LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Laiks pārmaiņām!

Rīgas satiksme - Laiks pārmaiņām!

Mani ieteikumi, varbūt drusku pasapņojot, tomēr ko varētu mainīt dažos ''Rīgas satiksme'' autobusu, trolejbusu un tramvaju maršrutos.

1. autobuss (Abrenes iela - Pansionāts), - Vajag nomainīt uzrakstu ''Pansionāts'' uz ''Berģi'', kas izskatītos skaidrāk.

3. autobuss (Bolderāja - Pļavnieki), - Vajag nomainīt uzrakstu ''Bolderāja'' uz ''Daugavgrīva'', jo 3. autobusa galapunkts atrodas Daugavgrīvā, bet Bolderājai tas brauc cauri.

13. autobuss (Babītes stacija - Preču-2), - Nevajadzētu cauru dienu, visus reisus izpildīt līdz Babītes stacijai, bet gan līdz Kleistiem, jo bieži vien, visu garo ceļu posmu pēc Kleistiem, autobuss brauc patukšs un kāpēc gan ir vajadzīgs Rīgas satiksmes autobuss cauri visādiem privātmāju ciematiem, kur lielākā daļa mājas ir sabūvētas jaunas? Kā arī, darba dienās pēdējais reiss no Centra izbrauc gandrīz ap 00.00 un kāpēc gan privātmāju ciematiem ir šādas iespējas, ja pat pašā Rīgā ir vietas, kur autobusi izbrauc ātrāk pat par 23.00, bet te uz Babītes staciju brauc ap 00.00? Pārsvarā autobuss ir pilns līdz Iļģuciemam un Imantai, bet izbraucot cauri Imantai, pasažieru ir ļoti maz un braucot n-tos kilometrus līdz Babītei, tas domājams ka neatmaksājas.

16. autobuss (Abrenes iela - Garkalnes Mucenieki), - Domāju, ka nav nepieciešams braukt līdz Garkalnes Muceniekiem, bet gan līdz Muceniekiem, kā tas bija agrāk.

30. autobuss (Bolderāja - Stacijas laukums), - Es domāju, ka šis autobuss varēja braukt līdz Vakarbuļļiem, protams attiecīgi mainot kustības sarakstu, bet 36. autobuss no Imantas, var braukt līdz Bolderājas galapunktam, kā jau arī šodien daži reisi tiek izpildīti līdz Bolderājai, ne līdz Vakarbuļļiem.

32. autobuss (Abrenes iela - Piņķi), - Šķiet, ka šo autobusu drīzāk varēja novirzīt līdz Beberbeķiem (Rīgas apkaime), jo uz Piņķiem šķiet, ka divi autobusu maršruti ir par daudz, lai gan vieta atrodas ārpus Rīgas un tur pietiktu ar vienu 4. autobusu maršrutu, kurš manuprāt priekš Piņķiem kursē ļoti labi.

33. autobuss (Abrenes iela - Kundziņsala), - Šķiet, ka vajadzētu atvēlēt divas transporta vienības (autobusus), šim maršrutam, lai kursētu biežāk, lai gan problēma ir tāda, ka tas ir maz ticams, jo autobuss lielāko daļu ceļa posma, dublējas ar 11. autobusu un 3. trolejbusu.

34. autobuss (Pļavnieki - Saulīši), - Ļoti dīvains maršruts, reti kursē un tāpat tikai no Pļavniekiem, tāpēc labākais būtu, šo autobusu ja ne slēgt, tad pagarināt līdz Centram, vai arī līdz kādam citam rajonam, kas atrodas tālāk par Pļavniekiem.

35. autobuss (Abrenes iela - Pleskodāle), - Šim autobusam būtu labi braukt, arī brīvdienās.

36. autobuss (Imanta - Vakarbuļļi), - Saīsināt līdz Bolderājai, tā vietā līdz Vakarbuļļiem pagarināt 30. autobusa maršrutu no Centra.

38. autobuss (Abrenes iela - Dzirciema iela), - Būtu labi, ja uzraksts ''Dzirciema iela'', tiktu nomainīts pret ''Spilve'', vai arī ''Iļģuciems'', kā arī vispār, 38. autobusu varētu pagarināt līdz trolejbusu galapunktam Iļģuciemā, ar iebraucienu uz Dzirciema ielas tagadējo galapunktu, uz un no Iļģuciema.

39. autobuss (Abrenes iela - Lāčupes kapi), - Var no Abrenes ielas izbraukt piemēram 00.00, jo tā galapunkts ''Lāčupes kapi'', atrodas tuvumā autobusu parkam Kleistu ielā, attiecīgi mainot kustības sarakstu, tāpat arī 38. autobusa maršrutam.

