www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Lūgums atlaist no darba

Rīgas Satiksme - Lūgums atlaist no darba

Šodien 15.06.19 mātei ar 2 maziem bērniem lika izkāpt no 51 autobusa, garīgi slima, normālu valodu laikam neprot jo nemitīgi kliedza pa visu autobusu pilnā balsī nelīdzsvarota rīgas satiksmes kontroliere, lūdzu atlaist šo kontrolieri no darba! Diemžēl nezinu šīs kontrolieres vārdu bet pievienoju bildi kā šī kontroliere izskatās!

15.06.2019

Papildināts Normālsiedzīvotājs123 15.06.2019

Plkst 21:35 izmeta no transporta

Tu Turkey901 15.06.2019

Tādus bezbiļetniekus, kuri nekāpj ārā no autobusa pa labam un bez skandāla, met arā katru dienu pa 100 gab. un nevienu kontrolieri par to no darba neatlaidīs, tad jau drīzāk Jums jāatņem bērnu aprūpes tiesības, jo neesat likumpaklausīga un nedomājot ar galvu pakļaujat bērnus stresam!

Sp Spuris 15.06.2019

Jūs laikam nekad neesat darbojies sfērās,kuras saistītas ar cilvēkiem.Acīredzams prasta ''kačegara'' domāšanas veids.Jo zinot situāciju valstī un kā lielākā daļa dzīvo zem iztikas līmeņiem ar niecīgiem pabalstiem,algām un t.t.
ne vienmēr var atļauties nopirkt biļeti. Un arī ja ta sieviete ar bērniem bija bez biļetes,TAD nevienam nav tiesību uz kliegt ! Tie kuri darbojas apkalpojošajās sfērās ir jābūt korektiem un lojāliem.Ar savu agresivitāti tāda kontroliere parādīja cik zems viņas intelekta līmenis un to ka viņai psiholoģiskas problēmas.Varat pieņemt pie sevis ''kačegargā'' par pārinieci. Esmu kadu laiku dzīvojis Dānijā,un sanācis bieži braukt ar ātrvilcieniem.Tur ja kādam nav biļete vai nevar sameklēt - kontrolieri pakratīs ar pirkstu smaidot nevis auros un uzbruks.Nav brīnums ka Rīga šada tad kontrolieri dabū pa bieti par savu uzvedību.Un tā arī vajag.

"Jo zinot situāciju valstī un kā lielākā daļa dzīvo zem iztikas līmeņiem ar niecīgiem pabalstiem,algām un t.t. ne vienmēr var atļauties nopirkt biļeti. " - - - Un tas ir RS kontrolieru vaina? Vai tomēr ta ir deputātu vaina, kuri rupējas ne par iedzīvotājiem, bet par savu kabatu un ASV interesus, regulari maina savas partijas ("Vienotība", tagat "Jaunā vienotība", "Super jauna vienotība"...) NA? Viņi par ko rupējas? Par latviešiem? Viņi rupējas PAR SAVU KABATU!

"Un arī ja ta sieviete ar bērniem bija bez biļetes,TAD nevienam nav tiesību uz kliegt !" - - - Saki PALDIES ka tikai kriedz, bet ne met pa logu!

"Varat pieņemt pie sevis ''kačegargā'' par pārinieci... Esmu kadu laiku dzīvojis Dānijā" - - - Naktspodus aiz vietējam pensiem iznesi?

"Tur ja kādam nav biļete vai nevar sameklēt - kontrolieri pakratīs ar pirkstu smaidot" - - - Tagad ir skaidrs KĀPĒC uz turien brauc laimēs mekletāji no Āfrikas: dzīvot uz pabalstiem nevis strādāt tur izdevigāk...

Sp Spuris 16.06.2019

Latviets latvieša ēd! (c) ,Jums ir aprobežots līmenis.Redzams ,ka pat ārpasauli redzat tikai caur logu un arī tikai pretējās mājas sienu. Trollējiet talāk dīkdieni.

