www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Lūgums atlaist no darba

Rīgas Satiksme - Lūgums atlaist no darba

Šodien 15.06.19 mātei ar 2 maziem bērniem lika izkāpt no 51 autobusa, garīgi slima, normālu valodu laikam neprot jo nemitīgi kliedza pa visu autobusu pilnā balsī nelīdzsvarota rīgas satiksmes kontroliere, lūdzu atlaist šo kontrolieri no darba! Diemžēl nezinu šīs kontrolieres vārdu bet pievienoju bildi kā šī kontroliere izskatās!

15.06.2019

Papildināts Normālsiedzīvotājs123 15.06.2019

Plkst 21:35 izmeta no transporta

Miss_Kaprīze 15.06.2019

Nu gan Jūs salīdzinājāt kontrolieru algas Latvijā un Dānijā :D Būtu mums tādas pašas algas, viens laipnums vien staigātu, vai ne?

S Spuris 16.06.2019

Tad pēc Jūsu teiktā sanak,ka lielakai daļai ,kuri strādā Latvijā ir jābūt rupjiem un agresīviem! :DDDDD Jūs pati sevi dzirdat vismaz?

Miss_Kaprīze 16.06.2019

Es vnk Jums norādu uz to, ka nav jāsalīdzina serviss starp valstīm. Arī cilvēku uzvedība ir dažāda. No kurienes Jūs varat zināt, ka sūdzības autors arī nebrauca kontrolierim virsū? Kontrolieri tāpat vien nebļauj. Diemžēl, mūsu valstī atrodas daudz tādu indivīdu, kuri itkā aizstāv savas tiesības, taču aizmirst arī par saviem pienākumiem.

Kolta 16.06.2019

Par piemēru Dānijai, absolūti nepareiza informācija- ja Tu tur brauc bez biļetes , tad izraksta 750 kr sodu (aptuveni 100eur) un vari braukt talāk. Nekāda pirksta pakratīšana tur nenotiek.

S Spuris 16.06.2019

Jums varbūt tā bija.Savukārt esmu redzējis savādāk.Varbūt atkarīgs no kontrolieriem .Man tāda informācija lai zinātu ir lieka.Pegružot smadzenes ar nevajadzīgiem gružiem ;) Pastāstīju ko redzēju.Viņiem biļesu sistēma ir daudz savādāka.Varbūt cilvēki iebraucēji nezinot kļūdās nopērkot vai kompostrējot.

S Spuris 16.06.2019

Un arī tirdzniecībā tur viss savādāk.Reiz viens pārdevējs kļūdījās iedodot ne to preci,kuru prasīju.Vedu atpakaļ ar visu pirkuma čeku,kā tas ir pieņemts šajā banānu republikā.Taču tur tādus i nevajag.Vienkārši samaina vai iedod vajadzīgo un viss.

M Mikki 16.06.2019

Spuri, ko tu te muļķības stāsti. Dzīvoju Dānijā jau 6 gadus. Kontrolieri uz nevienu nekliedz, bet smaidot ar pirkstu ar nepakrata. Izraksta sodu un iet tālāk. Veikalos ar čeku vajag, ja grib kaut ko samainīt vai atdot. Jā, ir daži atsevišķi gadījumi, kad viņi ir pielaidīgāki, bet kopumā tā sistēma nav tik rožaina.

S Spuris 16.06.2019

P.S. Un nenovirzaties no tēmas.Runa ir par to,ka Latvijā nu neprot kulturāli strādāt daudzi darbinieki.
Un vēl..ar Jums tuvbrālības dzēris neesmu.Tas liecina par Jūsu nekulturālo audzināšanu kāarī dzīvē neesat to iemācījusies. diemžēl.Tāpēc uz Tu runājiet ar sev tuviem cilvēkiem savā lokā.

M Mikki 16.06.2019

''Esmu kadu laiku dzīvojis Dānijā,un sanācis bieži braukt ar ātrvilcieniem.Tur ja kādam nav biļete vai nevar sameklēt - kontrolieri pakratīs ar pirkstu smaidot nevis auros un uzbruks.''

Šis jau nu neizklausās pēc personīgās pieredzes, bet gan pēc vispārīga fakta.
Lūk Dānijā reti kurš cenšas pārkāpt pāri noteikumiem un kontrolieriem savu taisnību ieskaidrot. Ja nav biļete, uzreiz dod savus dokumentus un galvu nokāruši piekrīt sodam. Bet Latvijā, redz, katram ir savs bēdu stāsts, kāpēc viņiem ne par biļeti, ne sodu būtu jāmaksā. Tā jau katru no pacietības var izvest.

