Rīgas Satiksme - Krāpšana

Tātad!

0, nesen saņēmu sodu no Rīgas Satiksmes pārstāvjiem par pārvietošanos bez biļetes 15. Trolejbusā uz maskačku. To neapstrīdu, biletas nebija un netika iegadatas. Saprat0u vainu, devos iepritk etalons. Aizbraucu uz tirgu, jo parasti tur ir letak, lai iegadatos e-talonu, un atradu parstavi, kas pardeva e-talonus uz svaru.
Cena bija 4 eur kilogramā, attiecīgi iegādājos puskilogramu ar e-taloniem (dzeltenajiem) .
Neko, bija dadz izdevīgāk, jko auitomātā eiro un piedspadsmit par vienu un te kilograms 4 eiro. Nu labi, devos uz trolejbuss atgriezties majas un saskaros ar kontrolesanu. Tika parbaudita mana vaditaja etalona aplieciba un iedevu viniem maisu ar etaloniem. Man lika pamest trolejbusu, jo kontroliere noradija, ka neparbaudis "miljonu" e-talonus kaut gan tur bija tikai puskilograms! !
Labi, izkapjam ara, prasa man vai atceros kuru piekipstinaju. Teicu ka ne (izzsteniba jau es nepiekistinaju: ddd) un tad atbrauca velviena kontrolesanas brigade un saka visu maisu kramet ara un pa vienam skenet talonus. Pec kaukadam 15 minutem vini bija pabeigusi un teica ka neviena kartina nestrada bet es teicu tacu tikko nopirku!

Sanemu sodu un izradas ka sis kartes nav derigas. Pieprasu atlidzinasanu par zaudejumiem (0.5kg ar e-talopniem) un soda nonemsanu.

Paldies

02.12.2019

Papildināts balins 02.12.2019

etalons

B

Cūkurgailis 02.12.2019

nu cik var? šis ir kaut kāds joku portāls? a

V vaavere 02.12.2019

Ko :D