Rīgas Satiksme - Nepieklajiba

Sodien 20.04.14.; 9:10 iekapu 40 autobusa nr.76658 lai brauktu uz darbu un taka biju aizmirsusi e-talonu majas,gaju nopirkt bileti pie vaditajas un ta ka man nebija sikakas naudas par 5 eiro iedevu to,bet vina vinu apskatot izsauca policiju ar tekstu kad tas esot "viltojums" nevis "iespejams viltojums".Es pati stradaju veikala un mes visas naudas zimes izlaizam caur aparatu un to pasu naudas zimi es dabuju veikala iepriekseja vakara. Kad atbrauca policija un pateica kad tas nav viltojums es vinai pateicu kad tagad moralaja kompensacija es brauksu pa velti,bet vina atbildeja kad neko nezin un izsita man bileti pat neattvainojoties man par to visu nerva stresu un sagadatajam problemam man darba,jo lidz ar vinas nezinasanu kad 5 eiro naudas zimes ir diva veida man ari bija nepatiksanas darba.
Lugums izskatit so problemu lai nebutu tada situacija ar citiem pasazieriem un ludzu iemaciet soferisiem pieklajibu,jo ar tadu attieksmi ka bija vinai pret mani citas darbvietas stingri skatas.