Rīgas Satiksme - Nav ko elpot

Labdien ! Man kā grūtniecei 6 mēnesī , ir diezgan grūti elpot sabiedriskajā transportā , jaunajos autobusos vēl nekas , bet vecejos autobusos un trolejbusos nav gaisa . Man viss biežākais maršruts ir Ķengerags - Jugla un izmantoju viss biežāk 31 vai 15 autobusu . Autobusi pilni nerunājot par to ka apsēsties pat nav kur un neviens neiedomājās palaist grūtnieci , tur nav gasa . Autobuss tiek sildīts bet elpot nav ko . Man bez mazvai jāizbrauc 2 stundas iepriekš lai nenokavētu dakteri , jo ne pirmo reizi kāpju ārā no autobusa dēļ galvas reizboņiem , sliktas dūšas un bez gaisa ..!
Būtu vēlams Rīgas Satiksmei piedomāt pie šī , kā grūtniecei 6 mēnesī pārvietoties šādos apstākļos.

10.10.2019

_b

Da Dace Koltova 10.10.2019

Un pie vaditaja gruti aiziet un palugt lai izsledz apkuri un atver lukas? Nesaprotu cilvekus kuri paši nevar nedaudz padomat tai bridi kad to vajag ,bet uz sudzibu rakstišanu galva strada vienmer!

Ot Otis 11.10.2019

Vadītājam jau tomēr arī būtu jāseko līdzi, kas notiek autobusa salonā. Kartupeļus tak neved. Iedzen acis tikai barankā un pedālis grīdā. Un bez šiem te komentāriem, ka šoferim būtu tikai jābrauc, jo šis tomēr ir pasažieru pārvadāšanas transports, un šoferim arī jārēķinās ar pasažieriem. Nebūs pasažieru, varēs arī vadāt savus kartupeļus pa lauku. RS pat savus klimatu kontroles dačikus busos nespēj savest kārtībā.

_b _beinare 11.10.2019

Lai pēctam viss autobuss ir ar kritēriju , te tak Tu veci cilvēki kuriem auksti , Tev ir mazi bērni ? Varbūt pati pabraukā tajos autobusos pirms kautko liedz un nesaproti ?

Ir*
Te*

An Anda Kalnberga 11.10.2019

Varbūt, pie tā, ka esi grūtniece arī Rīgas satiksme vainīga, jo nācās braukt pārpildītā sab.transportā?!
Jau tālāk vairs nav kur, kā kas, tā Rīgas satiksme! Pirmā un pēdējā, kas ir grūtniece! Izņemot tevi un tavu ārstu, nevienu neinteresē tava grūtniecība, un, ja draudzētos ar galvu, tad vizītes pie ārsta ieplānotu, kad nav pārpildīts transports!
Un vēl pastāv iespēja iet ar kājām(starp citu, ļoti veselīgi), vai braukt ar taksi.

_b _beinare 11.10.2019

Es nevainoju Rīgas satiksmi pie pārpildīta sabiedriska transporta pirmkārt .
Savukārt otrkārt gudriniece velns Tu varbūt zini cikos autobuss ir pilns , cikos tukš , jo pēc Tava rakstītā pati ar viņu regulāri pārvietojies . Es netaisos dēļ īgniem cīlvēkiem kā Tevis ar nepatiku bet grūtniecēm iet ar kājām . Un atšķirībā laikam no Tava daktera nav iespēja diži izvēlēties laikus , jo parasti pie dakteriem iet uz vizīti nevis privāt pakalpojumiem 😅 . Tas ka pati bērnus laikam neplāno un Tev pret viņiem ir tik milzīga pretenzija nenozīmē ka man būs dēļ Tevis jācieš ejot ar kājām 3h (pārspīpēli runājot ) lai nonāktu pie daktera . Tas ka Tev par savu bērnu būs vai ir nospļauties un viņa tēvam tāpat lai paliek jūsu intereses . Es nejiešu kasīties ar iedomīgiem cilvēkiem , kuri paši reģistrēti sūdzības lv paši ir ar kautko neapmierināti un atļaujas vēl savu viedokli kurš tāpat izņemot Tavas smadzenes nevienu neintresē paust !👊🏻

Da Dace Koltova 10.10.2019

Ar katru gadu tie klus pilnaki jo samazinas reisu skaitu tagad katram otrajam ir savs auto nav brinums ka nakotne reisi vel vairak samazinasies .Vismaz ziemas periodos autobusos ir auksts un tad atkal kads ir neapmierinats ...

Ta TavaMamma1 10.10.2019

Vajadzēja drāzties ar kādu, kuram ir mašīna, nebūtu ar busu jābrauc,

Un Tu to cik skatos ar savu māti izdarīji 😅

Tadžikiem nav auto...

Me Mego izmeklētājs 11.10.2019

Jo vairāk brauc"pa zaki " jo retāk un mazāki bus transportlīdzekļi jo reisu skaitu aprēķina pēc validēto e talonu skaita

Kolta 11.10.2019

Kāpēc mūždien ir jāpiemin grūtniecība?

_b _beinare 11.10.2019

Jo tas laikam ir viens no izpalatītākajiem iemesliem

Un par grūtniecēm “ mūždien “ nepadomā

An Anda Kalnberga 11.10.2019

Grūtniecēm pašām par sevi jādomā! Iespēju robežās par visu ir padomāts.

Ventilators 11.10.2019

Nu... kas pie velna? Kāda starpība, ka esi grūtniece? Es jūs saprotu kaut kādā mērā, bet jūs redzat tikai vienu virzienu. Visiem jāzina, ka esat grūtniece, bet jūs neko nezināt par cilvēkiem.
Cilvēks var izskatīties normāli un bez problēmām, bet viņam var būt apaukstēta mugura, mežģīta kāja, arī reibst galva, utt. Tāpēc viņš sēž.

