www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nepietur pietura

Rīgas Satiksme - Nepietur pietura

Jau atkartoti dodos uz 36.autobusa pieturu Vakarbullu galapunkta pietura, protams, jau pierasts, ka shoferis iebrauc pietura laicigi, bet never durvis valja un nostav liekas 10minutes.Sovakar stavu pietura, protams autobuss iebrauc pietura savlaicigi, neskatoties uz to, ka celji ir sasnigushi un braukshana ir apgrutinata, nostav liekas 12minutes un neatverot durvis aizbrauc!Vienkarshi fascine tas, ka tie shoferi biezhi kaut kadi nervozi, nelaipni un nepieklajigi, nu tad neejat stradat par shoferi, ja jums nau pacietiba!Ir tik daudz bezdarbnieku shajos laikos, kas priecatos par darbinju!!
Man taa shoferu padarishana jau liekas pilniigi slima!!

D

S Svešinieks 29.12.2010

Nekas man ir auto. Varat stavet ilgi un dikti

I Imants 29.12.2010

Vai ir slinkums uzrakstīt RS ziņojot par laiku un numuru ?

S Sanita 30.12.2010

Kā tas var būt? Cilvēks stāv pieturā un gaida kad atvēries durvis, bet autobuss ignorē un aizbrauc? Te ož pēc ļaunprātības un lepnuma no šofera puses-kurš ir slims cilvēks, ja spēj šādi izrīkoties., Vakarbuļļos jau tā dzīvo maz cilvēku, īpaši galapunktā kur nekā nav, izņemot dažas mājiņas un mežus, un cilvēki šajā aukstajā laikā arī tur nav, un vēl drēgnais vējš no jūras puses, tāpēc jau nu durvis varēja atvērt, klienta ērtībām, kā pienākas.
Daiga, vai cilvēki Jums parasti Vakarbuļļos galapunktā daudz gaida autobusu, vai nē?

B Bencha 22.02.2011

Vispaar jaanospiezh sarkanaa podzinja pie durviim =^.^= Tam taa ir domaata. Tur laikam raxtiic ''Durvju atveershana''. Varbuut tad shoferis atveers. Austrijaa ziemaa taa dara.

A Anonims 22.02.2011

Varbūt vajadzeja pieiet pie autobusa, neviss stāvēt kautkur pieturā.

L laura 22.02.2011

Nevienam nav nekas jāspiež. Ja cilvēks stāv pieturā, tad šoferim protams ir jāatver durvis un vispār šoferiem ir katrā pieturā jāatver durvis un vienalga vai kāds tur stāv vai nē. Vienmēr jābūt atvērtām visām durvīm. Un nevienam nav jāskrien pakaļ, vai jālūdz to, kas ir pašsaprotams.

I Ivetai 22.02.2011

Ārā ziema! Kādas atvērtas durvis un vel 10 min! Nu ja tā zoss nepiegāja pie autobusa, tad šoferis saprata, ka viņa netaisās kāpt.

T ToIveta 22.02.2011

Tu laikam esi taisīta sabiedriskajā tansportā ja domā, ka tavā priekšā visu sabiedrisko transportlīdzekļu durvīm būtu jāveras vaļā pašām no sevis.

E Esesesseseseseses 22.02.2011

Iveta, pienāc aita pie manām duravām! :D :D :D Es Tev aita atvēršu ne tikai durvis, bet arī Tavu pāksti...! :D :D :D :D :D