www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme necieņu izturas pret pasažieriem.

Rīgas Satiksme - necieņu izturas pret pasažieriem.

Viņš apzināti aizvēra durvis deguna priekšā, kad ieraudzīja mani skrienam ar ratiem un vēl vienu bērnu uz autobusa pusi. Viņš sagaidīja brīdi, kad es tuvojos durvīm, un tajā brīdī es strauji aizvēru durvis un ātri aizbraucu no pieturas. 13. autobuss, kas piebrauca plkst.12.14

24.12.2023

Atbilde no Rīgas Satiksme Pārstāvja atbilde 27.12.2023

Labdien! Situācijas izskatīšanai aicinām informāciju nosūtīt uz [email protected], norādot precīzus datus.

T tainsīgatiesa 24.12.2023

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

ņ Ņikita Fedcenko 24.12.2023

Неуважительно относятся не только к пассажирам, но и к работникам Rīgas Satiksme что приходится уходить!

Kad, cik plkst un kur vieta autobuss pietura?

S slikts.serviss 26.12.2023

Šoferis gan jau neredzēja. Nedomāju ka viņa interesēs or speciāli aizvērt durvis deguna priekšā.