Es teiksim nedodu vietu, ja man neuzjautā. Man nav nejausmas, vai gribi sēdēt vai nē. Ir bijušas situācijas, kad tantiņas negrib sēdēt, jo nākamā/aiznākamā pieturā kāps ārā. Uzskatu, ja cilvēks grib apsēsties, viņam ir jāpaprasa un atradīsies kontakts atpakaļ.

Man nav jāmin cilvēka garastāvoklis un veselības problēmas.

Par gaisa saturu sabiedriskā transportā diemžēl jāvēršas pie šofera, lai izvērtē situāciju un attiecīgi atrod kompromisu. Ja niķojas un spārdās norakstam borta numuru un aizrakstam RS. Lai paskaidro, kāpēc tik bieži ir tehniski grūti vismaz reizi stundā svaigen gaisen palaist pa pilno kabīn.

_b _beinare 11.10.2019

Es nepārmetu cilvēkiem kas sēž 🤦🏼‍♀️ 😅 . Nu ja Tu nesaproti kas rakstīts izlasi 2 un tad aizstāvi savu “ imidžu “

Man ir tikai daži jautājumi:
Vai iekāpjot transportā tu pie vadītāja iegādājies grūtnieču biļeti?!
Kā gan tas nākas, ka citiem pasažieriem ir ko elpot, bet vienai 6. mēneša grūtniecei - nav ko elpot?
Grūtniecēm ir cits gaisa sastāvs?

Varbūt tad izveidot atsevišķu transportu grūtniecēm, "jažemaķ"-ēm, "tvajumaķ"-istiem, kuri, acīmredzot, ir cita suga un ar cilvēkiem pastāvīgi konfliktē.

_b _beinare 11.10.2019

1. Es esmu Rīdziniece atvainojos , un biļetītes pa 2€ neiegādājos atvainojos !
2. Pārpildītos autobusa reisos nav gaisa ja logi ir ciet un ventilācija izslēgta .
3. Es ticu ja Tu ietu manu ceļu Tu muti aizvērtu un savas smadzenes / domāšanu / un piedomāšanas ko raksti ieslēgtu !
4. Tev joptvaju ir savādāka un varbūt labāka imūnsistēma , jomajo ne visiem ir viss kārtībā ar elpceļiem vai elpošanu , degunu , plaušāmu ( un nejiet runa tagad tad vajag ārstēties ) gribi un ej ārstē savas smadzenes ! 👊🏻 Bet ne par to pat vairs iet tēmā . Kāds tupa sakars , šobrīd gudros tēlo tie , kuri nav ar kautko tādu saskārušies un domā izcelties . JŪS PAŠI ŠAJĀ VIETNE ESAT REĢISTRĒTI ! Ko jūs tad šeit pie vēna darāt ? Tēlojat gudros ? Jums nav ar ko mājās pastrīdēties ! Ejat tak pie velna , paši simts punkti sarakstījuši dafiga sūdzības un tagad izpletušies tēlo . Nevienam neintrese kad jums neintresē apkārtēji un apkārtējo viedoklis , kautkas nepatīk sēdi savā gultā un klusē .😁🤦🏼‍♀️ .
Un par ko tie cilvēki brīnas , un sūdzas ka apkārtējie nepievērš uzmanību citiem , un tad kad cilvēks sāk vemt vai krīt bezsamaņā tad ir kamera vai Snapchat un tikai tad VARBŪT palīdzēs . Man žēl ja godīgi kad tā jāsaka , bet kaut jums notiktu kautkas * un pret jūsu sūdzīmām visiem būs vienalga , tikai lieki iedomīgi purni kuri tikai aiz telefona māk tēlot ! 🙄😬

тв Твоюмать 11.10.2019

Visi sapratāt, joptvai!? Kā tik grūtniece iekāp autobusā, visiem izsist stiklus un celties kājās, joptvai! Un šoferim uzreiz pa feisu iedot, lai brauc tā rāmāk, ibiomatj!

Es tā saprotu, ka grūsnā _beinare uzskata, ka visa pasaule jāpārkārto tikai viņas vajadzību apmierināšanai un komforta nodrošināšanai. Šo būtni, protams, par cilvēku saukt nav iespējams, jo atšķirībā no dzīviekiem, CILVĒKI savas problēmas ir spējīgi risināt. Bet _beinare, acīmredzot, ir no tām, kuras tikai prot paplest kājas un gaidīt, ka visas viņas problēmas atrisinās viņas vietā.

ču Čupakabra 12.10.2019

Ļauni un žultaini komentāri! Kas ar jums, tautieši, notiek? Varbūt biežāk izmantot iespēju paklusēt nevis tik pretīgi izpausties.

A ko ar ko bērnu tēvs nodzrbojas tājā pāšā laikā? Un kāpēc naved tevi ar savu auto vai taksometru? Izklaidējas ar meitenem?

Bet ar ko bērnu tēvs nodarbojas tājā pāšā laikā? Un kāpēc neved tevi ar savu auto vai taksometru? Izklaidējas ar meitenem vai ar savu draugu-miļako?

Bet ar ko bērnu tēvs nodarbojas tājā pāšā laikā? Un kāpēc neved tevi ar savu auto vai taksometru? Izklaidējas ar meitenem?

Bet ar ko bērnu tēvs nodarbojas tājā pāšā laikā? Un kāpēc neved tevi ar savu auto vai taksometru? Izklaidējas ar meitenem vai ar savu draugu-geju?

Ot Otis 12.10.2019

A tev kāda daļa gar viņas privāto dzīvi ? (hihihi)
Tiec ar savu galā, pelmenīt!

Otis! Tu esi stāvokļi? No ka? No tadžika vai araba?