www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nekaunīgs serviss

Rīgas Satiksme - Nekaunīgs serviss

Iekāpu pieturā Zemitānu stacija, konstatēju, kā biļetītes aplikācija beigušās, steidzos tas nopirkt. Nopirku, reģistrēju, nākamajā pieturā iekāpa kontrole, pārbaudot biļeti kontrolei starpība bija 1 minūtē. Kontrole zobojas un draudēja izmest laukā kaut gan biļeti iegādājos, turklāt uzrunāja paaugstināta toni. Incidents notika laika posmā no 19: 05 - 19: 10 23. Trolejbusa maršrutā 07.06.2022

07.06.2022

E esmeraldae 08.06.2022

Rīgas Satiksme pati ir uztaisījusi sistēmu, lai cilvēki vieglāk varētu braukt pa zaķi :D
Bet šī sistēma ir s*ds, ja rodas šādi gadījumi. Satiksmei vajadzētu novadīt lekciju kontrolieriem par to, ka rodas arī šādi gadījumi. Šis nav pirmais gadījums, kad saskaras ar šādu/līdzīgu situāciju.

M Minnas tante 04.10.2022

Man šodien bija stipri līdzīgs gadījums. Biļeti aktivizēju līdz ko iekāpu trolejbusā. Pēc pāris pieturām iekāpj kontrole, es uzrādu savu aktivizēto biļeti, uz ko saņemu nevis paldies, bet "tikko nopirkāt?" Tiešām visi, kas iegādājas biļeti aplikācijā RS acīs tagad ir potenciālie bezbiļetnieki?