www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Neadekvāts kontrolieris

Rīgas Satiksme - Neadekvāts kontrolieris

Gribētos izteikt savu viedokli par šovakar redzēto situāciju. Manuprāt, tas ir ārprāts. Šovakar braucot mājās ar 25. Autobusu no Mārupes slokas ielā iekāpa trīs kontrolieri. Iedevu savu etalonu pārbaudei, viss ok. Bet tas kas notika tālāk autobusa priekšā tiešām lika aizdomāties vai notiek kaut kādas apmācības pieņemot darbiniekus darbā. Pirmkārt, viens no kontrolieriem - vīrietis gados ar brillēm, kāpjot iekšā ar visu spēku atrgrūdis meiteni no brauciena reģistrēšanas aparāta un sācis bļaut viņai virsū par to ka viņa nereģistrēja braucienu. Es pirmo, un cerams, pēdējo reizi dzīvē redzu lai šādi uzvedās vīrieši, īpaši pildot darba pienākumus. Kopš kuriem laikiem uzņēmuma darbiniekiem ir atļaut bļaut par kaut ko, pat ja viņa nereģistrēja to braucienu? Otrkārt, tas pats kontrolieris piekasījies pie citas meitenes, par to ka brauciens bija reģistrēts pirms iekapa kontrole. Man nav ne jausmas kad iekapa tā meitene, nesekoju tam līdzi, bet kas par problēmu? Pārbaudes brīdī brauciens ir reģistrēts. Varbūt cilvēks makā meklēja etalonu. Murgs kaut kāds. Visas sarunas ar pasažieriem notika ļoti skaļā balsī, kad viena no pasažieriem par to aizrādīja, sekoja atbilde ka viņš katru dienu redz tādus bezbiļetniekus un viņam tas viss ir apnicis. Apnika? Nu tad nevajag tādiem cilvēkiem strādāt, ja nevari pildīt savus pienākumus atbilstoši. Ar kādam tiesības jūsu uzņēmuma darbinieks atļāvās apsaukāt cilvēkus? Viņš nav ne policists ne tiesnesis lai secinātu kas pa cilvēku viņam priekšā ir. Galu galā viss nomierinājās tikai tad kad pasažiere teica ka izsauks policiju, ja tas cirks turpināsies reāli, pārskatiet jūsu darbinieku uzvedību, tas nav pieļaujami. Neesam padomju laikos lai šādas situācijas pastāvētu. Pretīgi izmantot jūsu pakalpojumus. Ja Rīgā būtu cits pārvadātājs - labprāt ignorētu jūsu uzņēmumu.

12.11.2020

Vagons Komā 13.11.2020

Es 2018. gada rudenī braucu pa zaķi un redzeju pietura kontrolieri. Piespedu etalonu un kad vina iekapa, uzradiju etalonu. LoL