S Spuris 16.06.2019

Oi nu sorri,cits vārds ielikās rakstot no smartfona.Reiz tā redzēju.Cilveks nezināja kas un kā.Taču daudzas reizes esmu braukājis un neesmu redzejis nekad nekādas agresijas. Nevajag man stāstīt kā ir Dānijā.Esmu pietiekoši tur bijis,strādājis,darbojies un mani darbi vizuāli arī priecē cilvēkus. Ja Jūs uzskatāt ka tas ir normāli baurot uz sievieti ar diviem bērniem dēļ to ,ka viņai nav biļete,tad Jums smaga galva diemžēl.Visu gaišu!

C critical thinker 16.06.2019

šitādi pļūtītāji kā spuri... zinām tādus. 90. gados viņi stāstīja, ka mobilos ārzemēs pārdod par 1 eur. uzņemumiem nodokļi nav jāmaksā (ja paskatās sīkāk -- jā, pirmajā gadā nav jāmaksā, pēc tam ir gan pirmais, gan otrais jāsamaksā), biļešu kontrolieri smaidot krata pirkstus, mašīnas var stāvvietās neapmāksāt. lai nu ko, ar pēdējiem diviem viss notiek ļoti stingri, maksāsi kā zaķītis.

S Spuris 17.06.2019

Pļūtītājs esat Jūs lietotāj ar mazo burtu.Redzams arī niecība un trollētājs.Vai es kaut ko apgalvoju?Pastāstīju reiz redzēto,tāpēc piever maujamo bauri Kā dzīvoja ārzemēs zināju jau 70-to gadu nogalē,jo radi vairākās valstīs un bija sakari. Un tie netika stāstīti tādiem kā Jūs noteikti ne. Un vēl arī esat viens no tiem ,kuram nepielec pareizi paziņotais.Tas liecina par vēl vienu grūtgalvi.

S Spuris 16.06.2019

Tak,Kolta, dzīvojiet kaut 106 gadus Dānijā.Es stāstu to ko pats redzēju vienreiz.Vai tiešām nepielec?Flegma laikam esat. Iemācieties savā niecīgajā dzīvē atšķirt muļķības no patiesiem stāstiem.Acīmredzot Jums dzīve sastāv no muļķībām,ka visur tā rādās.

S Spuris 16.06.2019

Jūs esat smagi slims.Jūsu dzīves veids diez vai kādu interesē.Pie tam tik izvirtulisks.Latvijā arī pa pilnam ''bēgļu'',kā arī paši Latvijas iedzīvotāji mūk no valsts,kura nevar vairs iztikt.Un tos Jūs salīdzināt ar sevi. Rulējiet tālāk trolli vecais.

S Spuris 16.06.2019

Kas ir vārds '' nacizmu'' ? Cik klašu izglītība ja nav noslēpums? Tik cik piere plata 2?
Jūs kopā ar viņiem pie viena galda bijāt ar viņiem? Sveci turējat? Vai bijāt zvēriņa lomā,ja jau Jums visi tādi kā kaut kāds Paradnieks ? Kas ir Paradnieks? Vai gadījumā Parādnieks?

S Spuris 16.06.2019

Es jau minēju,ka esat marasmu pilns vecs īgņa.To var redzēt pēc tekstiem.Atkal jau psiholoģija,kuru nepārzināt.Tā izglītība nav nākusi Jums par labu cik var manīt.Un kaut kā ļoti vēlu esat licis valsts valodas eksāmenu.Dzīvojāt valstī nezinot valsts valodu ilgstoši ir necieņa pret valsti.Man pie vienas vietas visi Jūsu elki un ne elki.Es zinu,ka ir Parādnieks nevis Paradnieks! Tas arī tika norādīts,ka pats regulāri kļūdāties,taču vel rejat virsū citiem.Jūsu ''lafa'' beigusies .Gadiem ilgi cil var manīt te rējāt uz visiem bez apstājas.Un nevar manīt arī to,ka no Jūsu puses būtu kaut viens pozitīvs komentārs.Visur kur esat ir tikai rējieni vai aizskaroši uzbrukumi citiem.Ja nespējat ko citiem ieteikt vai palīdžet tad stāviet klusi un vērojiet pa logu apkārtni savu -pretējās mājas sienu.Jūsu pasaules redzesloks ir nenormāli šaurs.

S Spuris 17.06.2019

To jau sen šeit uzrakstīju.Izbeidziet atkārtot citu teikto.Acīmredzot paši domāt pat nejēdzat.Tikai vienīgi absurdus gvelzt dienakktīm un torllēt.Valodas mācieties.Jums jau vienā vārdā kurā 4 burti ir piecas kļūdas.

Likumsargs 16.06.2019

kā man patīk "dirsināt" šitādus gudros, kas brēc, ka atlaidīs no darba utt.

Cienītais! Ne Tu šo cilvēku darbā pieņēmi, ne Tu lemsi, atlaist vai nē!
Vajag biļeti pirkt un neviens jūs neaiztiks, bet Jūs sīknaudas dēļ esat gatavi ar galvu sienā ieskriet! DAUNS!

