www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nepamatota soda naudas pieprasīšana no nepilngadīgas personas

Rīgas satiksme - Nepamatota soda naudas pieprasīšana no nepilngadīgas personas

Vēlos izteikt sūdzību par soda naudas pieprasīšanu nepilngadīgai (!) personai. Skaidri saprotama taktika no kontroliera Pētera Silajāņa puses, bet... Kā var pieprasīt soda naudu no nepilngadīgas personas, kas studē Rīgā, kam jebkurā gadījumā brauciens par velti?! Kā iespējams, ka e-talona izveidei nepieciešama bērna pārstāvja līdzdalība, bet soda kvīts izrakstīšanas brīdī bērna pārstāvja līdzdalība ir mazsvarīga? Kur tajā ir loģika? Pēc kolēģes noraidošās atbildes par soda kvīts izrakstīšanu un konkrētā kontroliera replikas: "Ja to neizdarīsi Tu, to izdarīšu es," nākas spriest, ka kontrolieris ir vēlējies parādīt savu varu uz iebiedētas mazgadīgas personas rēķina. Malacis! Vai viņa diena šī iemesla pēc bija izdevusies? Bravo! Prieks!

07.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Komentāri (8)

K Kate 07.10.2020
Pēteris Silajānis - kontrolieris

Vēlos izteikt sūdzību par soda naudas pieprasīšanu nepilngadīgai (!) personai. Skaidri saprotama taktika no kontroliera Pētera Silajāņa puses, bet... Kā var pieprasīt soda naudu no nepilngadīgas personas, kas studē Rīgā, kam jebkurā gadījumā brauciens par velti? ! Kā iespējams, ka e-talona izveidei nepieciešama bērna pārstāvja līdzdalība, bet soda kvīts izrakstīšanas brīdī bērna pārstāvja līdzdalība ir mazsvarīga? Kur tajā ir loģika? Pēc kolēģes noraidošās atbildes par soda kvīts izrakstīšanu un konkrētā kontroliera replikas: "ja to neizdarīsi tu, to izdarīšu es, " nākas spriest, ka kontrolieris ir vēlējies parādīt savu varu uz iebiedētas mazgadīgas personas rēķina. Malacis! Vai viņa diena šī iemesla pēc bija izdevusies? Bravo! Prieks!

S Sudzibas.lv Admin 07.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Jimmy Darling 07.10.2020

kā var, nepamatoti, pieprasīt naudu vispār no jeb kura, jūs gribat teikt, ka kontrolieris pieprasīja naudu no skolēna, kuram bija derīgs un nopīkstināts e talons? vai tas ir kārtejais skolnieks, kurš braukā ar nederīgu e talonu,jo līdzīga sūdzība,jau tika rakstīta

Vagons Komā 07.10.2020

Sods pods

M Mego izmeklētājs 07.10.2020

Nepilngadīga persona kas STUDĒ Rīgā?

Dattebane 07.10.2020

nu Jums tur gan interesanti Rīgā ir to sabiedrisko un sodu uzlikšanu. :D

H Helsu 07.10.2020

Nav nekas intresants 😁 cilveki vnk pieradusi nemaksat un kad pieker sak visadu fignu izdomāt 😁

H Helsu 07.10.2020

Reali mazgadiga persona kura stude?
Jusu mazgadiga persona visticamakais jau ir pietiekami vecs un apzinigs, lai saprastu, ka bezmaksas transports ir tikai bridi, kad tiek nopikstinats e talons. Kamer tas nav izdarits persona brauc, ka bezbiļetnieks.
Un par to aizbildni un sodu utt murgu pat neizteiksos, jo jusu logiku tur nespeju saprast.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes