Rīgas Satiksme - Mēnešbiļetes

Esmu students, braukāju ar sabiedrisko transportu, lietoju mēnešbiļeti vienam tramvaja maršrutam - 7, 80Ls,
Tgd lietoju e-talonu.
Ja pirms tam ar papīra mēnešbiļeti varēju braukt ar tramvajiem, kas brauc par tām pašām sliedēm ar ko mans =vienigais maršruts, tad tgd ja to gribu darīt, tad e-talonu uzrādot, man rādās ka nepareizs maršruts, un sanāk ka varu tikai ar to vienu braukt, kaut ari 70% no maršruta ir tas pats ka ''manam'' tramvajam.
Kāds varbut zin, varbut kkā var brakt arī ar citiem?

R

E Essers 21.05.2009

Nevis pa tām pašām sliedēm, bet maršrutu pārklāšanās robežās. Tagad tādas iespējas vairs nav. Tā diemžēl ir viena no negatīvajām pusēme-talonam.

W W 21.05.2009

Esmu dzirdējusi, ka ja brauc pa to pašu maršrutu, bet ar citu transp.līdzekli kā norādīts e-talonā, tad e-talons NAV jāliek pie nolasītāja. Braukt drīkst.

D D 22.05.2009

Jā, piekrītu iepriekš rakstītajam, ka nav vienkārši tas e- talons jāliek pie lasītāja, braukt jau var. KKo pa TV stāstīja vienā vakarā RS pārstāve.

N neitraalaa 22.05.2009

savukart es dzirdeju, ka bilesu kontroliere teica, ka drikst braukt pa marsrutu, kas parklajas, bet klat ir japieliek, jo vinji savaa aparataa parbaudot redz, ka vinjs ir aktivs. Tas it kaa nekas, ka nopikstot izdod citu skanju :D bet pielikt klat vajag!

U Uģis riktigais 22.05.2009

Vai tik tas atkal nebūs izdomāts tā, lai vairākus tos e-talonus pērk? Atceramies, ka mūsu valsts nestrāda priekš iedzīvotājiem, bet viss tiek sakartots tā, lai mēs pelnītu kādiem vīriem naudu.

A anna 23.05.2009

var braukt drosi, tikai nav jaliek klat. tas ir oficiali un kontrole nepiesiesies, vini redz, ka tev marsuts parklajas.

K kristīne 30.09.2009

Man ir mēnešbiļete trolejbusa vienam maršrutam - 9.trolejbusam
Iekāpjot 25. trolejbusā un barucot līdz vietai, kur šo abu trolejbusu maršuti vairs nesakrīt, e -talons NAV jāreģistrē! Ja pieliksi klāt, lai reģistrētu, tad no tava e-talona tiks noskaitīti kādi cit 'produkti', piem. parastās 40 sant. biļetes.
To es zinui 100%, jo manu e-talonu jau ir 2x pārbaudijusi kontrole un un viss ok! :)