Rīgas satiksme - Neadekvāts

Pasažiere sēdēja salonā blakus vadītāja sēdeklim un runāja pa telefonu, to dzirdot, trolejbusa 17529 vadītājs agresīvi pieprasīja nerunāt pa telefonu, neatsaucoties uz kādu likuma punktu vai sabiedriskās lietošanas noteikumiem. Transports. Piedraudējis pasažierim, ka viņš apstāsies un pieprasīs visiem aiziet. Es uzskatu, ka šīs darbības nav likumīgas.

25.07.2022

V

Good Intentions 26.07.2022

Tiešām žēl, ka nav nekādas normas, kā dažās citās valstīs. Visi brauc pa savām darīšanām - nekāda mūzika, nekāda zvani, nekāda runāšana.

A absolut1327 26.07.2022

Es Jums ieteiktu aizdomāties, kāpēc nav vēlmas runāt pa telefonu, tieši blakus vadītājam. Un kad Jūs to sapratīsiet, Jums nebūs pamata rakstīt šitādus tekstiņus.

Good Intentions 26.07.2022

Mūžību neesmu izmantojis transportu un varu kļūdīties taču tās vietas nav domātas invalīdiem vai pieagušiem ar bērniem?

B Bez_vārds 26.07.2022

Nē. Tagad tā vairs nav. Invalīdiem ir zemās vietas lai nav jākāpj augstu.