Tagad ir skaidrs KĀPĒC uz turien brauc laimēs mekletāji no Āfrikas: dzīvot uz pabalstiem, nodarboties ar onanizmu pie TV, izvarot meitenes nevis strādāt tur izdevigāk...

Spuris! Turpini balsot par politiskiem impotentiem no "Visu Latvijai!-TB/LNNK", KURI NESPĒJ UZLABOT EKONOMISKO SITUĀCIJU LATVIJĀ, bet tikai trenkš "krievi nāk!"! Bet krievi negrib nākt! Zraza!.. Bet tājā pāša laikā amerikāņi ispost, iztukšo mano miļo Latviju! DIEMŽEL..

Sp Spuris 16.06.2019

Jūs esat smagi slims.Jūsu dzīves veids diez vai kādu interesē.Pie tam tik izvirtulisks.Latvijā arī pa pilnam ''bēgļu'',kā arī paši Latvijas iedzīvotāji mūk no valsts,kura nevar vairs iztikt.Un tos Jūs salīdzināt ar sevi. Rulējiet tālāk trolli vecais.
Ne Jūs man noteiksiet par ko man balsot,kā arī man nav Jums atskaites jādod.Pielec pļegur un garīgais invalīd? Tad ejiet un kaut ko dariet lietas labā,nevis regulārti izgāžot savas žultis negatīvās šeit.Acīmredzot Jums dzīve sastāv no šī portāla un trollēšanas,nīdēšanas.

"Latvijā arī pa pilnam ''bēgļu''" - - - Par ko iet runa? Par ukrainas, marokas, alžirijas un sirijas pilsoniem kas jau parpildīja Latviju? Beidz MURGOT! LATVIEŠI BEG NO LATVIJAS TĀPĒC KA LATVIJAS VALDĪBA RUPEJAS PAR VISIEM, BET TIKAI NE PAR LATVIJAS IEDZĪVOTĀJIEM! Tu zini ka jau uz vienu stradnieku Latvijā 1 pens, 2 bērni un 2 bēgļi? Tad sež un klusē!

+ vel iereidni! Ta tad es uzturū vismaz 5 (PIECUS!) cilvēkus, kuri NEKO NERAŽO!

Sp Spuris 16.06.2019

Es ar Jums neesmu uz Tu.Tukojiet saviem vecākiem,kuri laida pasaulē tādu aprobežotu indivīdu,kurš dīkdieņo un dzīvo šeit,aplami spriežot par visu un visiem uzspiežot tikai savu viedokli.Izsauciet speciālistu lai palīdz Jūsu smadzenem kaut mazliet vismaz. Ar lieliem burtiem raksta tāpat aprobežoti cilveki,kuriem ar nerviem nav viss kārtībā.Ir tāda lieta - psiholoģija.Taču to Jūs noteikti nezināt.Atkārtošu vēlreiz - ejiet un dariet ko reāli nevis pirdiet caurām diennaktīm savā taburetkā un lūkojaties pa logu.Murgi nāk tieši no Jūsu puses.Tēmu redzat viasmaz ko? Tā ir par politiku? Cik redzams tā Jums sāpīga tēma.Tad ejiet uz forumiem kur visas tēmas par politiku ir.Tur varēsiet izvemt savu negatīvo žulti uz visiem.
...Latvieši bēg no Latvijas... Jūs parādiet kaut vienu latvieti! Tas kas rakstīts pasē tautības sadaļā nenozīmē ka cilvēks ir latvietis. Papētot jebkuras ģimenes ''ciltskoku'' noteikti būs arī citas tautības cilvēki - poļi,vācieši un t.t.Un tas jau izsenis ir zināms.Vēsture arī nav Jūsu zināšanas.Tiaki viens Jums ir negatīva noskaņojuma izliet pār citiem un trollēt caurām diennaktīm.
Murgojat tieši Jūs un cik var redzēt ne pirmo gadu savu žulti te izlejat.Secinājums dīkdienis,kuram nav ko darīt ka tikai trollēt,kurināt regulāri naidu.
..bēg... Nevis bēg ,taču gan dodas tur kur var nopelnīt vairāk nekā Latvijā! Pavisam atšķirīgas lietas.Taču Jūs kā aprobežots cilvēks arī to nesaprotat.Un vēl- tie ''bēdzēji'' lielākā daļa ir bez izglītībām un profesijām.Pārsvarā jauni gados cilvēki,nespējīgi neko te padarīt.Labāk vergo citā zemē." Latvieši'' jau gadsimtiem nav nekas cits kā kalpi.Vienmēr zem kādas''tupeles'',alias - Savienības. Bija viena ,tagad cita.Savukārt pirms tam dzimtcilvēki un t.t. Paši par sevi nekad nav bijuši.Atkal jau vēsture,kuru nezināt .
Bēgt var no plūdiem,uguns un nedod Dievs kara un t.t. Tāpēc salieciet savas trulās domas vismaz kaut cik pareizi.
..."Lugums ATKAIST no darba"- - - Ko lūdzu izdarit? ...Jūs palasiet paši savis rakstīto.Kļūdas tur ir daudz vairāk nekā redzat Jūs pats..Tāpēc rejot uz citiem,lūkojaties sākuma uz sevi,divpirkstu nejēga.