R RXX 16.06.2019

Nu labi, bet ko tad kontrolierei darīt, ja pasažieris nereagē, tādējādi izrādot necienu augstākajā pakāpē? Un ko tas maina, vai bija ar bērniem, vai bez? Ja bērni pie rokas, tad transporta lietošanas noteikumi atcelas? Gribētu no Jums dzirdēt, ko Jūs pats/pati darītu šādā situācijā.

S Spuris 16.06.2019

Kur ir minēts tas,ka pasažiere neesot reaģējusi.Un tas maina gan,ja bērni redz savā nelielajā vēl dzīvē neadekvātas un agresīvas lietas.Tas var psiholoģiski ietekmēt.Redziet bērniem smadzenes vēl bŗivas no info un tādi gadījumi ilgi var iespiesties atmiņā.Braukšanas noteikumus neviens neatceļ.Nevar jau zināt ,kāpēc pasažiere brauca.Viennozīmīgi ir tas,ka agresīvi tādas lietas netiek risinātas.Tādas kontrolieres nedrīkst strādāt darbos ,kuras ir saistītas ar klientu apkalpošanu.
Savukārt,Jums Latviets latvieša ēd! (c),var pavaicāt - klāt bijāt? Kāds sakars kaut kādai bāriņtiesai ?Tā māte pillā bija vai uz narkotikām un ir izsenis uzskaitē? Jums neapnīk trollēt ? Pēc Jūsu teiktā sanāk,ka visi kuri tiek pieķerti bez biļetes,tad jālikvidē ģimenes? Kapēc tik švaki? Jūsu marasms vēl varēja pateikt ka uz vietas tad augstāko soda mēru. :DDDDD Jūs izejiet kaut reizi gadā arā.Un tad pa taisno apmeklējiet galvdakteri.

R RXX 16.06.2019

Jūs neatbildējāt uz manu jautājumu.

S Spuris 17.06.2019

Jūs precīzējiet kurā ''lomā'' ja būtu kā rīkotos? Pasažieres vai kontrolieres? Pasažieres vieta es noteikti nebrauktu bez biļetes ar bērniem,savukārt pirms tam notiekti aizņemtos biļetei naudu,jo tomēr tas 1 evriks ar kepeikām nav tik liela summa.Aber kontrolieres vieta nu noteikti nebaurotu pa visu transportu.Vienkārši cilvēcīgi palūgtu izkāpt no transporta.Katrā ziņā noteikti nebūtu konflikts.Man ir liela pieredze darbos ar cilvēkiem.Pie tam ar ļoti agresīviem klientiem arī ir gadījies šad tad un īstenībā jau viņi paši bija vainīgi pie problēmām,kuras radījuši paši sev.Kliedz bauro,draud...Nu kad acu priekšā parāda kur ir problēma un ,ka to viņi paši izveidojuši ,tad ar nokārtām galvām un citiem kuri to redz,aiziet.Tādi bija simtiem. ;)

S Spuris 17.06.2019

Ar Jums uz Tu neesmu pārgājis,vecais marazmu veci.Tādi kā Jūs nav manu draugu lokā un nebūs nekad.Jums zems intelekts.Skolu vismaz būtu pabeiguši,ja jau iestājieties.Tukojieties ar saviem ''sabutiļņikiem''.Es tur nebiju.Jūas arī nebijāt.Tikai atšķirībā no Jums,divpirkstu piere bez izglītības es neapgalvoju kaut kādas absurdas versijas.

S Spuris 17.06.2019

Labi,ka Jums nekur nav jāiet,nav jābrauc.Jums tikai viens ceļš un arī ne pats iesiet vai brauksiet pa to Jūs aizvedīs citi. Varbūt. Jo parasti tādiem kā Jūs nav labu cilveku loks apkārt.Tikai ''sabutiļņiki''.Sēžat pie loga ,un ''vemjat'' ik dienas,naktis savas absurdās domas izgāžot negatīvo pār citiem.Apgūstiet valodas vismaz.Sāciet ar valsts valodu,vecais īgņa un ''pareģotāj'' . :DDDDD

S Spuris 17.06.2019

Sešus gadus būt bez darba jau vien liecina par dīkdienismu.Slimojat ne tikia Jūs vien.Cilvēki ar daudz smagākām slimībām ātri vien tiek atpakaļ pie darba.Un man pilnīgi vienalga ar cik transportiem braukājat uz Rīgu.Var redzēt,ka neesat no pilsētas.

T TavaMamma 17.06.2019

Galvenais ir uzsvērt - "māte" ar 2 bērniem. Varējāt jau uzreiz teikt kā ir: ''Izmantoju 2 mazus vairogus bet tas nenostrādāja".

N NeviensKa 22.06.2019

Tam nav it nekādas nozīmes. Sab. TL lietošanas noteikumi attiecas uz visiem un ja cilvēki nesaprot pa labam par TL pamešanu pa labam ja brauciens nav samaksāts, tad jāpieņem citi mēri.