www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Naudas izspiešana

Rīgas Satiksme - Naudas izspiešana

Dzīvoju lielvārdē, strādāju T/c Galerija Centrs, reti izmantoju rīgas satiksmes pakalpojumus.
Vakar devos uz t/c spice. Iegādājos e-talonu un devos uz13 janvāra ielu, kur iekāpu 22 autobusā plkst 8: 50. Kopā ar mani iekāpa arī autobusu biļešu kontrole. Makā man bija vēl viens e-talons, ar vienu braucienu, par to es biju ļoti pārliecināta. Nopīkstināju, likās ka viss ir kārtībā. Kontrole pārbaudot manu e-talonu konstotēja, ka neesot derīgs, biju pārsteigta par to, nesapratu kāpēc aparāts neuzrādīja, ka tas nav derīgs. Man tak bija arī jauns e-talons, būtu nopīkstinājusi. Kontrole arī to redzēja. Bet tik un tā lika samaksāt soda naudu 20eur. Sodu samaksāju jo steidzos uzdarbu, bet uzskatu ka tā ir nekaunīga naudas izspiešana. Nākotnē izmantošu tikai mikroautobusus.

D

C critical thinker 21.10.2018

nogalināju cilvēku, likās , ka viss kārtībā, nopīkstināju.
neliels pārspīlējums, bet 'likās' (t.i. šķita) nav nekāds pamatojums sūdzēties par neko

D Daina Rone 22.10.2018

Šis salīdzinājus izsaka visu Jūsu būtību.
Autobusi ir aprīkoti ar kamerām,tākā tiksimies civiltiesā.

M Monta Akmentiņa 31.10.2018

Ne visur ir jaunie autobusi ar ladetajiem un autobusi reti nak

N NeviensKa 01.03.2019

Nākotnē lūdzu izmanto tikai taksi. Tik vienkārši bija naudiņa sodam, būs naudiņa arī taksim.