Šajā,Jūsu paziņojumā,pamanīju trīspadsmit kļūdu :
(...Par ko iet runa? Par ukrainas, marokas, alžirijas un sirijas pilsoniem kas jau parpildīja Latviju? Beidz MURGOT! LATVIEŠI BEG NO LATVIJAS TĀPĒC KA LATVIJAS VALDĪBA RUPEJAS PAR VISIEM, BET TIKAI NE PAR LATVIJAS IEDZĪVOTĀJIEM! Tu zini ka jau uz vienu stradnieku Latvijā 1 pens, 2 bērni un 2 bēgļi? Tad sež un klusē! ...)
Domājams,ka latviesu valodas pasniedzēji pamanītu vel vairāk.Pat neiedziļinoties pamanīju kaudzi ar Jūsu kļūdām.Tapēc nerejiet uz citiem kuri pieļauj daudz mazāk.

Hm... Bet man patik ta rakstit: tev jāsak PALDIES par to ka es vel rakstu JUSU suņu valodā un liku garamzimes!..

Cr critical thinker 16.06.2019

llē, arī vari pievērties

Angļu zaldatiņi McDonaldsā mak jums pievērst... ar kulaku pa degunu!

Miss_Kaprīze 15.06.2019

Nu gan Jūs salīdzinājāt kontrolieru algas Latvijā un Dānijā :D Būtu mums tādas pašas algas, viens laipnums vien staigātu, vai ne?

Sp Spuris 16.06.2019

Tad pēc Jūsu teiktā sanak,ka lielakai daļai ,kuri strādā Latvijā ir jābūt rupjiem un agresīviem! :DDDDD Jūs pati sevi dzirdat vismaz?

Miss_Kaprīze 16.06.2019

Es vnk Jums norādu uz to, ka nav jāsalīdzina serviss starp valstīm. Arī cilvēku uzvedība ir dažāda. No kurienes Jūs varat zināt, ka sūdzības autors arī nebrauca kontrolierim virsū? Kontrolieri tāpat vien nebļauj. Diemžēl, mūsu valstī atrodas daudz tādu indivīdu, kuri itkā aizstāv savas tiesības, taču aizmirst arī par saviem pienākumiem.

Kolta 16.06.2019

Par piemēru Dānijai, absolūti nepareiza informācija- ja Tu tur brauc bez biļetes , tad izraksta 750 kr sodu (aptuveni 100eur) un vari braukt talāk. Nekāda pirksta pakratīšana tur nenotiek.

