www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nepamatoti iekasēta soda nauda

Rīgas Satiksme - Nepamatoti iekasēta soda nauda

Rīgas satiKsmes ļōooti nekompetentais un pēc izskata nesakoptais- ar 3 dienu bārdas rugājiem apaugušais biļešu kontrolieris JĀNIS PROKOFJEVS, NR.976211 uzlika NEPAMATOTU SODU par braukšanu ar nekompostrētu e-talonu. Tā kā soda kvītī ir pasažiera pretenzija- ļoti ceru, ka Rīgas satiksmes vadība vismaz par šo protokolu viņam kaut 1 santīmu nepiemaksās. Izsaku nožēlu, ka šādi darbinieki aizņem darba vietas Rīgas satiksmē, jo tas grauj Rīgas satiksmes tā jau zemā līmeņa tēlu.

D

E Esesesseseseseses 26.03.2011

Dina, kā izpaudās tas "nekompostrētais" e-talons?

č ČangalsPleška 26.03.2011

Vo daet!:)

A Aleksa 26.03.2011

Jā, kas tieši notika? Varbūt ir vairāk jēgas uzrakstīt iesniegumu RS? P.S. atklāti sakot, bārdas rugaji nav nekāds netikums, tāpēc vai tiešām bija vērts mēģināt pazemot cilvēku?

E Esesesseseseseses 26.03.2011

Laikam atbildi mēs tomēr nesagaidīsim! Žēl gan!

A AnGos 26.03.2011

Nepatiesa personas apvainošana var tik sodīta pēc Latvijas likumiem. Dotā sūdzība parāda, ka tu neesi veikusi savu pienākumu un izkompostrējusi e-talonu, kas ir rakstīts noteikumos.

--------------------

41. Ja pasažieris pirms iekāpšanas sabiedriskajā transporta līdzeklī ir iegādājies abonementa biļeti, pasažiera pienākums ir nekavējoties pēc iekāpšanas transporta līdzeklī pietuvināt abonementa biļeti elektroniskajam kartes lasītājam, līdz uz lasītāja iedegas zaļā gaisma, kas apliecina brauciena autorizāciju.