www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Neievēro kustības sarakstus

Rīgas Satiksme - Neievēro kustības sarakstus

Palasot šeit rakstītās sūdzības, varu secināt, ak neesmu vienīgā, kuru uztrauc tas, ka sabiedriskais transports bieži vien pilnīgi neievēro maršutu kustības sarakstus, precīzāk laikus!
41 autobuss. Ja no galapunkta Imantā, tas izbrauc vēl daudz maz laicīgi, tad gaidot to nākamajāspieturās pārņem sajūta, ka tas vienkārši pazūd laika tīmeklī. Vēl var saprast ja tā ir darba diena "pik" stundas, kad ir sastrēgumi, bet nē. Tas pats arī brīvdienās, un vakaros. Ja pusstundas laikā pēc saraksta japienāk 2 autobusies, tad pavisam noteikti pienāks viens, un tas pats - pēc sava grafika.
Var jau būt ka esmu pārāk piekasīga, tomēr šķiet, ka krīzi pie tā ka vadītājs nespēj iekļauties sarakstā nevar vainot.

K

š šoferītis 12.05.2009

Labdien. Mūs, šoferīšus parka vadība pakļauj stingrai disciplīnai. Galapunktā dispečere nosaka laiku, pat cikos izbraukt un te jau nekāda saraksta grafia ievērošana nelīdz. Pie tam, ja kavēju pēc viņu grafika, tad man ņem nost prēmiju. Protams, ka rēķinos ar sastrēgumiem un braucu ātrāk, lai galapunktā būtu laicīgi. Jo mūsu vadībai neinteresē mani iebildumi, ka pa ceļam ir sastrēgumi. No manis tikai pieprasa to, lai es galapunktu sasniegtu precīzā laikā.
Mūs, Rs šoferīšus, RS vadība uzskaa par pelēko masu.

E Es 12.05.2009

Man šodien tieši tāda pati doma ienāca prātā :D Kā tas var būt ka no gala punka attiet laikā bet pēc kādām 4-5 pieturām viss grafiks nojūk un kavēšanās ir liela :D Tā tas notiek bez sastrēgumiem...

S santa 13.05.2009

ziniet, pat no sākumpunkta Abrenes ielā, busi izbrauc kā minimums ar 3min nokavēšanos. tad kamdēļ brīnīties, ja jau otrajā pieturā (piem., Merkeļa ielā) sanāk nobīde no kursēšanas grafika..

K Krotow 28.05.2009

Imantā dzīvojot, ar 41. un 37. autobusiem pirms auto iegādes braucu katru dienu. Šiem maršrutiem tiešām ir 2 tukšie posmi - no rīta starp 10-12 un vakarā ap 20-21, kad mēdz izkrist pa autobusam. Taču kopumā ir daudz labāk, kā pirms dažiem gadiem, arī murgs ar dzeltenajiem midiekspresīšiem ir beidzies. Sastrēgumu laikos mēdz kavēties visi ielas ST veidi, tas ir Ok arī Rietumos.

S Streikotajs 19.12.2009

Labi ja kaut kur pa vidu maršrutam neievēro grafiku, bet kā var neievērot grafiku izbraucot no galapunkta galapunktā stāv autobus, bet nebrauc pēc sava laika - Tad sastrēgumu laikā lai laiž papildreisus kurus samazināja. Es tādā gadījumā atsakos maksāt par braucienu.

B Bencha 18.02.2011

37-tais kruts - no riita pilns kaa japaanju vilciens
Taa teikt - piekjeries un iestumies...