Sp Spuris 16.06.2019

Jums varbūt tā bija.Savukārt esmu redzējis savādāk.Varbūt atkarīgs no kontrolieriem .Man tāda informācija lai zinātu ir lieka.Pegružot smadzenes ar nevajadzīgiem gružiem ;) Pastāstīju ko redzēju.Viņiem biļesu sistēma ir daudz savādāka.Varbūt cilvēki iebraucēji nezinot kļūdās nopērkot vai kompostrējot.

Sp Spuris 16.06.2019

Un arī tirdzniecībā tur viss savādāk.Reiz viens pārdevējs kļūdījās iedodot ne to preci,kuru prasīju.Vedu atpakaļ ar visu pirkuma čeku,kā tas ir pieņemts šajā banānu republikā.Taču tur tādus i nevajag.Vienkārši samaina vai iedod vajadzīgo un viss.

Mi Mikki 16.06.2019

Spuri, ko tu te muļķības stāsti. Dzīvoju Dānijā jau 6 gadus. Kontrolieri uz nevienu nekliedz, bet smaidot ar pirkstu ar nepakrata. Izraksta sodu un iet tālāk. Veikalos ar čeku vajag, ja grib kaut ko samainīt vai atdot. Jā, ir daži atsevišķi gadījumi, kad viņi ir pielaidīgāki, bet kopumā tā sistēma nav tik rožaina.

Sp Spuris 16.06.2019

P.S. Un nenovirzaties no tēmas.Runa ir par to,ka Latvijā nu neprot kulturāli strādāt daudzi darbinieki.
Un vēl..ar Jums tuvbrālības dzēris neesmu.Tas liecina par Jūsu nekulturālo audzināšanu kāarī dzīvē neesat to iemācījusies. diemžēl.Tāpēc uz Tu runājiet ar sev tuviem cilvēkiem savā lokā.

Mi Mikki 16.06.2019

''Esmu kadu laiku dzīvojis Dānijā,un sanācis bieži braukt ar ātrvilcieniem.Tur ja kādam nav biļete vai nevar sameklēt - kontrolieri pakratīs ar pirkstu smaidot nevis auros un uzbruks.''

Šis jau nu neizklausās pēc personīgās pieredzes, bet gan pēc vispārīga fakta.
Lūk Dānijā reti kurš cenšas pārkāpt pāri noteikumiem un kontrolieriem savu taisnību ieskaidrot. Ja nav biļete, uzreiz dod savus dokumentus un galvu nokāruši piekrīt sodam. Bet Latvijā, redz, katram ir savs bēdu stāsts, kāpēc viņiem ne par biļeti, ne sodu būtu jāmaksā. Tā jau katru no pacietības var izvest.

Sp Spuris 16.06.2019

Oi nu sorri,cits vārds ielikās rakstot no smartfona.Reiz tā redzēju.Cilveks nezināja kas un kā.Taču daudzas reizes esmu braukājis un neesmu redzejis nekad nekādas agresijas. Nevajag man stāstīt kā ir Dānijā.Esmu pietiekoši tur bijis,strādājis,darbojies un mani darbi vizuāli arī priecē cilvēkus. Ja Jūs uzskatāt ka tas ir normāli baurot uz sievieti ar diviem bērniem dēļ to ,ka viņai nav biļete,tad Jums smaga galva diemžēl.Visu gaišu!

Cr critical thinker 16.06.2019

šitādi pļūtītāji kā spuri... zinām tādus. 90. gados viņi stāstīja, ka mobilos ārzemēs pārdod par 1 eur. uzņemumiem nodokļi nav jāmaksā (ja paskatās sīkāk -- jā, pirmajā gadā nav jāmaksā, pēc tam ir gan pirmais, gan otrais jāsamaksā), biļešu kontrolieri smaidot krata pirkstus, mašīnas var stāvvietās neapmāksāt. lai nu ko, ar pēdējiem diviem viss notiek ļoti stingri, maksāsi kā zaķītis.

Sp Spuris 17.06.2019

Pļūtītājs esat Jūs lietotāj ar mazo burtu.Redzams arī niecība un trollētājs.Vai es kaut ko apgalvoju?Pastāstīju reiz redzēto,tāpēc piever maujamo bauri Kā dzīvoja ārzemēs zināju jau 70-to gadu nogalē,jo radi vairākās valstīs un bija sakari. Un tie netika stāstīti tādiem kā Jūs noteikti ne. Un vēl arī esat viens no tiem ,kuram nepielec pareizi paziņotais.Tas liecina par vēl vienu grūtgalvi.

Sp Spuris 16.06.2019

Tak,Kolta, dzīvojiet kaut 106 gadus Dānijā.Es stāstu to ko pats redzēju vienreiz.Vai tiešām nepielec?Flegma laikam esat. Iemācieties savā niecīgajā dzīvē atšķirt muļķības no patiesiem stāstiem.Acīmredzot Jums dzīve sastāv no muļķībām,ka visur tā rādās.

Sp Spuris 16.06.2019

Smagi slimie ar nacizmu mums tādi ka zoofils Paradnieks, Iesalnieks, Dzintars un Ko...

Sp Spuris 16.06.2019

Kas ir vārds '' nacizmu'' ? Cik klašu izglītība ja nav noslēpums? Tik cik piere plata 2?
Jūs kopā ar viņiem pie viena galda bijāt ar viņiem? Sveci turējat? Vai bijāt zvēriņa lomā,ja jau Jums visi tādi kā kaut kāds Paradnieks ? Kas ir Paradnieks? Vai gadījumā Parādnieks?

Izglitība? Augstakā tehniskā (Rīgas Politehniskais Institūts 1988 g.) un latviešu valoda kategorija C2 (valsts eksāmēns 08.08.2015)...

Kas ir Paradnieks? - - - Bijušais Saimas deputāts no VL!-TB/LNNK

Sp Spuris 16.06.2019

Es jau minēju,ka esat marasmu pilns vecs īgņa.To var redzēt pēc tekstiem.Atkal jau psiholoģija,kuru nepārzināt.Tā izglītība nav nākusi Jums par labu cik var manīt.Un kaut kā ļoti vēlu esat licis valsts valodas eksāmenu.Dzīvojāt valstī nezinot valsts valodu ilgstoši ir necieņa pret valsti.Man pie vienas vietas visi Jūsu elki un ne elki.Es zinu,ka ir Parādnieks nevis Paradnieks! Tas arī tika norādīts,ka pats regulāri kļūdāties,taču vel rejat virsū citiem.Jūsu ''lafa'' beigusies .Gadiem ilgi cil var manīt te rējāt uz visiem bez apstājas.Un nevar manīt arī to,ka no Jūsu puses būtu kaut viens pozitīvs komentārs.Visur kur esat ir tikai rējieni vai aizskaroši uzbrukumi citiem.Ja nespējat ko citiem ieteikt vai palīdžet tad stāviet klusi un vērojiet pa logu apkārtni savu -pretējās mājas sienu.Jūsu pasaules redzesloks ir nenormāli šaurs.

Bet es domāju ka dot valdīt vargu, kalpu tautai - ta ir liela kļūda: kalpi nespēj patstavīgi valdīt bez saimnieka - no sakuma bija vācieši, dāņi, zvedri, krievi, 1918.g. LR dibināja kaizeru, vācu ģenerālis, pēc tam atkal krievi, tagad amerikāni,,, Kas bus nakošais?..

Sp Spuris 17.06.2019

To jau sen šeit uzrakstīju.Izbeidziet atkārtot citu teikto.Acīmredzot paši domāt pat nejēdzat.Tikai vienīgi absurdus gvelzt dienakktīm un torllēt.Valodas mācieties.Jums jau vienā vārdā kurā 4 burti ir piecas kļūdas.

Pārādnieks

MĒRI!

"Lugums ATKAIST no darba"- - - Ko lūdzu izdarit?