47. autobuss (Abrenes iela - Šķirotava), - Vajadzētu kursēt biežāk, kā arī brīvdienās, tā vietā noņemot pāris reisus no 50. maršruta autobusa un atvēlēt tos 47. autobusa maršrutam, kas brauc uz Šķirotavu, Rīgas apkaimē, bet 50. autobusa maršruts brauc krietni vien tālāk un nedomāju, ka tik daudz reisu ir jāatvēl vietai, kura neatrodas Rīgā.

49. autobuss (Rumbula - Man Tess), - Vajag pakārtot esošos reisus visas dienas garumā, kā arī būtu vēlams, pāris reisi arī brīvdienās.

50. autobuss (Abrenes iela - TEC2), - Nav nepieciešami tik daudz reisi uz vietu, kas neatrodas Rīgas pilsētā, tāpēc šo autobusu nevajag slēgt, bet gan samazināt reisu skaitu, kaut vai uz vienu, diviem reisiem stundā, kas manuprāt būtu pietiekami, jo galapunkts TEC2 un vietas ceļā uz TEC2, neatrodas Rīgā.

54. autobuss (Abrenes iela - Voleri), - Pārāk reti kursē, lai gan ceļā uz Voleru galapunktu sākot no pieturas ''Pagrieziens uz Voleriem'', šis autobusu maršruts kursē viens pats, diezgan garu ceļa posmu, tāpēc varētu braukt līdzīgi kā 33., 35., autobuss, kuriem arī ir 12 reisi dienā, tikai pakārtoti visas dienas garumā.

55. autobuss (Abrenes iela - Jaunmārupe), - Var braukt līdz Rīgas robežai, jo uz Jaunmārupi jau kursē 10. autobusa maršruts, kā arī Jaunmārupe atrodas tālu no Rīgas un šķiet, ka divi autobusa maršruti ir krietni par daudz, pat ja ceļā uz Jaunmārupi, šie autobusi konkrēta ceļa posmu brauc atsevišķi.

TROLEJBUSI:

1. trolejbuss (Pētersalas iela - Valmieras iela), - Bieži redzu šo trolejbusu pustukšu, kā arī maršruts nav no tiem garākajiem, lai gan kursē diezgan bieži.

15. trolejbuss (Višķu iela - Latvijas Universitāte), - Būtu labāk, ja uzraksts ''Višķu iela'', tiktu nomainīts pret ''Ķengarags''.

20. trolejbuss (Televīzijas centrs - Latvijas Universitāte), - Īss maršruts, pārsvarā brauc tukšs, lai gan darba dienās kursē diezgan normāli, tomēr uzskatu, ka trolejbuss varēja braukt apmēram šādi ''Mežaparks - Televīzijas centrs'', no Mežaparka braucot līdz pagriezienam uz Ganību Dambi un tad braucot pa maršrutu, kur brauc arī 2., 24., autobusu maršruti, un tā līdz Televīzijas centram. Tas būtu manuprāt, ļoti ērti.

24. trolejbuss (Pētersalas iela - A/S Dzintars), - Manuprāt, briesmīgs kustības saraksts. Kursē reti, ar lielām pauzēm, bet manuprāt, labāk būtu atstājuši vienu trolejbusa vienību un lai brauc visas dienas garumā, vienu reizi stundā, vai pusotrā stundā. Tas būtu ļoti reti, priekš trolejbusa, bet iespējas nokļūt līdz Mālu ielas galam arī vēlākās stundās, citādi pēc 17.49 (pēdējais reiss no Pētersalas ielas), uz A/S Dzintars galapunktu var doties ar kājām, bet tā būtu iespēja saplānot savu laiku un izmantot trolejbusu arī vēlākās, vakara stundās, kā arī dienas laikā.

27. trolejbuss (Stacijas laukums - Ābolu iela), - Būtu labāk, ja uzraksts ''Ābolu iela'', tiktu nomainīts pret ''Atgāzene''.

TRAMVAJI:

2. tramvajs - (Centrāltirgus - Tapešu iela), - Būtu labāk, ja uzraksts ''Tapešu iela'', tiktu nomainīts pret ''Dzirciems''.

3. tramvajs - (T/C Dole - Jugla), - Šim tramvajam vajadzētu kursēt biežāk, noņemot kādu tramvaju no 7. tramvaja maršruta, kurš jau tā kursē bieži.

