www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme neapstājas pieturā/15 trolejbuss

Rīgas Satiksme - neapstājas pieturā/15 trolejbuss

Sveiki!Es gribētu uzzināt vai 15 maršruta trolejbuss tagad ir jāapstādina tāpat kā mikroautobusi-stopējot?Man jau vienas nedēļas laikā vismaz kādas 3 reizes ir gadījies no rīta pie Centrālās stacijas apmēram plkst.6:10 trolejbuss pabrauc garām.Un brīvdienās viņi no rīta nemaz tik bieži nebrauc.Un tad jāgaida vismaz 15 minūtes nākamais.Ieņēmuši vidus joslu un mierīgi pabrauc garām.Pietura itkā skaitās pretī Mēness aptiekai, bet apstājas pie tuneļiem.Kur pēc būtības tam nevajadzētu apstāties.Un noteikti neesmu vienīgā kas ir saskārusies ar šo problēmu.

U

T Trolejbuss 08.05.2009

Beidz dirst. Pati tu nenāc trolejbusam klāt, kad šoferis atver durvis un vēl brīnies, ka kaut kas nav kārtībā. Šoferim nav jāuzmana katra pohaina vecene, vai paspēj iekāpt. Un šoferis drīkst braukt arī neapstāties, ja pieturā nav neviena pasažiera. Un arī var nepieturēt tad, ja brauc no parka uz galapunktu sākt maiņu. Ja kaut kas nepatīk, tad brauc ar taxi. Un šoferim ir tiesības neuzņemt piedzērušos pasažierus

L Lixy 09.05.2009

Nee. trolejbusa šoferim nav tiesibu neapstāties pietura, jo vins tapat ka vilciens brauc pa noteiktu sarakstu !! [slēpt]@
Ta var darit tikai mikriņi, tākā netelo baigi kruto un palasi satikmes noteikumus .!

Laikam dēl tadiem, ka jums - Trolejbuss - Latvijas celu satikme ir tik šausmiga un neadekvāta ..!

T Trolejbuss 09.05.2009

Ja trolejbuss jādzen ir uz parku, ja ir kāds defekts, tad arī ir drīkst neapstāties. Nav ko muldēt, ja nezinat.

T Trolejbuss 09.05.2009

Es nekāds krutais nēesmu. Da nafig šo basņu rakstīt sūdzībās?

B baibiņa 09.05.2009

pazvani uz rigas satiksmi!Esmu tā darijusi un veiksmīgi!

E Evelīna 09.05.2009

Gribētos redzēt RS vadības sejas pēc Trolejbusa komentāra izlasīšanas!...nav brīnums, ka šeit par RS tik daudz sūdzību, ja tur strādā TĀDI darbinieki kā [slēpt]@

S SauljuX 10.05.2009

kā tu vari uzreiz teikt ka pohaina? Pats tu pohains tu j*******j, iedomājies ka baig krutais esi ka tagad vari dirst virsū ar kautkādiem izdomātiem pekstiņiem, palasi satisksmes noteikumus un tad sāc dirst virsū kā tāds baigi krutais.

T Trolejbuss 10.05.2009

Da mani tas nepis, pohaina, vai nepohaina. Agri no rītiem trolejbusus šoferi dzen no parkiem. Viņiem, braucot līdz galaunktam, NAV jāuzņem pasažieri. Varbūt vēl pieprasīsiet, lai līdz namdurvīm atved? Palasiet toč RS noteikumus par pasažiera pienākumiem.

K kk 10.05.2009

JAA, PEEC TAAS TAVAS VALODAS SPRIEZOT, TROLEJBUSS, KULTUURAS LIMENIS TEV GAN IR "AUGSTS"!!!
TAALAAK PAR TROLEJBUSA VADIISHANU DZIIVEE NEESI TICIS!

T Trolejbuss 11.05.2009

A tebe eto jebjot. Nav ko piepisties manam bazaram. Es sežu savā kabīnē un ievēroju tos grafikus, ko man iedod vadība.

L Lepi 11.05.2009

Pēdējā laikā mikriņu šoferīši dzerstas un visas pieturas nepiefiksē vai apstājas pie katra staba. Tagad troļļiku kārta pienāca.

T Trolejbuss 11.05.2009

Man pie kājas mikriņu šoferi. Ja man lielā kaste no garāžas jādzen uz centru bez pasažieriem, tad nu mopins... Rakstiet RS vadībai, kāpēc tikos un tikos trolejbuss pieturā neapstājās. Tad arī tur pateiks, ka no garāžas gan autobusu, gan trolejbusu līdz centram dzen tukšu un tad no centra sākas darbadiena, tiek uzņemti pasažieri. Nav ko cepties par sīkumiem.

Z ziedinsh81 11.05.2009

Laikam tāds darbinieks kā Trolejbuss arī pieturās neapstājas tāpēc tagad diži neapmierināts ka kāds izteicis pretenzijas.Ja darbu darītu kārtīgi tad neviens arī sūdzības neizteiktu.

T Trolejbuss 11.05.2009

Darbu daru kārtīgi, klausu priekšniecību. Ja man šefs saka nestāties pieturā, tad nestājos. Esmu pilnīgā pohujā, strādāju priekšniecībai un pasažieriem. Pa dienu, kad peresmena, ieriju pulverīti.

H hmm 12.05.2009

Interesanti "pie tuneļiem" ir cita pietura, bet ja tas notiek regulāri vienā laikā, iespējams, ka trolejbusam tanī laikā ir citāds maršruts

T Trolejbuss 12.05.2009

Tad dzert mazāk vajag. Un man tur pl. 6.10 nav jāapstājās, jo esmu trolejbuss- kalpotājs, kas ved darbiniekus.

T Tramvajs 13.05.2009

Kas te bļeģ, par diršanos? Esmu tramvajs. Moš man nāk trolejbusam palīgā? Nediršat virsū trolejbusam. Viņš no rītiem pie stacijas sauļojas, pēc tam brauc uz Statoil padzerties degvielu.

J JutaGrieziņa 14.05.2009

Trolejbuss - 1) Diemžēl neesat Jūs nekāds te trolejbusa vadītājs - un Jūs - es domāju to ļoti labi zināt.

2) Šobrīd Jūs ceļat neslavu RS .
3) Ieteiktu padomāt par to, ko Jūs rakstāt tīmekļos...Un no kuras vietas rakstāt šādas jēlības..Varbūt palasāt www.likumi.lv ???

T Trolejbuss 14.05.2009

Man ir pašam savs trolejbuss, kas nepieder RS. Esmu takso-trolejbusa īpašnieks. Nevienam neslavu neceļu. Nav ko te daudz dirst.

G Gejs 14.05.2009

. Es 15. Trolejbusā skatos uz citiem vīriešiem, kas tur brauc. Par geju būt tas ir stilīgi. Kāpēc man jāosta sievietes smirdīgā kājstarpe, kad es varu draudzēties ar džeku. Un tad, kad es atrodos blakus jebkuram smukam vīrietim, tad man biksēs darbojas erekcija. Man to vīrieti gribās. Jo tas ir tikai normāli, ka vīrietis spēj mīlēt vīrieti un būt kopā. Jūs to nesaprotat un nekad nesapratīsiet. Mums, vīriešiem jābūt kopā, bet sievietes ir ļaunuma iemiesojums