Likumsargs 16.06.2019

kā man patīk "dirsināt" šitādus gudros, kas brēc, ka atlaidīs no darba utt.

Cienītais! Ne Tu šo cilvēku darbā pieņēmi, ne Tu lemsi, atlaist vai nē!
Vajag biļeti pirkt un neviens jūs neaiztiks, bet Jūs sīknaudas dēļ esat gatavi ar galvu sienā ieskriet! DAUNS!

Latvijas tautai ēst nav ko
Allažu pagastā aizdomās par kazlēna nozagšanu un nogalināšanu aizturēti divi vīrieši

Vakar, 2. jūnijā, ap pulksten 16.30 Valsts policija saņēma informāciju no kādas pašvaldības iestādes par to, ka no viņu kūts Siguldas novada Allažu pagastā ir pazudis kazlēns. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Siguldas iecirkņa policisti, kuri kūtī konstatēja svaigas asinis. Likumsargiem radās aizdomas, ka ir izdarīts noziegums.

Tobrīd policisti pamanīja no meža puses nākam divus stipri piedzērušos vīriešus – vietējos iedzīvotājus, kuri nesa palielu somu. Ņemot vērā, ka vīrieši radīja aizdomas, policisti viņiem palūdza uzrādīt somas saturu. Izrādījās, ka somā atrodas nozagtais kazlēns, diemžēl jau sadalītā veidā. Tāpat somā bija ielikti naži.

Abi vīrieši, kuri tobrīd bija apmēram trīs promiļu stiprā alkohola reibumā, tika aizturēti un nogādāti Siguldas policijas iecirknī. Strādājot ar viņiem, tika iegūta informācija, ka kazlēns nogalināts jau kūtī, un vēlāk aiznests uz mežu, lai to sadalītu un vēlāk apēstu.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka noziegumā iesaistītas abas personas, taču viņu loma izdarītajā vēl tiek skaidrota. Ņemot vērā izmeklēšanas laikā iegūto informāciju, aizdomās turētā statuss šobrīd piemērots 1987. gadā dzimušajam vīrietim, savukārt otram vīrietim piemērots liecinieka statuss.

Jāpiemin, ka aizdomās turētais 1987. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš sodīts par dažādiem noziegumiem, tostarp zādzībām ar iekļūšanu un pat par bruņotu laupīšanu. Turklāt abi vīrieši jau bija izsludināti policijas meklēšanā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šobrīd abi vīrieši atrodas izolatorā.

Sp Spuris 16.06.2019

Jums joprojām nav skaidrs,ka tikai trollējat.Jūs neko jaunu neizsakāt.To jau visi tāpat zin.Gan par situāciju valstī,gan par valdību un visu pārējo.Jūs neesat nekāds ''piratklājējs''. Tikai tukša vieta un trollētais kurš nīd pie loga un neko nedara.
Tēma par ko ir? Par situāciju valstī vai par kriminālnoziegumiem ?
Attiecīgi jau vēl pierāda ka esat nenosvērta amēba bez intelekta.Negatīvā žults lejas bez apstājas un trollē.
Un ziniet ne Jūs viens prot no citiem portāliem ''paņemt '' ziņas un trolēt ne pa tēmu citur.
Taču pa tēmu - Jums noteikti biļetes nav vajadzīgas braucieniem sabiedriskajos transportos.Jūsu atpalicības un garīgās invaliditātes stāvoklis ,acīmredzot ļautu Jums braukāt bez maksas.Vienīgi Jūs jau tikai pie loga sēžat.

Spuris, VIETĒJA TU MŪDITE! Es STRĀDĀJU! Bet tu tikai d...sti!

Rx RXX 16.06.2019

Nu labi, bet ko tad kontrolierei darīt, ja pasažieris nereagē, tādējādi izrādot necienu augstākajā pakāpē? Un ko tas maina, vai bija ar bērniem, vai bez? Ja bērni pie rokas, tad transporta lietošanas noteikumi atcelas? Gribētu no Jums dzirdēt, ko Jūs pats/pati darītu šādā situācijā.

Pirmkart izsaukt policiju - lai viņi risinā jautājumu ar bāriņu tiesu: vai tādai mātei drikst audzināt un "uzturēt" bērnus?

Sp Spuris 16.06.2019

Kur ir minēts tas,ka pasažiere neesot reaģējusi.Un tas maina gan,ja bērni redz savā nelielajā vēl dzīvē neadekvātas un agresīvas lietas.Tas var psiholoģiski ietekmēt.Redziet bērniem smadzenes vēl bŗivas no info un tādi gadījumi ilgi var iespiesties atmiņā.Braukšanas noteikumus neviens neatceļ.Nevar jau zināt ,kāpēc pasažiere brauca.Viennozīmīgi ir tas,ka agresīvi tādas lietas netiek risinātas.Tādas kontrolieres nedrīkst strādāt darbos ,kuras ir saistītas ar klientu apkalpošanu.
Savukārt,Jums Latviets latvieša ēd! (c),var pavaicāt - klāt bijāt? Kāds sakars kaut kādai bāriņtiesai ?Tā māte pillā bija vai uz narkotikām un ir izsenis uzskaitē? Jums neapnīk trollēt ? Pēc Jūsu teiktā sanāk,ka visi kuri tiek pieķerti bez biļetes,tad jālikvidē ģimenes? Kapēc tik švaki? Jūsu marasms vēl varēja pateikt ka uz vietas tad augstāko soda mēru. :DDDDD Jūs izejiet kaut reizi gadā arā.Un tad pa taisno apmeklējiet galvdakteri.

Rx RXX 16.06.2019

Jūs neatbildējāt uz manu jautājumu.

Sp Spuris 17.06.2019

Jūs precīzējiet kurā ''lomā'' ja būtu kā rīkotos? Pasažieres vai kontrolieres? Pasažieres vieta es noteikti nebrauktu bez biļetes ar bērniem,savukārt pirms tam notiekti aizņemtos biļetei naudu,jo tomēr tas 1 evriks ar kepeikām nav tik liela summa.Aber kontrolieres vieta nu noteikti nebaurotu pa visu transportu.Vienkārši cilvēcīgi palūgtu izkāpt no transporta.Katrā ziņā noteikti nebūtu konflikts.Man ir liela pieredze darbos ar cilvēkiem.Pie tam ar ļoti agresīviem klientiem arī ir gadījies šad tad un īstenībā jau viņi paši bija vainīgi pie problēmām,kuras radījuši paši sev.Kliedz bauro,draud...Nu kad acu priekšā parāda kur ir problēma un ,ka to viņi paši izveidojuši ,tad ar nokārtām galvām un citiem kuri to redz,aiziet.Tādi bija simtiem. ;)

".Vienkārši cilvēcīgi palūgtu izkāpt no transporta" - - - Un viņš ta nerikojas? Bet ši "jažemaķ" vienkarši NEGRIBĒJA izkapt! Tu tur biji?..

Sp Spuris 17.06.2019

Ar Jums uz Tu neesmu pārgājis,vecais marazmu veci.Tādi kā Jūs nav manu draugu lokā un nebūs nekad.Jums zems intelekts.Skolu vismaz būtu pabeiguši,ja jau iestājieties.Tukojieties ar saviem ''sabutiļņikiem''.Es tur nebiju.Jūas arī nebijāt.Tikai atšķirībā no Jums,divpirkstu piere bez izglītības es neapgalvoju kaut kādas absurdas versijas.

"Kāds sakars kaut kādai bāriņtiesai ?Tā māte pillā bija vai uz narkotikām un ir izsenis uzskaitē? Jums neapnīk trollēt ? Pēc Jūsu teiktā sanāk,ka visi kuri tiek pieķerti bez biļetes,tad jālikvidē ģimenes?" = = = Kāds sakars? Viņa dod savam bērnam slikto piemeru - brauk bez biļeti! Un ta ir ZAGŠANA! Viņa rikojas ka čigāni 15.trolejbusā, kur cilvēku čigāni jau aplaupa!

"Kapēc tik švaki?" - - - Pajautājiet to Saimas deputātiem!

Sp Spuris 17.06.2019

Var atkārtot īpaši tādam grūtgalvim kāds esat - beidziet trolllēt. Jūsu vecāki cik manāms ir bijuši vēl bezatbildīgāki,jo esat bieži kritis no palodzes ar galvu pa priekšu. Priekšs kam vaicāt deputātiem? Jūs tavu visu nosakat,lemjat un noteiksiet kā un ko kuram darīt! :D Jums acīmredzot ne tikai grūta bērnība ir bijusi,Visa dzīve spārdīja,ja jau nekā pozitīva Jums nav.Ta arī velkat savu nožēlojamo dzīvi.
Un vēl - ne Jūs ,ne es,ne aŗī citi nezinām iemeslus kāpēc tā pasažiere tā rīkojās,tāpēc savas absurdās domas paturiet pie sevis.Ir arī cilvēki,kuriem līdzekļi ir taču braukā bez biļetes.Esmu to pamanījis,lai gan lietot sabiedrisko sanāk ļoti reti.

НИАСИЛИЛ - СЛИШКОММНОГОСЛОВ...

Nav naudu uz transportu - staigā ar kajam... Vai brauc ar zirgu: drīz ta visi brauksim... Kad starppilsētas marsruti bus likvidēti...

Sp Spuris 17.06.2019

Labi,ka Jums nekur nav jāiet,nav jābrauc.Jums tikai viens ceļš un arī ne pats iesiet vai brauksiet pa to Jūs aizvedīs citi. Varbūt. Jo parasti tādiem kā Jūs nav labu cilveku loks apkārt.Tikai ''sabutiļņiki''.Sēžat pie loga ,un ''vemjat'' ik dienas,naktis savas absurdās domas izgāžot negatīvo pār citiem.Apgūstiet valodas vismaz.Sāciet ar valsts valodu,vecais īgņa un ''pareģotāj'' . :DDDDD

Зини ко? Но 2011 лидз 2017 гадам эс бию бездарбниекс: неварею страдат ё смаги саслиму - цукуру диабетс! Бет тад неатляви сев транспорта ненопиркт билети (уз/но Ригас, ригас пилсетас транспорта). Тапэц ка мани бия каунс то дарит!..

Ун вэл. Тагат эс висмаз 2 рэиз мэнеси брауцу уз Ригу, катру дарба диену брауцу уз дарбу ар ТРИМ транспортем турп ун атпакаль...

Sp Spuris 17.06.2019

Sešus gadus būt bez darba jau vien liecina par dīkdienismu.Slimojat ne tikia Jūs vien.Cilvēki ar daudz smagākām slimībām ātri vien tiek atpakaļ pie darba.Un man pilnīgi vienalga ar cik transportiem braukājat uz Rīgu.Var redzēt,ka neesat no pilsētas.

Бет эс непирку слимибас лапас па 20 эйро уз сешием мэнешем при диеменес арста Вангажос, ка практизэ манс колега: рэшзет виням алергия но саулес старием. Интересанти тас, ка виньш страда цэха, кур саулес НАВ!

Ta TavaMamma 17.06.2019

Galvenais ir uzsvērt - "māte" ar 2 bērniem. Varējāt jau uzreiz teikt kā ir: ''Izmantoju 2 mazus vairogus bet tas nenostrādāja".

Паласиет рар люмпены "яжемать" https://ru.sudzibas.lv/aizputes-socialais-dienests-slikts-serviss-c547866#c548173

Ne NeviensKa 22.06.2019

Tam nav it nekādas nozīmes. Sab. TL lietošanas noteikumi attiecas uz visiem un ja cilvēki nesaprot pa labam par TL pamešanu pa labam ja brauciens nav samaksāts, tad jāpieņem citi mēri.