www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nav atveramas durvis

Rīgas Satiksme - Nav atveramas durvis

В последнее время на новых автобусах нужно чтобы открыли двери нажать на кнопку в автобусе.. неизвестно что это за кнопка сенсорная или нужно давить на нее.. в любом случае водитель двери не открывает. И когда подьезжает автобус к остановке нужно бегать вокруг автобуса искать эту кнопку... поехал на озеро искупаться и когда подьехал автобус бегал вокруг автобуса чтобы както открыть двери.. чуствовал себя на программе розыгрыша. Вроде автобус приехал а открыть двери нечем!

č Čupakabra 17.08.2017

Dainis 17.08.2017

Rabotjaga, mūsdienu žēlošanās simbols!

smejiesvesels 17.08.2017

Stulbuma kalngals...
Citējot: " Vladlat, domā, ko raksti! Pēc tevis sacītā iznāk, ka vienīgais krievu pienesums latviešiem ir "mātes vārdi"."

Vispār tā jau gandrīz sanāk...ne jau tas labākais genofonds no krievijas ieradās pēckara laikā celt mums saulaino komunismu...bet tas tā, atkāpe no tēmas par autobusu!

C critical thinker 17.08.2017

vladiņ, Tu galīgi stulbs jau paliec. Tev gan ir zilas acis un balti matiņi, rokā balalaika un ap gurniem auduma josta? ;P

K KR 19.08.2017

Jau kādus 3 gadus ir šī sistēma, ka pasažieris pats nospiežot pogu atver sev durvis, vadītājs nevar katru reizi zināt ko tu pie tām durvīm dari, varbūt tev vienkārši patīk stāvēt blakus durvīm + tas taupa enerģiju, ko sabiedriskais patērē...