www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Neadekvati vaditaji

Rīgas satiksme - Neadekvati vaditaji

Borta Nr. 74679
maršruta Nr un virziens: 13. Babītes Stacija - Kleisti - Preču 2
laiks 23: 00 un 23: 07
datums 25.04.2019
autobuss pieturēja pieturā kliņģeru iela un atvēra tikai otrās durvis, kautgan pie pirmajām stāvēja daudz cilvēku, kas ir ārzemnieki un izskatījās, ka nezināja, ka, lai atvērtu durvis, ir jāuzspiež poga (kas, starp citu, ne visos autobusos ir jādara, lai iekāptu) . Kad cilvēki saprata, ka ir atvērtas otrās durvis un pirmās durvis netiks atvērtas, visi gāja uz atvērtajām durvīm, kas tanī brīdī tika aizvērtas acu priekšā. Kad vadītājam tika jautāts kāpēc viņš aizvēra durvis, vadītājs atbildēja, ka viņam neesot pienākums tik ilgi stāvēt un gaidīt (piebildīšu, ka aizverot durvis, vadītājs pabrauca apmēram 5m uz priekšu un stāvēja pie sarkanās gaismas. Nesaprotu, kāpēc viņš šo laiku nevarēja veltīt cilvēku iekāpšanai) .
Apstājoties pieturā Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris, nu jau minētais, autobusa vadītājs atvēra tikkai otrās durvis, lai gan stāvēju pie pirmajām durvīm (pie durvīm apstājos laicīgi, jau pie Luksafora) . Pāris sekundes pagaidīju, un kad vadītājs taisijās aizvērt otrās durvis, tad pajautāju vai būtu iespējams atvērt durvis pie kurām stāvu. Saņēmu niknu skatienu, bet durvis tomēr atvēra. Būtu uzspiedusi pogu, bet tās tur nebija.
Atvainojos, ja aizskaru kādu nepamatoti, bet ja nav paredzēta iekāpšana vai izkāpšana pa pirmajām durvīm, to vajadzētu kautkā redzami norādīt, lai cilvēkiem nerastos pārpratumi.
Es saprotu, ka ir vēls, bet nedomāju, ka pasažieri ir vainīgi, ka cilvēkam tik vēlu ir jāstrādā.

26.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (2)

N NeviensKa 26.04.2019

Nekas, būs mācība ka 1. durvis ir paredzētas cilvēkiem ar kustību un citiem traucējumiem, nevis lepniem kungiem un karaļiem, karalienēm. Sevišķi uz jaunatni tas ļoti spilgti attiecas. Nav jau lauku autobuss, kur tiešām visi procesi notiek tikai caur 1. durvīm, kuras ir arī vienīgās. Nākošais - pieļauju, ka tūristiem ir mēle lai pateiktu ka jāatver durvis, ja viņiem radās apmulsuma sajūta. Tikpat labi viņi vienkārši tur priekšā stāvēja lai nepalaistu garām sev nepieciešamo pieturu vai vietu kuru kāro. Tu neesi viņi.
Un ja jau labi redzēji ka šoferim nebija todien vēlme sev vislaik virināt deguna priekšā tās 1. durvis un taisīt sev caurvēju, tad vienkārši apzinīgs cilvēks būtu aizgājis līdz 2. durvīm, tās atvērtos un diena izdevusies.

J Jānis Adijāns 12.05.2019

1. durvis nav TIKAI cilvēkiem ar kustību un citiem traucējuemiem.
par tūristu mēli - caur aizvērtām druvīm runāt?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes