www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nepilda savu darbu.

Rīgas Satiksme - Nepilda savu darbu.

Diezgan bieži manams tas ka no Juglas-3 Autobusu galapunkta autobusi neizbrauc laicīgi un kavē uz piecpadsmit minūtēm, bet citreiz veselu pusstundu! Kautvai gala punktā atrodas tā maršruta autobusi, kas varētu aizvietot tos kas kavē.
Piegāju pie dispečeres un vaicāju kas par lietu kapēc kavējam uz ko viņa man atbildēja - tie kas nokavēja atpūšas savu atpūtas laiku un tapēc autobuss nebrauc.
Tad lai tajās stundās kad notiek kavējumi - Rīgas Satiksme palaiž papildus autobusus.
Jo kapēc man jākavē viņu dēļ.
Es tādos brīžos nemaksāju par biļeti.

L Liecinieks 04.02.2009

Jā es piekrītu. Ja reiz viņi ir sastādījuši satiksmes sarakstu - viņiem tas būtu jāievēro un jāpilda jo mēs tak maksājam 0.40Ls.
Un ja netiek galā, tad jāpalaiž papildus autobusus uz līnīju.
Bet ja viņi to nevar izpildīt, tad iesaku par to braukšanu nemaksāt.
Uzņēmumos par līguma saistību neievērošanu ir jāmaksā soda nauda. Tad kapēc nesodīt Rīgas Satiksmi.

I ingus 04.02.2009

Vispār piekrītu, kāpč man jākavē darbs? No rītiem, kad es braycu vēl nav pat sastrēgumu, bet autobuss bieži vien nav laikā, aizvakar vispār nokavējās par 20 minūtem, līdz ar to es kavēju darbu...

J JanaLiepiņa 04.02.2009

Man arī gadījies no rīta pulksten 05:15 bija jābūt autobusam, bet tas atnaca tikai 06:00 Vai tas ir normāli, ka nokavēju darbu vesselu pus stundu. Labi ka vēl nesaņēmu no priekšnieka rājienu.
Ja šī iemesla dēļ būtu zaudējusi darbu, tad Tiesas ceļa piedzītu no Rīgas Satiksmes Uzturlīdzekļus - kā arī moralo kompensācīju...

A AlinaMika 09.03.2009

tas nav tikai ar autobusiem ari tramvaji neizbrauc no galapunkta laicigi, biezi verojami skati, ka vaditajs ar kafijas kruzi un kadu bulcinu izvelkas no dispiera majinas krietni kavedams, leni iekapj tramavaja, izdzer kafiju un tad tik sak brauk. k-ka, manuprat, tomer vajadzetu saskanot darba un atputas laikus, ka citas normalas iestades!

I inga 26.03.2009

Ja, , , medz kavet, bet kas reali neparzin so darba sferu..tapat nekad neko nesapratis...
Nau vainigs ne vaditajs, ne konduktors...tie ir tikai cilveki un Rigas Satiksmes stradnieki, , , kas nevar but vainigi par to, ka autobusiem, kas lust, ka ir uz celiem sastregumi, ka aizvien ir nenormali brauceji uz celiem, ne ar par neadikvati sastadito laiku pec kura javadas braucot un vel par to murgu, ka japardod biletes, lai gan to nedrikstetu darit, jo tomer ir atbildigs par pasazieru drosibu.Bet soryy, vai pasazieri pasi padoma, ka atrak un ertak butu, ka vienmer iekapjot butu sagatavota naudina, vai brauksanas bilete..ne tad kad iekapj visu to meklejot aizkave visu...Bet pasazieri ir daudz un pieturvietas ar...Padomajiet par savu soli un par to, ka talak bus ar aparatiem un ar vaditaja divam rokam...it seviski lielajos marsrutos...Viegli vainot citus, ja neredzam savas kludas.

J janka 21.05.2011

Daargaa Alina Mika! tev biki jaapaaarsteejaas - kur tu esai redzeejusi pulksten 5:15 no riita sastreegumus? Kur galvu esi iespiedis(-usi)?
Un ko tas noziimee, ka staavu galapunktaa redzu tur uz placha staav veseli triis 40 tie autobusi jau 60 minuutes vienkaarshi staav un neizbrauc no gala punkta kaut gan kavee jau 40 minuutes. Un ja ir saluuzis autobus - taadaam situaacijaam ir paredzeeti rezerves autobusi!