9. tramvajs - (T/C Dole - ''Aldaris''), - Uzskatu, ka šos astoņus reisus kas pilnībā kursē līdz galapunktam Sarkandaugavā ''Aldaris'', vai norīkot līdz Mīlgrāvim (5. tramvaja galapunkts), atstājot vienu 9. maršruta tramvaju, kas brauc visas dienas garumā no T/C Dole, līdz ''Aldarim'', piemēram no T/C Dole plkst. 6.00 , 8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16. 00, 18.00, 20.00, bet no ''Aldaris'', 7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00... Ilgi jāgaida, bet manuprāt izdevīgāk, nekā ir tagad, ka pāris astoņi reisi uz ''Aldaris'', no rīta un pēcpusdienā, bet no ''Aldaris'' līdz T/C Dole, vispār tikai pieci reisi, jo pārējie reisi ir līdz Depo, un arī kursē tikai no rīta divi reisi un pēcpusdienā trīs reisi.

Tādas lūk ir manas domas, ka izmaiņas nāktu tikai par labu un varianti ir daudz un dažādi un ka vispār, izmaiņas ir nepieciešamas un cerams, ka kaut kas arī tiks mainīts...uz labu.
Atvainojos, ja kaut kur tekstā esmu kļūdījies.
Paldies.

U

Komentāri (11)

V Vīra draugs 01.04.2012

9 autobusam Ābrenes iela - Mežaparks lūgums vienu papildus reisu! Jo agrāk tas kursējis darba dienās ar intervālu 15 minūtes, bet brīvdienās ar intervālu 30 minūtes, autobuss bija kaut ciešami piepildīts, bet kopš izdomāja nomainīt sarakstu šis maršruts rīta stundās un pēcpusdienās ir vienkārši pārpildīts, jo darba dienās kursē reizi 30 minūtēs, bet brīvdienās reizi 45 minūtēs. Būtu jāpadomā par cilvēkiem, kas dzīvo Ezermalas ielas sākumā, kur ir ap 2000 iedzīvotājiem un no kuriem 1/3 ik rītu dodās ar šo maršrutu uz darbu, kā arī atgriežās no tā pie tam maršrutā atrodās arī RTU tehniskā fakultāte un Policijas koledža, kas nu ne kādīgi nav izdevīga iet no tuvākā transporta 6 tramvaja, kur ceļā jāpavada vēl 30 minūtes... agrāk bija mršrūta taksometrs 221b un 221a, kas vēl bija ciešami, bet nu jau vairs nē. Vai nu jākavē darbs, studijas 15-20 minūtes vai jāierodās 30 minūtes ātrāk!

G goodbye, good morning 03.04.2012

всё ясно

ģ Ģirts Armaņeva 27.05.2019

24.autobuss caur skansti uz Magaļsalu

ģ Ģirts Armaņeva 27.05.2019

27.trolebuss ir Stacijas Ziepniekkalns

ģ Ģirts Armaņeva 27.05.2019

24.trolebuss ir slēkts 19.trolebuss A/S Dzintars Ziepniekkalns

ģ Ģirts Armaņeva 27.05.2019

9.tramvajs Alderis Ķengargs

T TavaMamma 27.05.2019

Ļoti paviršs darbs. Kāpēc tik maz ieteikumu?

ģ Ģirts Armaņeva 27.05.2019

59.autoboss

ģ Ģirts Armaņeva 27.05.2019

3.trolebuss Sarkandaugava Kundziņsala

ģ Ģirts Armaņeva 12.09.2019

19.trolebuss. Pētrsalas iela A/S Dzintars Ziepniekkalns
6: 19,52. 7:17,40. 8:12 15:29. 16:04,23,54. 17:20,39. 18:13. Pētersalas ielas līdz A/S Dzintaram on A/S Dzintara uz Ziepniekkalnu.
24.autobuss. Sporta iela Arēna Rīga Upes iela pieturas Skanstes ielā.
20.trolebusu slēgts no 5.marta 59.mikroautobuss.
3.trolebuss no 1aprīļa līdz Kundziņsalai.
42.autobusu vietā brauc 27.trolebuss līdz Ziepniekkanam .19.autobuss slēgts 56.autoboss Daugavgarīva Ziepniekkalns.

19.autobuss ir slēgts

24.trolebuss ir slēgts
33.autobuss nekursē rīgā

ģ Ģirts Armaņeva 13.09.2019

Tramvajs uz Bukultiem un uz Berģiem un uz Rumbulai un uz Purciemu un uz Pļavniekiem un uz Ziepniekkalnu un uz Skansti. Jugla. Mežaparks

5,7,9,11.tramvajs 11a,6a tramvajs 32.autobuss ir jāslēdz no rīgas jo Piņķos ir maziņš galapuknts 3varijanti 43.autobuss Abrenes iela. Piņķi. Skulte.
4.autobuss Babītes stacija caur Imantu un Zolitūdi Abrenes iela caur Imantu Babītes stacija. Piņķi Abrenes iela Darba diena Brīvdiena

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes