez un klausas tik skali muziku, ka dzird otrajaa galaa, pie tam austinas nelidz. Gribi klausities muziku, sedi majas un klausies, vai ari uzgriez uz tadu skalumu, ka netrauce apkartejos. Ja jau soferis izdarija airadijumu, tas tik nozime, ka muziku klausijies loti skali!

A Alise 23.09.2008

Pirmkārt, ja tu klausies mūziku uz austiņām un apkārtējie to dzird, tas nozīmē, ka tu esi pusKURLS! Otrkārt, vadītājam nav jāklausās visādi marasmi no salona, jo viņam ir ļoti atbildīgs darbs un sabiedriskā transporta vadītājs atbild arī par tavu dzīvību!!!
Pati esmu trolejbusa vadītāja un ļoti labi zinu, kā tas ir!
Būsim saprotoši un iecietīgi viens pret otru!

A aero 23.09.2008

kipa :D

S Slaists 01.10.2008

Vispār, tā mūzikas "cienītāji" sabiedriskajā transportā ir apriebušies līdz pēdējam. Noteikumi aizliedz traucēt citus pasažierus ar savu mūziku. Kādēl gan jūs - trokšņotāji, uzskatat, ka jūsu mūzika visiem patīk. Katram ir sava gaume un man, piemēram, riebjas jūsu (mūzikas atskaņotāju) izvēlētie skaņdarbi, ja tā tos vispār var nosaukt, jo liela daļa ir vienkārši "tuci tuci" sūdi.
Tā ka apdomājiet. Tādus cilvēkus, kas šitā trokšņo ST, vajadzētu ne tikai izmes no tā, bet vēl likt samaksāt sodu, par pasažieru traucēšanu.

K Kostja 25.03.2009

надо дома музыку слушать...

K Krotow 28.05.2009

Vēl viens austiņmūzikas cienītājs :) Meitenīt, man tevi žēl. Jau tagad dzirdi tikai tad, kad kopā ar tevi bumcikus jāklausās visam autobusam, tad pēc dažiem gadiem būs jāmeklē dzirdes aparāts. Cieni arī citus un neliec viņiem klausīties tavu repertuāru. Pilnībā piekrītu vadītajam un pārējiem.

E eva 28.05.2009

Kam domātas austiņas??? Lai Tu dzirdētu mūziku, bet apkārtējie NĒ!!! Pirmkārt, Nopērc labākas austiņas, Otrkārt nopērc savu mašīnu un brauc viena un klausies mūziku cik uziet, bet, ja brauc SABIEDRISKĀ transportā, iemācies sadzīvot ar pārējiem!! Sabiedriskā transporta noteikumos minēts, ka nedrīkst traucēt pārējos pasažierus trokšņojot! Šitādi piesēžas blakus un visu ceļu jāklausās tas briesmīgais troksnis, kas paliek austiņu "otrā pusē". Ciest nevaru!!!

J Jūlija 22.07.2009

Eva, es tik skaļi sabiedriskajā transportā klausos mūziku tieši tādu kā Tu dēļ. Nav lielāka prieka par to, kāds pārņem, kad blakussēdošais cilvēks pārsēžas citā vietā.

E Eseseseseseseseses 01.11.2009

nu, tu zini, ar taam austinjaam taa ir kaa ir - loti biezi cilvji publiskaas vietaas klausaas muuziku un pasiem drosi vien liekas, ka nevienam netraucee, jo vinjiem, redziet, ir austinjas...bet apkaarteejie tomeer dzird nedefineejamu troksni, kas naak no taam austinjaam un tas tiesaam ir kaitinosi...
tas, vai tik viegli aizkaitinaamam cilvekam, kaa mineetais soferis vajadzeetu vadiit sabiedrisko transportu, ir cits jautaajums, bet tie austinju muuzikas klausiitaaji ir kaitinosi..

P pipars 01.11.2009

Es, savukārt, iekāpjot sabiedriskajā transportā, nogriežu klusāk savu mūziku, lai blakussēdošais nedzird manu lielisko gaumi :D:D
Vispār man arī nepatīk, ja 20 min. jaklausās kāda cita ts ts ts ts ts ts ts :P

T t 01.11.2009

struntiigas austinjas, ja viss autobuss skan

L laurore 08.12.2009

Ziniet ko, šie vadītāji paši bieži vien uzliek pa visu salonu kkādu sūda šansonu! Un ko? Viņiem redziet ir atbildīgs darbs!! Es arī klausos mūziku sab.transportā, kaut gan cenšos, lai mana mūzika nebūtu dzirdāma apkārtējiem, taču labāk mūzika no austiņām nekā kādu runāšana par telefonu vai tizlās maloļetkas kas sēž un ķiķina vai kkāda resna bāba, kas stāv un elpo savu smirdīgu elpu tev sejā! Tas viss traucē citiem pasažieriem - un ko? Visus sodīt?

Tākā mīļie, ja jums kkas nepatīk tais austiņās - tad brauciet paši ar personīgiem auto! Jo jūs jau ar savu klātbūni vai smirdēšanu variet traucēt citiem pasažieriem ar!

K kristine 10.01.2011

es ari klausos austinas, bet lai citiem netraucetu.man piemeram nepatik klausities ka citi apspriez savas problemas pa telefonu, vai ko edis pusdienas.un vel ta ka viss salons skan.esiet iecietigi.