Rīgas Satiksme - neizlaida

Kroplis neizlaida pie tirgus maximas un aizveda uz kkadu abrenes ielu, tikai tapec ka soveris lohs un runaja pa telefonu. es nokaveju autobusu un vinja del vajadzeja stundu gaidiit lietuu un aukstumaa. idiots. atlaist uz vietas taadus soferus. nakosreiz stiklu izdauzisu.

J ja? 18.10.2013

Un tad varēsi izolatorā tupēt un sapņot, kaut Tevi izlaistu Abrenes ielā.

A Agruma 26.10.2013

pats idiots, ko te platies?ja esi tik kruts, ko tad neizrēķinājies uzreiz?Mūjānis

K kristina1111111 18.01.2014

Stāvēju vakar pietura gaidiju 263 pec 21.30 neviens marsutnieks neatbrauca kaut vai piteura balaviens ir uzlikts saraksts 263 mikroutobusa, neviens marsutnieks lidz pat pulstens 22.20 neatbrauca nafiga blaviens likt sarakstu ja tie urodi nemaz nebrauka pec saraksta beig beigas majas bija jabrauc ar taksi vispar 263 mikroautobusam vaditaji ir rupeli kropli viena varda var teikt, nafig tadus blaviens nemt darba lopus bezadbildigus